Marca 19, 2024, 06:27:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Farewell!  (Przeczytany 16125 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #20 : Września 16, 2015, 06:53:57 »

Korciło mnie także żeby usunąć konto po tych zjebanych do cna kucykach i bezsensownym wyciągnięciu przez Dizzy'ego na forum publiczne moich kolekcjonerskich zajawek (figurkowe kolekcjonerstwo, z którym nigdy się nie afiszowałem na siłę na forum) ale zdecydowałem się jednak moje konto zostawić. Fakt, z racji że więcej czasu przebywam na treningach oraz sesjach na PS4 to udzielam się ostatnio rzadko, odebrano mi możliwość edycji postów co mnie jeszcze bardziej zirytowało.... ale szkoda mi troszkę tych postów z grami/solucjami, do których po odejściu nie miałbym już dostępu. Owczym pędem jednak za innymi nie podążam, mam swoje wyrobione zdanie/myślenie, nie ulegam wpływom i mimo wszystko na EmuNyz zostaję.

A uchodźców pozdrawiam i życzę im wszystkiego najlepszego.
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #21 : Września 16, 2015, 07:55:34 »

Może założę nowy wątek? Ilu i kto jest na forum?
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #22 : Września 16, 2015, 13:41:45 »

@machbed, a mi to wygląda na bardzo zły znak że tyle osób kasuje swoje konta z forum. O co w ogóle chodzi?
Nie wiem, jak inni, ale ja dostałem wiadomość zachęcającą do usunięcia konta na forum. Jako "przynętę" miałbym dostać specjalna rangę na nowym forum i mój artykuł miałby się pojawić w kwartalniku pegagruz #2. Dostałem też sankcję że jeśli tego nie zrobię to artykuł się nie pojawi.
No i były też obietnice (brak kłótni czy jakoby większe możliwości rozwoju i PROMOCJI moich gier i w ogóle sielanka).

Dla mnie to bezsens kasować obecne tutaj konto. Czemu miałbym to robić? Dla forum którego jeszcze nie ma (nie mówię, że nie powstanie, mówię jak jest obecnie). I czemu ktoś miałby mi zabraniać posiadania kont na obu forach?
"Bo jak masz konto na emunes to cię tu do naszego nie wpuścimy, o!"* ? To po co mi konto na takim forumie?

*-Ok, nikt tak nie powiedział, to tylko taki mój domysł...
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #23 : Września 16, 2015, 15:18:30 »

Łoo to taką propozycję dostałeś?? Nieźle. Mnie to tamci ludzie chyba nie lubią i mają na mnie wyjebane więc pewnie dlatego żadnej propozycji nie dostałem Tongue Choć w sumie to i dobrze bo i tak bym nie przystał. A nowemu ich forum i tak nie wróżę sukcesu bo troszkę za późne czasy by tworzyć coś nowego o retrogamingu - temat już nieco zeszły, oklepany i prawie całkiem wyeksploatowany.
Zapisane

Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #24 : Września 16, 2015, 15:52:33 »

Dizzełke, ale słuchaj, ja miałem troche podobnie Cheesy. Może nie że moje artykuły których nie mam, ale propozycje wspolpracy przy nowym jak tylko przejde.ludzie tutaj powoli rosna do rangi wrogów publicznych #1 Cheesy
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 08:37:15 wysłane przez Thug Life » Zapisane

DH
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Odpowiedz #25 : Września 16, 2015, 19:34:12 »

Nie chciał bym się za bardzo wypowiadać bo zbyt krótko tu jestem pomimo że zaglądałem tu od dawna ale z tego co dzisiaj poczytałem to wygląda mi to po prostu na brak zwykłej braterskiej chęci wybaczenia i zapomnienia ze strony osób administracji. Znacie się tyle lat że takie spory o takie pierdółki nie powinny mieć miejsca wogóle. Jedna strona argumentuje to tak druga siak a prawda zazwyczaj leży gdzieś po środku trzeba to tylko mądrze zbalansować i nie patrzeć czy temu mniej albo tamtemu więcej. Szkoda tylko że cierpi na tym NES. Jak pisałem przedtem taki nagły spadek ilości użytkowników nie rokuje najlepiej. Szkoda ale co ja tam mnie.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #26 : Września 16, 2015, 20:20:27 »

Seba, sa duze oszczednosci ze wzgledu na zwolnienie oddzialow prewencyjnych chroniacych porzadku i uchodzcow, wiec kupimy ci S-klasę.
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #27 : Września 18, 2015, 19:17:09 »

