Marca 28, 2024, 09:19:26 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Cyfrowi.info  (Przeczytany 2918 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
BOJAN
Go¶ć
« : Czerwca 21, 2006, 15:26:06 »

cyfrowi.info - wortal fanow NES'a, przez przypadek znalazlem dzis te strone, miala start 19.06, na razie ogolnie rzecz biorac pustka tam jest ;]
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Czerwca 21, 2006, 15:37:56 »

Ale zapowiada się konkurencja, z prawdziwego zdarzenia. Server, logo... wszystko wygląda wręcz profesjonalnie!
Ale brak redaktorów, krótka jedna recenzja... To dopiero początki, kto wie, kto wie?
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Czerwca 21, 2006, 15:45:08 »

Ciekawe, czy też będzie forum i romy. A co do dorównania nam, to chyba nie realne, ale kto wie?
Z koro mówisz dziad, że tak profesjonalnie to wygląda, to oj bedzie, albo może być konkurencja. Zobaczymy.

//literowki, mati literowki ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2006, 16:25:36 wysłane przez BOJAN » Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 21, 2006, 17:19:27 »

powiem jedno... buahahahahah. download na hasło? co to ma być? jaka¶ kontrola? Przeczytajcie sobie regulamin "Your only alloud to speak English on this site" - hmm no to klapa Sad Wink Pozatym ten złodziej umie¶cił romy gier nielegalnie! To już chyba wiem po co s± te hasła. Kolejna nic nie wnosz±ca strona, nie ma szans żeby z tej stronki co¶ ciekawego powstało, widać to już po żałosnym starcie.
Zapisane

p***ole metro wole retro
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Czerwca 21, 2006, 18:08:26 »

nie zebym sie smial czy cos, ale przeczytajcie niusa:

Cytuj
Dzisiaj jeszcze wpadnie 12 wysokiej jakości romów, o nowościach przypomnimy w newstickerze ugóry strony.

"wysokiej jakosci"  lol ;)
Zapisane
venom
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 239



WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwca 21, 2006, 18:22:23 »

Interesujące błędy:
"Goście nie mogą przeglądać tej strony
Jeżeli nie jesteś zareejstrowany, załuż swoje konto za darmo."

"załuż"  cheesy
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Czerwca 21, 2006, 18:35:57 »

Romy wysokiej jakości?
Ciekawe które to są hehehehe.
Fatalne opisy, ale dobra. Zobaczymy co dalej i czy jeszcze coś wpadnie takiego, że będzie można to zacytować hehhe.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwca 22, 2006, 10:58:20 »

Ale jaja z tej stronki
Kod:
"Od razu uprzedzam, że ilość kont jest ograniczona na chwilę obecną liczbą: 150 i aby można było się rejestrować w późniejszym czasie, będzie potrzebne specjalne zaproszenie!."
co to ma być zacheta do rejestracji


Kod:
"Przypominam że aby pobierać pliki należy się zarejestrować co oczywiście jest całkowicie bezpłatne , natomiast żeby rozpakować archiwa, potrzebne jest hasło: cyfrowi.info"
To ja myślałem że jestem chamski na swojej stronie ale sie mylilem  cheesy  cheesy  cheesy
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Czerwca 22, 2006, 13:04:33 »

W regulaminie taki 'zonk' się znajduję pewnie z racji servera - amerykański właśnie. Chyba sie wykosztował, nie potrzebnie, bowiem serv to tylko tak jakby niezbędny element, na który nie wielu (czyt. 1% odwiedzających) zwraca uwagę. Bez tekstów, samymi romami nie da się długo wyżyć na rynku stron o NES'ie.
Dowodzi o tym Pegasus.glt.pl... ponoć szykują nowe wydania strony, już sie przygotowuje na dłuższy brecht Cheesy
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #9 : Czerwca 23, 2006, 12:15:53 »

Wygląd strony nawet mi się spodobał, natomiast merytorykę najchętniej bym roztrzaskał o kant tapczana. Recenzje są w tematach na forum :|, nienawidzę gdy zamiast strony jest forum, które WSZYSTKO w sobie zawiera.

No i to site tylko i wyłącznie o emulacji (duży minus), z romami (kolejny minus), nic na nim nie ma (minus), sporo błędów ORTOGRAFICZNYCH (minus), logo jest zrobione z Mariana na PC (tego co Polak go zrobił - też minus).
http://szablony.freeware.info.pl
Na plus mogę dać tylko ogólny wygląd, który mi się nawet podoba, no i recka Felixa całkiem sympatyczna (z gościa mogliby wyjść ludzie).


Co ciekawe jak na razie największą konkurencją EMU - NES #PL jest Panther... co jest z tą Polską sceną Nesa?

Cytuj
ponoć szykują nowe wydania strony
Oby! Ciekaw jestem :].
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2015, 14:39:53 wysłane przez setezer » Zapisane

Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #10 : Czerwca 23, 2006, 12:35:11 »

"100 romów gotowych do pobrania z naszej strony na naszej stronie!! " - heh Tongue
Kolejna strona, na której nie am nic oprócz romów i marnego forum.

A ten pegasus.glt.pl, to już chyba od roku szykują... Zeby do 2010 skończyli.
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.