Marca 28, 2024, 10:38:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#7] dyżur kierowców  (Przeczytany 2431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Czerwca 15, 2015, 21:42:58 »

W tym temacie zbieramy wszystkich kierowców aby przydzielić dyżury - tak, aby każdego dnia była chociaż jedna osoba która będzie w stanie wsiąść za kółko o każdej porze dnia i nocy.
Ma być nas koło 30 osób, jak historia pokazała - lepiej być przygotowany na sytuację, w której potrzebny będzie nagły transport.

Wszystkich którzy planują wybrać się na zlot autem proszę o wpisanie się poniżej razem z przedziałem dni w których mają zamiar się pojawić.
Na tej zasadzie dopasuję coś losowo - tak, aby każdy miał maksymalnie chociaż jeden dyżur (chyba, że będzie mniej niż 5 kierowców - ale w to wątpię). 
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #1 : Czerwca 15, 2015, 22:37:59 »

Hmm ja wybieram sie autem ale jestem od piatku do niedzieli wiec strenuo zebym jezdzil autem.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #2 : Czerwca 16, 2015, 10:16:56 »

Jak się zjawię (teraz już jest większa szansa że się pojawię) to dysponuję prawem jazdy kat. A oraz B Wink . Ale niestety bez żadnego własnego pojazdu

P.S. Liczba postów: leet, lol
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #3 : Czerwca 16, 2015, 12:50:53 »

Ja zapowiadam się na cały zlot z fiatem 126p, jeśli będzie taka potrzeba mogę zostać kierowcą na dzień lub dwa Smile
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #4 : Czerwca 16, 2015, 15:56:19 »

Na gwałtu rety umieram/rodze przecież zawsze może być taksa. Wątpię by przez pierwsze 2-3 dni byli chętni na dyżur i przydzielanie na taką okazję komuś nie picia to nie bardzo dobrze jest! Chyba, że są chętni to się nie wpierdzielam:p
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #5 : Czerwca 16, 2015, 16:14:01 »

Jeżeli będe to z chęcią jako jeden z pierwszych mogę mieć dyżur kierowcy, niestety nie posiadam już autka :U Więc  liczę na współpracę innych Wink
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwca 23, 2015, 21:39:55 »

1990in1, z taksą jest problem między 3-4 w nocy w tej okolicy, jak i w ogóle - to trochę daleka od świata okolica pod tym względem. Nie tyle co chodzi o dowóz alkoholu, co właśnie sytuacje w której komuś będzie potrzebna pomoc medyczna, a zawsze lepiej wysłać kierowcę od nas, niż bawić się w pogotowie.

W tej chwili mamy dwóch kierowców - wiem, że będzie jeszcze kilka, prośba o wpisywanie się.
I przy tej okazji apel. Czy ktoś chciałby przyjechać 09.07 i razem ze mną ogarnąć sprzęt z Warszawy i okolic? (a w bonusie być w remizie dzień wcześniej i ustawiać całą salę pod zlot)
Nagłośnienie i telewizory są kluczowe, bo to co jest w Warszawie pozwoli odciążyć resztę zjeżdżających się.
Nawet jeśli w rachubę wchodzi małe auto, to powinno uciągnąć przyczepę załadowaną po sufit - a to jest do ogarnięcia niewielkim kosztem. Dajcie proszę znać, bo mam z tym duży problem.
Zapisane
dfgg
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #7 : Lipca 08, 2015, 00:00:44 »

* dfgg dokonuje aktu samorezurekcji

Jadę z Bydgoszczy do Warszawy w piątek, godzina nieznana, zapewne rano, żeby pojawić się w pracy.
Będę w Warszawie przez cały weekend, więc w szczególnych wypadkach mogę robić za modlinbusa.

Wracam do Bydgoszczy tak, żeby być na 10 w poniedziałek w robocie.
Jestem elastyczny jak czasy dzierżawy sprzętów u Ravio w Zeldzie Link Between Worlds.

Są dwie trasy:
  • przez Toruń, autostradę na Łódź, autostradę do Warszawy i miejsc docelowych
  • przez Toruń, wzdłuż wisły, Włocławek, możliwy Sierpc/Płock, do Warszawy

Jeżeli ktoś chętny - mogę zabrać, kwestia ustalenia.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.