Marca 29, 2024, 12:25:39 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
  Drukuj  
Autor W±tek: Kobitki jakie?  (Przeczytany 22294 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Listopada 05, 2005, 18:15:15 »

Hehe, ale głupia gra. Ja tak że lubię te sprawy. Bawienie się z dziewczynami hehe. No dobra, a jeżeli chodzi o gry dla dziewczyn, to jaaaaasne. Kurcze. To prawda dziewczyny lubią Mariana. Kurcze ile moja siostra spędziła nad nim czasu, a raczej moje dwie siorki. Był taki dzień w kturym nie mogłe się do phać do pegasa, bo one ciągle te Mario, i Mario.
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #21 : Listopada 05, 2005, 18:18:57 »

Ale to nie jest topic o "The sims"

Cytuj
totalne g***,

Hehe;) Widze że cenzurka działa:)

A tak w ogóle, to chyba nie ma dla mnie różnicy, czy blondynki, czy brunetki.
Chodzi raczej  o to, jaki ma charakter - (głupie odpadają), jednak jakąś tam urodę też mieć powinna, a nie jakaś brzydula Cheesy

Cytuj
Moja mama ubustwia również gdy logiczne czy karciane
....a moja ciągle siedzi w "kurniku", a jak nie miałem internetu ,to grywała w pasjanse Tongue Gdyby nie ona, to pewnie częściej byłbym na forum.
A za czasów pegasusa - grywała w tetrisy i w ..... Adventure Island 2 cheesy
Po prostu uwielbiała te smoki  Cheesy
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #22 : Listopada 05, 2005, 18:21:31 »

Ziom, nie dawaj dziewczynie GB, bo zabierze do siebie i o jeju... Moja prawie ( Smile ) kiedys sie na colorcu dorwała do MARIO DX... Maria sie laskom podoba, tylko nie wiem czemu...
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #23 : Listopada 05, 2005, 18:23:42 »

Kurcze. To wasze mamy grają? Moja to w ogule nie ma o tym pojęcia. Jest za old na te sprawy.
Zapisane
mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #24 : Listopada 05, 2005, 18:28:05 »

No grają Smile Moja ostatnio rzadko, ale grała w pasjanse windowsowe, pac-mana (jakiegos klona, ale fajny był) i w klona arkanoida.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #25 : Listopada 05, 2005, 18:28:10 »

Wracamy to dziewczyn ja nie lubie grubych dziewczyn ale za chudych tez nie lubie same kosci ble
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #26 : Listopada 05, 2005, 18:31:19 »

No, grube sa obleśnie. Jeszcze jak niektóre nie są takie strasznie grube, ale sadła z deczka mają. I takie chodza w bluzkach częściowo odsłaniających brzuch huh  Bleee... Ale ta na drugiej fotce to akurat, świetne ciało...
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #27 : Listopada 05, 2005, 18:35:45 »

Moja mama to tylko kiedyś grała na pegasie w excite bike, ale to już szczegół. Co do dziewczyn, to też mogą być troszkę grubsze, ale nie tak bardzo.
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #28 : Listopada 05, 2005, 19:51:01 »

No, ładnie sobie ponabijaliście, topic closed.
A user mr oSa dostaje warna, nie muszę wyjaśniać, dlaczego.

Edit: Otwieram, na prośbę Matiego. Ale niech tylko zobaczę  choc jeden nabity post, to...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2005, 20:01:10 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #29 : Grudnia 29, 2005, 20:09:57 »

Pierun wielkie dzięks. No, to dyskutujmy dalej. Ja muszę się po chwalić, że właśnie od nie dawna mam dziewczynę. Eh, jaka ona jest mmmmmmmm, hehe. Ma na imię Ewelina, i jest w moim wieku. Ludzie, w żadnej nie byłem tak zakochany jak w niej. Szczerze wam powiem, że ze 3 lata się o nią starałem, ale kidyś byłem zbyt dziecinny, aby z nią być, a teraz? Nawet nie wiem jak ja jej za inponowałem, że poprosiła mnie, żebym z nią był hehe. A może pokazałem, że jestem prawdziwym męszczyzną? Nie wiem. W każdym bąź razie czuje się jak w niebie hehe. Poprostu dojrzewam, to dobrze hehe.
Zapisane
Gogetto
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 49


WWW
« Odpowiedz #30 : Grudnia 29, 2005, 21:30:11 »

Ty to masz farta Mati że Cię dziewczyna poprosiła o chodzenie Smile.
A o mnie ubiegają się dwie dziewczyny i nie wiem którą wybrać, obie daże dużą sympatią, lubie z nimi rozmawiać na wszelkie tematy, chodzic na spacery, ale ten kłopot już mnie przerasta.
Zapisane

Adrianq
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 52



« Odpowiedz #31 : Grudnia 29, 2005, 21:52:01 »

Dla mnie nie musi byc madra ... Wazne zeby byla inteligentna... A co do blondynek to jakos tak mi nie przypadaja do gustu szczegolnie te brunoblond ;P

                                                                                Pozdrawiam Adrian
Zapisane

Pozdrawiam Adrian
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #32 : Grudnia 29, 2005, 22:17:27 »

No. Rzeczywiście fart. Gogetto, co do twojej sytuacji, to ja wiem? Hmmmmmmm. Tródny wybór, ale ja bym żadnej nie wybrał, bo jak bym wybrał jedną, to druga by była strasznie zazdrosna, i na pewno by chciała rozwalić waszą miłość, żeby z tobą być. Eh, ty to maż kurde problem.
Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #33 : Grudnia 30, 2005, 12:31:25 »

