Kwietnia 19, 2024, 18:12:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bicie rekordu Guinessa  (Przeczytany 2201 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nielogiczny
Gość
« : Czerwca 18, 2015, 15:40:38 »

Pomysł rzuciłem w temacie zlotowym F7. Jest wykonalny! Ale rekord sam się nie pobije, więc...

Jeśli cokolwiek mamy działać to uprzednio trzeba wysłać zgłoszenie do Guinessa z zawartymi wytycznymi odnośnie planowanego bicia rekordu. Odpowiedź otrzymamy do 12 tygodni - czyli na Famiconie#7 tego eventu nie wykonamy. Możemy się zatem porządnie przyszykować na FamiCON#8. Najpierw jednak zacznijmy od siebie...

Najważniejsza sprawa to ilość osób gotowa wziąć udział -więc kto się deklaruje?
Chętni muszą mieć świadomość obowiązku grania we wszystkie dni zlotu (dzienna ilość godzin gry wyklaruje się po zebraniu ilości osób)

Informacje wstępne: wyczyn nagrywamy na video, nie zapraszamy sędziego, nie ponosimy kosztów (a bynajmniej do chwili obecnej nic nie wskazuje na jakiekolwiek opłaty).

W co będziemy grać? Myślę, że Baltron bądź Star Force będą dobrymi tytułami z uwagi na loop. Nadawać się będą też gry z nieograniczoną ilością żyć (ale oczywiście gra musi być oficjalna).
Ponadto rekord możemy zaklasyfikować także w kategorii najdłuższej nieprzerwanej rozgrywki na konsoli Nintendo Famicom.
Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #1 : Czerwca 20, 2015, 20:24:05 »

Jaki jest obecny rekord?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #2 : Czerwca 20, 2015, 20:40:22 »

Zacznijmy od tego czy w ogóle znalazłby się jakiś murzynzlotowicz któremu by się chciało grać w kółko jak no-life w jedną grę przez cały okres zlotu Tongue . Czy może gra ma być po prostu cały czas włączona i liczy się że ktokolwiek będzie grać?? Jak to w końcu ma wyglądać.... ??
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwca 21, 2015, 00:51:33 »

Mejs - obecnie nie ma rekordu stricte dla konsoli Famicom więc nabijamy nowy wpis
Maarios - przeczytaj jeszcze raz, to nie jest rekord indywidualny a grupowy
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #4 : Czerwca 21, 2015, 01:52:35 »

Wchodzę!
Trzeba tylko jeszcze wybrać sprzęt, który będzie w stanie grać non stop przez ten czas. Reset konsoli, albo przedymanie karta nie będzie uchodziło za przerwanie maratonu?
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwca 21, 2015, 09:37:17 »

Podkładkę chłodzącą dla konsoli można postawić ale gorzej z zasilaczem, który po tylu godzinach będzie bliski spaleniu XD
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #6 : Czerwca 21, 2015, 10:45:34 »

O czym Wy w ogóle gadacie. Famicom AV i zasilacz impulsowy 9V, 2A (przynajmniej ten z mojego sklepu) i ani konsola ani zasilacz nie mają prawa się zajechać. Ile mi Famicom chodził dni pod rząd i nawet nie było oznak przemęczenia/przegrzania Wink

AHA, tak swoją drogą to mam 2 Famicomy AV u siebie w kredensach, jeden z nich jest nawet przerobiony na RGB (ale tak samo może być podłączony standardowo do AV). Nie wiem czy powinienem to napisać tutaj czy w temacie o sprzęcie ale dysponuję dwoma Famicomami które jak zakładam jak najbardziej się przydadzą na zlocie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2015, 10:47:57 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.