Towarzysze!
Chciałem się Wam do czegoś przyznać.
Okłamałem Was. Mój powyższy post że jakoby miałbym otrzymywać od kogoś jakieś obietnice było obrzydliwym kłamstwem którego się teraz wstydzę.
Nie wiem czemu to zrobiłem, może z frustracji bo coraz więcej osób opuściło forum. Mam nadzieję że mi wybaczycie, a jeśli nie, to zrozumiem.
Przepraszam, zawiodłem zarówno Was jak i tych co odeszli.
Zapisane

Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #28 : Września 18, 2015, 19:23:46 »

[post usunięty na prośbę]
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 19:57:08 wysłane przez Thug Life » Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #29 : Września 18, 2015, 20:02:58 »

Opowiem pewną przypowieść. Chodzi o misjonarzy w pewnym kraju. Otóż ci misjonarze pracowali z pewnym plemieniem aby nawrocic ich na chrzescijanstwo, udowodnic ze to co czynia (kanibalizm) jest zle z natury i jak powinni postepowac. Jak to bywa w plemeniu, czesc osob chetnie przyjmowala nauki misjonarzy, czesc je szanowala, ale czesc grono duchownych przesladowala.
Czesto dochodzilo do sytuacji gdy osaczano misjonarza, grozono mu utrata zycia, przykladano ostrze do szyi, zmuszono do wyrzeczenie sie religii. I wiecie co robili misjonarze? Wiedzieli ze nie ma co narazac swojego zycia, bo to do niczego nie prowadzi, jedynie do zmniejszania sie ich szanownego grona, wiec... zgadzali sie oficjalnie, pluli na krzyze, lamali je, wykrzykiwali modly zwiazane z barbarzyncami. A po tej calej ceremonii, wracali do swoich dalszych nauk misjonarskich, wiedzac ze zwyczajnie w swiecie oszukali baranow.

Tyle ode mnie Smile
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #30 : Września 18, 2015, 21:54:24 »

Czyli, że główny prowokator i ten, który rozpieprzył forum napisał coś, do czego się nie przyznał i oskarżył naszego nadwornego programistę o oszczerstwa? Do czego tu dochodzi? :-)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 22:00:51 wysłane przez machbed » Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #31 : Września 18, 2015, 22:17:25 »

Podobno już rozpoczęły się zapisy na nowym forum. Moderacja:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ly92UUTtxXg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ly92UUTtxXg</a>

EDIT:
Emunes uczy i bawi, więc nie wiem czy wiecie, ale w języku niemieckim die Zitze oznacza cycek.

« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 22:20:31 wysłane przez dr88 » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #32 : Września 20, 2015, 15:46:47 »

Farewell my love! Czyli dostałem cynk, że warunek konieczny, to znaczy usunięcie konta z emuryż to ściema i wszyscy fundamentaliści emunesowi są zaproszeni na NOWE EMUNES bez koniecznosci usuwania konta... Cheesy
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #33 : Września 20, 2015, 16:03:45 »

A wypłata z wszystkich bankomatów też jest za darmo?
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #34 : Września 20, 2015, 16:08:38 »

Nie. Tylko w Nadsańskim Banku Spółdzielczym.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #35 : Września 20, 2015, 17:26:05 »

Machbed, jak to pięknie polityka zachęcająco-zniechęcająca ekipy ze stolnicy zmienia się gdy na horyzoncie widać groźbę odświeżonej strony&forum emunyz Cheesy
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #36 : Września 20, 2015, 18:23:19 »

Co tu można o słoikach powiedzieć...

.. men - one jar.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #37 : Września 20, 2015, 19:25:54 »

Dr prosze nie obrzydzaj niedzielnej kolacji ;p
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #38 : Września 20, 2015, 19:33:28 »

A co Ty masz do słoików, bardzo przydatne są.

P.S. Ponieważ wątek mocno w spam poszedł i przede wszystkim jest w złym miejscu zamykam i odsyłam poleconym do śmietnika ( w bardzo sekretny sposób  Cool ).

na prośbę doklejam
------------------------
[17:23:33] BrotherPunk (Endru): Ponieważ ja jeszcze nie komentowałem, to zrobię to w swoim stylu. Linkiem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=R-7cWBBUedg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=R-7cWBBUedg</a>
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 17:25:12 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.