Marca 19, 2024, 04:22:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Kierowca dla Famiego ;)  (Przeczytany 4886 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Sierpnia 03, 2015, 20:40:21 »

Witam wszystkich.
Tak wiem tegoroczny zlot już minął aczkolwiek jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. Jak się dobrze poszczęści pojawię się na zlocie za rok. I tu mam pytanie: potrzebuję kierowcy. Kogoś do kogo mógłbym się wepchnąć razem z plecakiem ;P. Najlepiej aby ta osoba jechała samochodem. Okolice Zawichostu koło Sandomierza. Oczywiście mogę zapłacić. Na razie tylko szukam. Jak dojdzie co do czego to się zgadam konkretnie co gdzie i jak. Tak więc czekam na wasze odpowiedzi Cheesy
~Fami
Zapisane

Zitz
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 03, 2015, 21:00:36 »

Falstart? Przecież ludzie jeszcze po F7 trzeźwieją... Wink.
Blablacar? Jbc najlepiej ogarniać ok. 10 miesięcy dni przez zlotem.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 03, 2015, 22:56:23 »

Co? Czyżby to Alzen 2? Co ty nie potrafisz sam pojechać do Warszawy tylko wcisnąć komuś tyłek do samochodu byś chciał? Nolife k***a czy co? Sorry, ale to jest conajmniej śmieszne przynajmniej dla mnie. No tego jeszcze na tym forum nie było a jak było to coś podobnego. Ciężko połączenie ogarnąć? Normalnie padłem na cycki.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 03, 2015, 23:05:46 »

Ja mogę jedynie pomóc ogarnąć nocleg na Famiconie jakbyś potrzebował pomocy.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #4 : Sierpnia 04, 2015, 02:02:21 »

Falstart? Przecież ludzie jeszcze po F7 trzeźwieją... Wink.
Blablacar? Jbc najlepiej ogarniać ok. 10 miesięcy dni przez zlotem.

Chyba chciałeś powiedzieć 10 godzin minut przed
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 04, 2015, 11:38:40 »

Wiesz Mati przyjazd do Wawy samemu w moim wieku byłby trochę ciężki. Szczególnie pod względem rodziców. Tak więc pytam już i tutaj.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 04, 2015, 12:16:35 »

Ja myślę, że to kwestia poświęcenia kilku dni na poważną rozmowę z nimi. No 18 lat nie masz i pewnie będzie potrzebna zgoda rodzica tak jak było to w przypadku MaarioSa na Fami 1 czy 2 jeśli coś pomyliłem, to poprawcie. Myślę, że z każdej sytuacji jest wyjście tylko czasem trzeba się bardziej wysilić. Ja np miałem podobny problem na początku. Ojciec panikował bardziej niż matka, ale jak powiedziałem mu, że pomimo, że mam dysfunkcję wzroku to nigdy nie zamknie mnie w domu. Przebolał i teraz nie ma najmniejszego problemu. Wiadomo, że się martwi, bo to rodzic, ale już nie komentuje moich wyjazdów itp itd. Nawet jak musiałem do wawy jechać podpisać umowę o pracę to nic nie gadał. W ogóle już przywykł, bo zrozumiał, ale też kilka rozmów musiałem odbyć. Tobie także się uda. Nie wiem natomiast po co ten pośpiech? Do Fami 8 jest jeszcze prawie rok, więc spokojnie myślę, że przy organizacji zlotu mógłbyś zapytać.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 04, 2015, 13:46:10 »

