Marca 29, 2024, 09:20:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio ukończyliście? (wersja mix)  (Przeczytany 3487 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« : Czerwca 26, 2015, 21:41:31 »

Założyłem ten temacik, ponieważ wydarzenie "Przejdź 52 gry w ciągu roku" zostało anulowane na FB.

A więc, co tam ostatnio ukończyliście z gier? Kategoria dowolna Cheesy

Mi się dzisiaj udało ukończyć Rouge Legacy.
Fajna i wciągająca platformowka. Łazimy po zamku, zabijamy stworki i zbieramy kasę, schematy broni i zbroi oraz magiczne runy.
Po naszej śmierci wybieramy swojego potomka. Zdobyte pieniądze przeznaczamy na rozwój naszego następcy.




« Ostatnia zmiana: Września 13, 2015, 20:06:04 wysłane przez Endru » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1 : Czerwca 26, 2015, 22:43:36 »

Założyłem ten temacik, ponieważ wydarzenie "Przejdź 52 gry w ciągu roku" zostało anulowane na FB.

Nie ogarniam tych "ach tych zajebistych, nowoczesnych i wspaniałych modnych wydarzeń na mordoksiążce". Czy przejść 52 gry w ciągu roku to jest jakiś zajebisty super wyczyn?? Do tej pory wliczając Pegasusa (albo i może nawet samego Pegasusa jak dobrze pójdzie) spokojnie przekroczyłem ten próg 52 tylko zastanawiam się dlaczego w ogóle liczba 52??? Aaach no tak bo przecież AVGN jest takim zajebistym gwiazdorem i zrobił super modną recenzję o Action 52 i oczywiście gówniane gry jak i retro i Pegasus i AVGN są takie zajebiście modne i po prostu TRZEBA NAWIĄZAĆ do tej wspaniałej recenzji i trzeba napisać liczbę 52!!

W skrócie- ch@j, nie ogarniam tego, w ciągu połowy tego roku mój licznik zaliczonych gier powinien spokojnie wynosić ponad 50 zaliczonych gier. Nie o to chodzi, że się jakoś chwalę bo to zupełnie nie o to chodzi, po prostu jakoś wcale mi się nie chce jakoś zajebiście panoszyć z tymi "zajebistymi osiągnięciami"....
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #2 : Czerwca 26, 2015, 22:52:36 »

Maarios, rok ma 52 tygodnie. Chodziło, by przejść co najmniej jedną grę na tydzień xD
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #3 : Czerwca 29, 2015, 11:28:00 »

Zależy w jakie gry się gra, przejście Contry to właściwie kwestia kilkunastu-kilkudziesięciu minut a taki Wiedźmin czy inny Morrowind to już kwestia długich godzin. Definicja "przejścia" gry to też w sumie inna sprawa. Dla jednych będzie to odwalenie głównego wątku i zobaczenie napisów końcowych dla innych zdobycie wszystkich achievmentów/trofeów, dla innych zobaczenie 100% obok save'a.

W każdym razie ostatnio nie grzeszyłem ilością wolnego czasu dlatego głównie grałem w mniejsze tytuły z PSN'a

-Velocity Ultra (100%, platyna)
-Guacamelee (100%, platyna)
-Wolf Among Us (100%, platyna)
-Hatsune Miku Project Diva 2 (100%, platyna)
-Spyro 2 (100%... pierwsza moja gra na PSone. Znam właściwie na pamięć xD)

a obecnie gram w Wiedźmin 3, Metro 2033 Redux (pracuje na platyną Grin) i Senran Kagura Bon Appetti (pracuje nad platyną, bardzo dziwna gra, którą kupiłem bo akurat na przecenie była xD)
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #4 : Czerwca 29, 2015, 12:49:33 »

Biorę udział w podobnym wydarzeniu na Twitterze i portalu RetroCollect. Jak na razie mój wynik to 26/52 więc chyba dam radę przejść 52 gry. Jakby ktoś był ciekaw co tam ostatnio ukończyłem: https://twitter.com/Sogetsu_
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #5 : Sierpnia 19, 2015, 09:09:37 »

Drugi raz przechodziłem Fallouta 3. trochę trzeba się nasiedzieć, by zwiedzić wszystkie lokacje i pozbierać bubbleheady Cheesy
Gra naprawdę warta tych parudziesięcziu godzin (u mnie na liczniku 90h razem z dodatkami).
Otwarty świata, masa broni, masa sidequestów, masa stworków do zabijania, genialna fabuła, wiele rozwiązań problemów, wiele godzin grania, miodna muzyka z radia oraz grafika wciąż świetna jak na grę z 2009r. Cheesy





« Ostatnia zmiana: Września 13, 2015, 20:05:44 wysłane przez Endru » Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #6 : Sierpnia 31, 2015, 17:14:24 »

Nonono wszystkie figurki. Prawdę mówiąc nie chciało mi się tego zbierać xD I tak zbyt dużo czasu straciłem na poszukiwanie tych cholernych butelek z Nuka Colą Quantum. Osobiście zdecydowanie bardziej wolę New Vegas i jego zadziwiająco udane DLC (w moim przypadku na płycie gdyż kupiłem edycję GOTY).

Osobiście... cóż ukończyłem Hotline Miami, ino jeszcze tylko muszę zebrać wszystkie literki by uzyskać dostęp do prawdziwego zakończenia. Wbiłem platynkę w doskonałym Grim Fandango Remastered, Invizimals: The Alliance (grę kupiłem za całe 20 złoty), Senran Kagura: Ban Apetit (w sumie łatwa platyna może 2 trofea mogą sprawić trudności) no i zbliżam się pomału do końca F1 2011. Na platynę nie liczę bo w Melbourne jest tak wyśrubowany Time Trail, że przy najlepszych możliwościach brakuje mi prawie 2 sekund więc nawet nie mam zamiary dalej pocić d*pska by wbić jedno głupie złote trofeum.

Na bieżąco idę z Wieśkiem 3, Hyperdimension Neptunia Noire i Shinobido 2... ale ta ostatnia jest na tyle nudna (spodziewałem się coś a la Tenchu... i w sumie tak jest, tylko zdecydowanie gorzej), że serwuje sobie max 30min sesje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2015, 17:16:00 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #7 : Września 13, 2015, 20:04:31 »

No, nareszcie. Długo męczyłem ta grę. Wracałem do niej z duzymi przerwami, ponieważ po jakimś czasie się nużyła.
Jeśli ktoś lubi Heroes-y i jest fanem expienia głównie jednego bohatera, to seria King's Bounty jest dla niego.
Mogę polecić, ale dawkami, tak jak ja robiłem.





Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #8 : Września 19, 2015, 19:35:13 »

Ostatnim czasem ostro ciarałem w Gran Turismo 2 na PSX, starałem się szlifować licencje na złoto, jak na razie B, A i połowa I-C świeci się na złoto, może w ciągu trzydziestu lat uda się zaliczyć pozostałe. Cheesy
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #9 : Września 20, 2015, 09:31:40 »

Ja usiłuję przejść Remember Me, ale jakiś wredny bug mi w tym przeszkadza Sad. a już widać koniec...
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #10 : Września 20, 2015, 09:53:57 »

Siedzę teraz nad Dust The Elysian Tale. Na razie mam 50%+ ukończonej gry.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #11 : Września 20, 2015, 23:31:36 »

ukończyłem dziś dość dzikie DLC do Ace Attorneya 5:
Uratuj orkę.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.