Marca 19, 2024, 07:10:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Farewell!  (Przeczytany 16126 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nielogiczny
Gość
« : Września 14, 2015, 00:00:31 »

Po  siedmiu latach obecności na niniejszym forum zdecydowałem o skasowaniu konta. Żegnam się z tymi sześcioma literami z pasku adresu lecz nie bez powodu.


Nie zamierzam bowiem przebywać na tzw. forum z którego wypowiedzi poszczególnych użytkowników są potajemnie usuwane. Nie chcę zostawać w miejscu gdzie administrator ma się za wyrocznię i robi z moich przyjaciół idiotów, na koniec jeszcze ich banując i oczerniając. I nie chcę być kolejną osobą której się to przytrafi kiedy wypowiem się wbrew ideom administracji emu-nesa. Dlatego żegnam.





A nie przebierając w nickach opuszczam tę cenzurowaną tonącą hydeparkową łajbę, na której już dawno wygasły rozmowy na tematy związane z grami i konsolami i za takie numery jakie Spazz odwalałeś wobec Zitza, Borsuka, Dreda czy Dziata. Jeśli zamierzasz wykorzystywać otrzymaną rangę administratora po to by wobec każdego być jednocześnie prokuratorem i sędzią to proszę bardzo baw się w to dalej, ale już beze mnie wśród publiczności – bo mi się to po prostu nie podoba. Idę śladami Żura i tych którzy już skasowali swoje konta – Nielogiczny


Na koniec raz jeszcze podkreślę, że żegnam się z emu-nesem, z tą pustą nazwą forum które kiedyś spajało pasjonatów 8 bitów. Nie żegnam się z poznanymi tutaj przyjaciółmi bo kontakt utrzymujemy cały czas – do zobaczenia na facebooku, do usłyszenia w telefonach!


Zapewne powyższy tekst zostanie usunięty lub tak zmodyfikowany żeby na koniec i ze mnie zrobić durnia, kto jednak ma możliwość poczytać i jeszcze się waha niech nie zwleka z decyzją.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #1 : Września 14, 2015, 00:28:13 »

Będzie krótko. Kucykowym hydeparkiem i spamowaniem dobrych tematów od dłuższego czasu też jestem mocno zmęczony, forum dla mnie umarło- stało się dla mnie obojętne, natomiast nie są obojętni mi ludzie stąd.

Pozdro dla Bojana za "enjoy" który trwał niemal 10 lat.
Zapisane
Hyu
Gość
« Odpowiedz #2 : Września 14, 2015, 00:32:57 »

Nic tu po mnie, dołączam i również się kasuję. Do zobaczenia!
Zapisane
Ret
Gość
« Odpowiedz #3 : Września 14, 2015, 00:47:24 »

Ze względu na obecny stan aktywności oraz migracji też odchodzę. Za niedługo podziałam z realną konkurencją i zbieram ludzi. Szczegóły podam na FB.

Kasowanie bekowych postów i bycie piętnowanym od idiotów, odwracanie kota ogonem i mówienie że nikt tego nie powiedział, no to sztywniutko tam i z fartem mordy.
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #4 : Września 14, 2015, 00:48:28 »

Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcami, w związku z czym i ja się stąd zawijam, wszak najwyższy to już czas.
Chciałem na koniec raz jeszcze podziękować Spazzowi za cudowne wręcz w jego stylu sp***olenie ładnych kilku lat wspólnej pracy nas wszystkich.

Ale nic to, stary reżim upada, a teraz nadszedł czas na nową, lepszą banderę!
Do zobaczenia niebawem - prawdziwi przyjaciele.

Pozdrawiam,
-MWK.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #5 : Września 14, 2015, 00:48:58 »

Każdy może robić co tylko chce Smile Forum i tak podtrzymywane było/jest przez kilka ostatnich lat przez zlot. Można się z tym albo pogodzić albo coś zacząć robić jak np: Dizzy. Było na to kilka dobrych lat. Można też narzekać że admin jest zły i nie pozwala wypowiadać się, banuje użytkowników - od tego jest admin a jego narzędziem jest regulamin. Można zrezygnować, ale można też próbować wszystko zmienić. Proponować zmiany w regulaminie, zmiany w działach, poszerzenie tematyki - tak aby forum żyło. Ale zmian na forum można dokonać jedynie kiedy zaczniemy od siebie samych. Usuwanie konta jest jednoznaczne z poddaniem się i zaprzepaszczeniem kilku dobrych lat życia na forum. Taka drama temu forum nie pomoże, ani innym użytkownikom, którzy poświęcali czas na jego budowanie. Jeżeli mało wam internetowej dramy, to myślę że nikt nie obrazi się za cytat z innego wątku Smile Ponieważ ten wątek i tak powinien znajdować się w kategorii "Hyde Park".


Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Września 14, 2015, 00:50:12 »

Z mojej strony krótko. Odchodzę, gdyż praktycznie codziennie byłem pomiędzy jednymi i drugimi. Nie byłem przeciwko nikomu. Chciałem to załagodzić. Nie dało się. Jestem zmęczony. To już nie było forum o NESie, tylko o walczeniu ze sobą. Ostatnio i tak nie miałem nic do napisania. Nie miejcie do mnie pretensji, bo pewnie będą domysły, że ktoś mnie zwerbował. To moja decyzja. Ja po prostu miałem dość tej szarpaniny. Kontakt fb, gg, telefon, cześć.

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Września 14, 2015, 01:38:47 »

11 lat to kawał czasu, u mnie to prawie pół życia. Jestem dumny z tego, co przez ten czas zrobiliśmy, nie znam żadnej grupy która zrobiłaby tak wiele dla swojej pasji. Pamiętam NCL - do dziś mam ten numer PSX Extreme.
Mógłbym zresztą wymieniać, a nie chcę, bo jest wystarczająco ckliwie. Kiedyś setezer powiedział, że pierwsze spotkanie zmieni wszystko, zmieniło wszystko na dużo lepsze. A nawet durzo lebrze.

Pegazus żyje - i przeżyje, i nigdy nie umrze. Do zobaczenia, przyjaciele!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #8 : Września 14, 2015, 09:25:53 »

Czo ten emunyz. xD

Dzięki za 1/3 mojego żywota w naszym wspólnym kąciku w internecie. Do zobaczenia gdzieś indziej.

/daf
Zapisane
Tibiarz
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 14, 2015, 12:44:56 »

Zgodnie z tematem - Farewell. Dupa mi chyba skwaśniała, latka lecą. Lecę i ja. Do usłyszenia w słuchawkach telefonów. 8-bit Nintendo Forever.
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #10 : Września 14, 2015, 15:19:32 »

Byłem tutaj krótko, raptem 3 lata, forum to miało fantastyczny klimat, teraz widać doskonale co się dzieje. Poznałem w tym miejscu tak bardzo wspaniałych przyjaciół. Forum to ludzie, ludzie to forum, także do zobaczenia! Ave Pegasus! /Robi 
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #11 : Września 14, 2015, 15:25:16 »

Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #12 : Września 14, 2015, 19:57:31 »

Wygląda mi to na jakąś zmowę. No trudno panowie, wasz wybór. Smile
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #13 : Września 14, 2015, 23:41:23 »

#uchodzcy
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #14 : Września 15, 2015, 01:30:02 »

No i chuj no i cześć. Możecie mi gilopa zjeść.


#to są właśnie dobre pancze
Zapisane
DH
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Odpowiedz #15 : Września 15, 2015, 18:13:34 »

@machbed, a mi to wygląda na bardzo zły znak że tyle osób kasuje swoje konta z forum. O co wogóle chodzi?
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #16 : Września 15, 2015, 19:29:50 »

Z tego co się orientuję to nie mogli znieść faktu, że na tym forum są też osoby, które spożywają alkohol jedynie degustując go, a nie wlewając jak w studnię i publicznie się tym chwaląc oraz nie kończąc kretyńsko wszystkich wyrazów na ..sk .
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2015, 21:10:06 wysłane przez dr88 » Zapisane
mario.somari
Gość
« Odpowiedz #17 : Września 15, 2015, 19:52:11 »

dr88 napisał:
Cytuj
Z tego co się orientuję to nie mogli znieść faktu, że na tym forum są też osoby, które spożywają alkohol jedynie degustując go, a nie wlewając jak w studnię i publicznie się tym chwalą

dr88 napisał także:
Cytuj
Jeśli czytając nadal jesteś w stanie wskazać kandydata, który m.in.:
(...)
- jest w stanie po pijaku o 4.00 rano z palca napisać najbardziej złożone zapytaniem wykorzystując OUTER, INNER JOINy, żeby wykonać dla Spazza raport, bo jest podejrzenie przestępstwa wobec użytkownika naszego forum.
..to rzucaj kamieniem. Z tego co się orientuję, to jestem na forum dłużej niż ty i w pewnym stopniu poznałem się na użytkownikach.
Sam rzuć kamieniem.

Tak się właśnie niszczy wieloletnią pracę innych użytkowników. Stoję murem za słowami Marka.

@DH - jeśli zależy Ci na poznaniu opinii drugiej strony, kontaktuj się mailowo.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #18 : Września 15, 2015, 19:52:32 »

Ponadto zabrakło zdjęć Wałęsy w kisielu.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #19 : Września 15, 2015, 20:11:47 »

Stworzenie nowego konta..
Napisanie posta...
Usunięcie konta...

W co my się Panowie bawimy? W wojnę usuńmy konto, lecz jak coś mi się nie podoba to napiszę posta?

Totalny bezsens... i brak honoru...
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 18 zapytaniami.