Marca 28, 2024, 16:34:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Education Computer 2000 48-in-1 (Unl)[f1] - Po 15 latach udany dumping  (Przeczytany 3731 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
retRoben
Gość
« : Maja 31, 2015, 08:57:23 »

 Wraz z technologią i ludzi zza granicy (o dziwo internauci szukali jak dzik szyszki tego ROMa) udało się w końcu uzyskać Roma do składanki edukacyjnej której szukałem i której Koks podjął się dumpingu ale spalił carta.

 Przed wami Education Computer 2000 48-in-1 (Unl)[f1], składanka którą każdy pewnie miał i widział.

 Po ciężkim szmuglowaniu internetów i oglądania/czytania komentarzy i rippów dotyczący roma w końcu udało się znaleźć.

 Działa na FCEUX, niestety nie testowałem na Everdrive, a ostatnio gdzieś karta microsd mi nie komputeruje romów albo nie poznaje formatu.

  Edit: Testowane na GLK, Everdrive tez bez problemów odpala Rom.

 Pobrać mozecie go TUTAJ.

Zdjęcia poniżej:
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2015, 16:30:41 wysłane przez retRoben » Zapisane
Verteks
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 78


« Odpowiedz #1 : Maja 31, 2015, 19:10:02 »

Przeczytałem wątek o próbie Koksa i nasuwają mi się dwa pytania - skąd "piraci" mają wiedzę o działaniu NES'a i skąd takie dziwne zarządzanie rejestrami w kodzie - programista / programiści raczej nie czytali "Gruzińskich Nocy".
Testowałem obraz na Nestopii 1.40, działa, jednak kursor ciągle ucieka do lewego, górnego rogu - tak ma być?
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #2 : Maja 31, 2015, 19:15:18 »

Tak, to występuje też na konsolach, o dziwo na GLK nie ma czegoś takiego i zachowuje się normalnie kursor (nawet jak nie było podłączonej myszki).
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2015, 19:26:24 wysłane przez Robi » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Maja 31, 2015, 19:35:39 »

Mam problem z pobraniem pliku. Może ktoś na zippyshare wrzucić, albo jakiś speedyshare? Jestem ciekaw co to za rom, bo nazwa nic mi nie mówi a może się okazać, że grałem kiedyś. No i jestem ciekaw czy testował ktoś na everdrive dump?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #4 : Maja 31, 2015, 19:39:09 »

Weźcie to wrzućcie na coś normalnego a nie na jakieś ścierwboxy gdzie trzeba się logować albo zakładać konta...
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #5 : Maja 31, 2015, 19:45:15 »

Z dropboxa można normalnie pobrać bez logowania się. Wiem, że Mati ma problemy z pobieraniem z tego serwisu, także prosze: link.  
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2015, 19:48:43 wysłane przez Robi » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Maja 31, 2015, 20:53:32 »

Dziękuję Robi. Przyznam szczerze, że nie grałem nigdy w tą składankę. Rozumiem jednak sentyment coponiektórych, ale na mnie nie zrobiło to żadnego wrażenia no ale co ja tam mogę wiedzieć w końcu kieruję się tylko słuchem. Jednak ktoś kto się w to dawniej zagrywał będzie miał co robić Grin i fajnie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #7 : Maja 31, 2015, 21:02:38 »

No jak możesz nie kojarzyć kurwy z ferrari, jak to może nie robić wrażenia??
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 01, 2015, 05:27:39 »

No jak możesz nie kojarzyć kurwy z ferrari, jak to może nie robić wrażenia??
No własnie.

Maarios, jeśli masz jeszcze Famicom Basic (tą klawiature), to zobacz czy DDR na nim śmiga, bo na moim glk klawa zjebana jest :/
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #9 : Czerwca 03, 2015, 17:06:46 »

Przetestowałem ten rom na swoim Everdrive i efekty są ciekawe- DDR oraz butterfly niestety nie reagują na klawiaturę zupełnie, natomiast w English Edit jak się wstukuje klawisze to wyskakują za każdym razem jakieś losowe cyfry albo litery czyli wstukują się złe klawisze. Nie sądziłem że klawiatura Family Basic w jakiś sposób zareaguje na tego roma a jednak, natomiast mimo wszystko przydałoby się klawiaturę przetestować razem z "oryginalnym" cartem bo Everdrive zawsze może coś przekłamywać (źle zaprogramowany mapper albo coś podobnego).
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #10 : Czerwca 03, 2015, 17:14:23 »

Wydaje mi się, że DDR był na drugiego pada, a nie na klawiaturę.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #11 : Czerwca 03, 2015, 17:50:52 »

Kurde jesteś geniuszem..... to rzeczywiście działa laugh
Zapisane
Ret
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 05, 2015, 11:39:32 »

Przeczytałem wątek o próbie Koksa i nasuwają mi się dwa pytania - skąd "piraci" mają wiedzę o działaniu NES'a i skąd takie dziwne zarządzanie rejestrami w kodzie - programista / programiści raczej nie czytali "Gruzińskich Nocy".
Testowałem obraz na Nestopii 1.40, działa, jednak kursor ciągle ucieka do lewego, górnego rogu - tak ma być?

Spazz4 mówił mi ze to jest najzwyklejszy mapie i banki sa legit. Koksu pisał że są z jakąś gra problemy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.