Kwietnia 23, 2024, 12:16:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: zapach konsol  (Przeczytany 2144 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dqdq1
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 164


« : Sierpnia 03, 2015, 23:08:41 »

Jestem absolutnie trzeźwy  Wink niedawno siedząc u kumpla poczułem nostalgiczny zapach który niezmiennie kojarzy mi się z moim pierwszym pegazusem - swąd rozgrzanego plastiku  biggrin

Czy wasze konsole miały jakieś walory w tym guście?
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 03, 2015, 23:13:52 »

Tutti-Frutti*

* - być może tak właśnie pachniał... Nie wiem, nie czułem, ale smrodu rozgrzanej "kostki" z bazarku nieraz sklejonej taśmą klejącą prędko nie zapomnę Wink
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 03, 2015, 23:54:15 »

Ja zdecydowanie wolę zapach kobiety obok. Jedyny zapach jaki czułem jeśli chodzi o konsolę to zapach śmierdzącego spaloną elektroniką na zlocie terminatora i spalonego spalonego zasilacza, ale sam z siebie konsol nie wąchałem, bo mam co robić w życiu.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #3 : Sierpnia 04, 2015, 01:57:19 »

Też mi się nasunął jeden komentarz zaraz jak przeczytałem temat: L-O-L

Chociaż co jak co to prawdę mówiąc to trzeba przyznać rację, że jest pewna grupa konsol które wręcz walą intensywnie i je naprawdę czuć- najnowszej produkcji terminatory z tym paskudnym intensywnym odorem chińskiego plastiku (albo halówek). Bardzo ciężko to określić ale czasami ten tandetny plastik aż czuć z zapachu i to jest dosyć mocne i zauważalne. Oprócz tego to innych konsol również sam nigdy nie wąchałem i nawet nigdy bym na to nie wpadł, ten temat mnie nakłonił do bardzo głębokich przemyśleń
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #4 : Sierpnia 18, 2015, 15:46:26 »

W filmie pełnometrażowym "pixele" jest kwestia: pachniesz jak Genesis.

Osobiście bardzo wiążę wspomnienia z zapachami, a pegazus to styropian, guma i plastik. Od kilku lat konsole stoją cały czas na wierzchu, przez co pozbawione są aromatu. Ale mimo to ta mieszanka dość jednoznacznie podsuwa mi obraz dziadkowego bs 500 as'a.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #5 : Września 10, 2015, 18:17:31 »

Ja z kolei nigdy nie zapomnę charakterystycznego smrodku elektroniki ze scalakowych Cartów :p Najlepiej było czuć w moim 168in1 oraz Super Robin Hood. Ahhh tego się nie zapomina XD
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.