Moja siostra tnie w mariany wszelakie (wliczajac mario party, tennis), super smash bros, hamtaro (ta, to na gbc i gba), ostatnio pociela nawet troche w metroid fusion (ale zabralem jej po tym, jak powiedziala, ze living door bylo trudne, coby sie biedaczka nie stresowala), kiedys pykalem w nia w virtua fighter nawet, teraz przeszla jakas gre o dalmatynczykach (tja, trojwymarowa) a ma... 7 lat. I nie mowicie mi, ze nie ma "onych grajacych" ;p

A co do topicu: to ja lubie takie, z ktorymi da sie fajnie pogadac, nie musi byc jakas wywalona w kosmos, co tez nie oznacza, ze ma byc uber brzydka. Ale niestety, jakos rzadko takie widuje, jednak jest malo wyjatkow od prawa natury:

Kod:
Rozum + wyglad = const. (wartosc stala)

Cytuj
.
A o mnie ubiegają się dwie dziewczyny i nie wiem którą wybrać, obie daże dużą sympatią, lubie z nimi rozmawiać na wszelkie tematy, chodzic na spacery, ale ten kłopot już mnie przerasta.
[snapback]2773[/snapback]
Zrob jak Neo w Matrixie - polknij obie tabletki ;]
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #34 : Grudnia 30, 2005, 14:20:15 »

Eh. Cały czas się zastanawiam nad twoją sytuacją Gogetto. Eh. Powiadasz, że dziewczyny na ciebie lecą? Eh. Spróbuj wybrać kturąś z nich, zobaczymy co na to druga hehe. Tak beńdzie wg mnie najlepiej.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #35 : Grudnia 30, 2005, 16:09:48 »

Cytuj
Cały czas się zastanawiam nad twoją sytuacją Gogetto.

Ja o sprawie zdązylem zapomniec, przejsc dwa razy Contre i wogóle olac, widać niektorzy przejmują sie trudnym losem innych :>. Masz problem jak z telenoweli Gogetto ;].
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #36 : Grudnia 30, 2005, 18:05:08 »

Set troszkę przesadzasz. Myślisz, że ja się przejmuję losem innych? Owszem czasem tak, ale nie zawsze. Jeżeli przyjaciele mają kłopoty, lub coś w tym stylu, to trzeba im rady dawać nie? A Gogetto naprawdę jest spoko, i tylko dałem mu radę ze swojej strony. A wracając do tematu, to moja dziewczyna, i nie tylko moja nie lubi gdy bęszczyzna kłamie hehe. Ja myślę, że dziewczyny też czasem kombinują hehe.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #37 : Grudnia 30, 2005, 18:31:20 »

Dziewczyny kombinują i to często-gęsto! Mi dosłownie przed chwilą opowiedziała znajoma sposób w jaki poderwała jakiegoś gostka. Otóź, nie mogła otworzyć butelki pepsi. Stał sobie taki chopek, przystojny jak mówiła. Podszedła, powiedziała ' ej... Otworzysz?' no to ten wział butelke pepsi tą, otworzył od razu... Gorzej, że butelczyna niezadowolona z jej otwarcia, postanowiła obryzgać chłopka swoją zawartością. No, może ona tego nie chciała, ale jej posiadaczka bynajmniej. Aga (bo tak sie posiadaczka butleki zwie) wyciąga w te pędy chuteczki i zaczyna wycierać kurtałe wybawcy, mówiąc 'przepraszam, przepraszam...'. Gadka sie rozwineła, pod koniec czyszczenia kurtki chłopak zapytał sie Agnieche o numer telefonu...
Ale podryw. Dobre, nie? Czego to baby nie wymyślą...
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 460



« Odpowiedz #38 : Grudnia 30, 2005, 18:38:42 »

Ja jestem amatorem standartowej kobiety, nie takiej co się wprowadza w bitkę. Najlepiej by była niższa odemnie i inteligentna (nie chcę mieć matki teresy co odda nawet mnie na cele dobroczynne). Także lubię gdy dziewczyny  
kochają nie za wygląd lecz za charakter i inteligencję. A co do wyglądu to...hmmm...no....mam specyficzne gusta dotyczące dziewczyn. Lubię gdy są średnio grube i gdy mają (jak to udowodniono naukowo) choć troszkę podobną twarz do mojej (niektóre cechy, jak np. umiejscowienie oczu względem czaszki, kształt twarzy). Tak nawiasem bardzo ciekawe czy jakaś kiedykolwiek mnie pokocha.... Pozatym, Gogetto, ja na twoim miejscu starałby się wzniecić bitwę (to metafora, pamiętaj!). Wtedy wiedziałbym która jest lepsza. Np. powiedz że ukradli ci twoją ulubioną rzecz obu z nich (pamiętaj żeby zagrać że ci naprawdę żal)
Jeżeli cię wyśmieje-nie kocha cię. Jeżeli będzie jej to obojętne-znaczy że musisz trochę nad nią popracować. Jeżeli się zmartwi-następnego dnia powiedz jej, że dorwałeś żula na ulicy, który miał twoją rzecz, i że żul widząc ciebie się przestraszył, uciekł i to upuścił zawinięte na podłoże. Dosyć Salomońskich prób na dziś.
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #39 : Grudnia 30, 2005, 19:13:28 »

No. Duobix chyba dobry strzał. Trzeba jakoś zaimponować laskom nie? Te dziewczyny. Czym by bez nich był ten świat hehe. A wiecie czego ja nie lubię u dziewczyn? Chyba nikt tego nie lubi, plotkarstwa. Oj. One to są do tego bardzo zdolne, i jak tylko spotkają się jakieś kolerazżanki, to idzie plota, za plotą. Powiedzcie, że tak nie jest.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.