Ty się młody zastanów czasem czy większych problemów nie będziesz miał z pozwoleniem od rodziców by zostać na 4-dniowej imprezie (o ile w ogóle planujesz nocować - zakładam, że tak) niż TYLKO z transportem, by dojechać. Jakby nie patrzeć będziesz przebywał wśród ok. 30 ludzi którzy średnio są starsi od Ciebie o te 10 lat + zazwyczaj lubią sobie wypić. I nie znasz ich (przynajmniej, tak mi się zdaje, znacznej większości) osobiście. Przechodziłem to z konwentami anime (no ok, sam byłem pełnoletni, ale mój sąsiad już nie i musiałem się nieźle napocić by pozwolono mu zostać "na nocce". Tylko że konwenty anime to imprezy zorganizowane, zgłaszane, oficjalne, z opieką medyczną itp. U nas to możesz co najwyżej liczyć w razie awarii na usta-usta od najbardziej trzeźwego uczestnika zlotu Wink. Ale tak poważnie - Jeśli masz rok, może wykorzystaj go w inny sposób; zapoznaj rodziców ze swoim hobby, opowiedz co nieco o co bardziej zaufanych (i stabilnych emocjonalnie) osobach z naszego otoczenia (używaj imion, rodzicielkę raczej nie przekonają nicki jak np. "dziat" - chyba że chcesz mieć dodatkową rozmowę o mafii pruszkowskiej...). I licz się, że oni będą chcieli (i pewnie musieli) ich poznać. Niech poznają (i zaufają) chociaż 1 osobie, niech mają z nią dobry kontakt (także f2f) to będzie ona w ich oczach pełniła rolę Twojego nieoficjalnego opiekuna. I wtedy przez nią ogarniaj transport.
Tak ja to widzę.
BTW- lubisz kucyki. Chyba chciałbyś pojechać na konwent nim poświęcony. Jeśli rodzice Cię nie puszczą na imprezę poświęconą kucykom, czarno widzę Twoje szanse na Famicon (pisałem wyżej czemu). Zawsze możesz potraktować to jako etap przejściowy do wejściówki na Fami - metoda małych kroczków.
I na koniec - sam zastanawiam się czy Famicon8 w ogóle się odbędzie  Roll Eyes a jeśli tak to w jakiej formie i miejscu.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 04, 2015, 15:29:03 »

No raczej Zitzu na jeden dzień nie pojadę ;P. To by było raczej bez sensu. Nie no pod tym względem to trąbię mamie o zlocie odkąd się dołączyłem na forum. Powiedziała że może mnie puści za rok jak znajdę kogoś z kim mógłbym pojechać. Tam mówię napominam że "ktoś coś" "kto tam" itd. A alko.... O alko nie muszą wszyscy wiedzieć ;P. No tak osobiście  powiem w sensie widzieć i rozmawiać na żywo to nie znam nikogo ;P. Tylko co forum i skype. Ale to szczegół Wink. To też często gadam o grach (przynajmniej z mamą bo tata to i tak wie o wszystkim lepiej Wink ). Patrzy często jak gram. Ogólnie ostatnio muszę stwierdzić że już bierze mnie za osobę dojrzalszą niż przedtem. Kontakt tam mogę jej załatwić przez telefon jakby chciała.
Wiesz Zitz, samemu to ja raczej nigdzie nie pojadę. Nie lubię być gdzieś sam bez kogoś znajomego do kogo mogę się odezwać zawsze.
Odbędzie się odbędzie. A w remizie w Linowie xD bym miał rowerkiem dojechać Wink
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 04, 2015, 16:18:19 »

Wiele osób jezdzi samodzielnie i to z drugiego końca Pl i jakoś nie mają z tym problemu. Ty zdaje się tak daleko nie masz. Są tacy, którzy mają o wiele dalej do remizy. A zlot co ma się nie odbyć? Czyżby ochota minęła Zitzu na pobyt na całym zlocie? Odbędzie się, bo siódemka była wyjątkowa przynajmniej dla mnie, amen.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 04, 2015, 20:32:22 »

No wiesz Mati nie masz 15 lat Wink. Koło 180 kilosów chyba będzie
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #11 : Sierpnia 04, 2015, 20:53:21 »

@Mati: już nie przesadzaj w drugą stronę, wyluzuj trochę. Tutaj kolega jedynie się spytał czy ktoś przy okazji nie jedzie na zlot z danego regionu. Przecież wpisów typu "ej kto jedzie autem z gdańska na zlot??" pojawiało się w temacie cała masa i jakoś Ci one nie przeszkadzały, dlatego nie wiem o co masz pretensję tutaj. Nawet jeśli to tylko mnie zastanawia czemu ten temat pojawił się tak wcześnie bo niektórzy jeszcze trzeźwieją ze zlotu co teraz był

Tym bardziej że jego sytuacja jest taka, że jest teraz nieletni, nigdy nie był na takiego typu imprach i na dodatek to nie trwa zwyczajnie 1 dzień tylko 4-5 i przez to ma duży problem aby w ogóle przekonać swoich starszych, zatem nie porównuj bezpośrednio jego sytuacji z całą resztą zlotowiczów bo jego sytuacja jest ZUPEŁNIE inna. Sam pamiętam jaką ja miałem sytuacje ze swoją matką przed pierwszym zlotem i jak jeszcze musiałem ganiać i razem musieliśmy podpisywać kwity przed famiconem 1 i 2 gdyby się działy jakieś kwasy.

Co do samego tematu to niestety ale sam jestem ze stolicy zatem nie mogę niczego zbytnio zaoferować, jedynie co to mogę zaoferować nocleg w swoim zakamarku przed albo po zlocie. O podwózkę to musisz pytać dalej forumowiczów
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 04, 2015, 21:20:14 »

Czemu wcześniej pytasz? Otóż wiesz MaarioS chcę jak najwcześniej wiedzieć gdyż wtedy mam więcej czasu na przekonanie rodziców co gdzie jak. Np. załóżmy że ty jedziesz no to mam sytuację w której mogę powiedzieć mamie np. Podwieziesz mnie pod dworzec do Sandomierza tam będzie czekał Marcin. Chcesz możesz pogadać.
Ale w sumie to wolałbym jak powiedziałeś Mati wsadzić komuś dupę do auta niż jechać samemu pociągiem czy whatever. mi się osobiście wydaje że skoro załóżmy ja jadę to co mam za problem zabrać kogoś po drodze. Zawsze się milej jedzie z kimś.
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #13 : Sierpnia 04, 2015, 22:15:17 »

Żeby jeździć busami/pkp nie trzeba mieć osiemnastu lat, wystarczy ogarnąć rozkład, wsiąść i jechać - a dojedzie się praktycznie wszędzie.
Zapisane

Ret
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 04, 2015, 23:33:48 »

Rozkład Rozkład PKP masz na necie, a jako że wieków gimnazjum to ciebie tam zniżki czy ulgi dotyczą,  mnie już nie.  Poza tym dużo jeździ na zloty ciapociągiem czy busem do wwa, a potem się spotykasz z tymi co się ugadałeś jak np. Ja z dredem na f#4.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 05, 2015, 10:08:31 »

Właśnie o to chodzi że busem czy whatever to raczej nie wypali. Gdyż mnie na 100% nie puszczą. Dlatego wątek założyłem już dziś żeby każdy do f#8 zdążył przeczytać..
Zapisane

Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #16 : Sierpnia 05, 2015, 10:27:51 »

Nie musisz sie słuchać rodziców.
Zapisane
Ret
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 05, 2015, 10:44:51 »

Jeśli okolice Sandomierza to o ile się nie mylę sogetsu chyba z tamtych okolic,  ale nie daje pewności.  Jeśli się mylę to poprawcie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #18 : Sierpnia 05, 2015, 11:37:56 »

I jeszcze jak dobrze mi się wydaje to alzen jest z tamtych okolic tylko jeżeli się nie mylę to teraz se rezyduje w UK
Zapisane
Ret
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 05, 2015, 11:47:40 »

Tak. Siedzi z familia w UK.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.