Kwietnia 20, 2024, 10:04:59 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor W±tek: Ile "zajechaliście" Pegasusów ?  (Przeczytany 9699 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Czerwca 23, 2006, 02:30:05 »

A teraz za spamowanie zbanujcie sie nawzajem ;]
Zapisane
kiter
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 63


« Odpowiedz #21 : Czerwca 23, 2006, 22:33:16 »

moj pierwszy pegazus (oryginalny terminator 2 bs500-as- wersja sklepowa z papierami i gwarancja, dostalem go na komunie) wytrzymal 6 lat, poprostu pewnego dnia przestal dzialac
okazalo sie ze puscil 1 lut przy gniazdku od zasilania, zlutowalem to lutem do rur miedzianych (bo nic innego nie mialem pod reka), ktory troche slabo sie trzymal, ale konsola dzialala
po 2 dniach pod moja nieobecnosc przyszedl kumpel zeby go zlutowac lutem z kalafonia ale przykladal lutownice chyba we wszystkie inne miejsca oprocz wlasciwego i tak wlasnie go zajechal

pozniej przez krotki czas mialem stara (II albo III) ale innemu kumplowi sie nudzilo i wyrzucil go (konsole z 2 kartami) z 12 pietra
karty mialy akurat miekkie ladowanie na lisciach i nic im sie nie stalo, ale konsola trafila na beton i sie roztrzaskala :/

no i po nim do teraz mam konslole "mortal kombat III" rok produkcji 1999 jak narazie nic sie z nia nie dzieje

nawet nie licze zajechanych padow
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #22 : Lipca 06, 2006, 15:16:11 »

A ja mogę się pochwalić nie lada wyczynem - nie zniszczyłem ani jednej konsoli !

Terminatora wydałem bo nie czytał wszystkich cartów a NES'a sprzedałem bo przestał czytać cześć cartów.

Zabójcy pegazów ! Do sądu was podam xD
Zapisane



reset
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149


a_e


« Odpowiedz #23 : Lipca 06, 2006, 20:38:22 »

nieno umnie nieblo tak zle, 2 terminatory, polystation, jakis taki duzy z duzymi ogronglymi guzikami mi sie sfakaly zostalo mi jeszcze 5 pegasusow 1 podobny do terminatora a jakos dziwnie pisze na nim poly station, 2 klawiatury glk-2002 , jeden antyk do ktorego nawet karton mam, na joystikach ma napisane super card czy jakos i jakis taki dziwny "console TV" na baterie ale z zasilacza tez rusza
Zapisane

Nie kładźĽ trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradn±
NiGHTeR!
Go¶ć
« Odpowiedz #24 : Lipca 08, 2006, 15:20:03 »

Witam Wszystkich Forumowiczów, w swoim zyciu moge sie pochwalic ze zajechalem z bratem i siostrą około 12 pegasusów, były w tym dwie sztuki 777DX, dwie sztuki IQ502, około 5szt. famicomów [czystych klonów 777DX'a], a reszta to badziewne "pegasusy-klawiatury" z targu, lub "terminatory","mega treki" i inne badziewia, ta liczba zajechanych pegasusow wynika z tego, że kiedyś 5 godzin dziennie to było mało dla nas Cheesy Graliśmy pod monitorem od Amigi Cheesy Joystickow nawet nie zlicze, ale najbardziej mi przypasowywały zawsze te od 777DX'a, stare dobre "kwadraciaki" jak to mawialiśmy Cheesy Pół osiedla u nas grało w mecze w GOAL3 Smile .Wiele konsolek także naprawiłem jako że posiadam jakieś wykształcenie elektroniczne, pozdrawiam Smile
Zapisane
pawgal
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #25 : Lipca 08, 2006, 15:48:17 »

ja tak jak lemonek1 też nie zniszczylem pare pegasusów, choć było blisko. 2x miałem zwalony zasilacz - pospalane kable (tak długo grałem? ^^)i raz podłączyłem nie ten zasilacz co trzeba o więksej mocy i pegasus padł. Potem ojciec coś tam w pracy wymienił i działa dalej. Naprawa była na szczęście darmowa Cheesy więc cały czas mam jede i ten sam od około 14/15 lat pegasusa Smile (jest on na tym zdjęciu razem z 168 in 1 - choć gra pozyczona bo mi nigdy tej gry nie dali. Miałem wbudowane jakieś 1500 in 1).
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2006, 15:49:30 wysłane przez pawgal » Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
JJK
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 59



WWW
« Odpowiedz #26 : Stycznia 23, 2007, 20:15:36 »

Ja o dziwo trzymam się na tym samym sprzęcie przez prawie 17 lat i nie miałem z nim żadnch problemów, prawie każdą grę jakoś odpalałem. "Fenix Family Game" coś podobnego do 777DX. Fota:
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #27 : Stycznia 23, 2007, 20:37:20 »

Chyba na padzie nr.1 widze znaki pozostawione po zębach usera tej konsoli Cheesy
Ale to normalka kiedys, gry bywaly wtedy strasznie trudne Smile Sam kiedys pogryzlem nieco pada Wink
Zapisane
simian raticus
Rozgrzeszam Was!
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 57


God of death and karate!


WWW
« Odpowiedz #28 : Stycznia 24, 2007, 23:11:05 »

Mam w szafie 3 pegasusy zepsute . . . jak dobrze że sa emulatory w tych czasach :-)
Zapisane

Moje gg to 5473221
Wszystko mi się znudziło, a i Internet też już jest bez sensu! Gry, filmy i muzyka mnie wk00rwiaj± gorzej, niż imprezy alkoholowe u s±siadów! Nauszniki zakładam i z nikim nie gadam!

http://www.youtube.com/user/judgementcrematorium/videos
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #29 : Stycznia 31, 2007, 17:56:47 »

Zabilem 2 :cray:
Teraz w szafie czeka 3ci Wink Rzadko go uzywam, wiec ma duze szanse przezyc.
Zapisane
Towarzysz Borys
Go¶ć
« Odpowiedz #30 : Lutego 26, 2007, 15:59:23 »

Ja mam dwa zepsute, nie licząc tego, który wyrzuciłem.
I jeden działający, ale myślę nad kupnem rezerwowego ^^
Ponadto trzy pistolety(zepsute, ale naprawię :])
9 padów(tych działających, niedziałających jest więcej Cheesy)
Dwa zasilacze i parę innych kabli Tongue
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #31 : Lutego 26, 2007, 20:09:10 »

Ja też się pochwalę!!! Tongue Ja w bardzo wczesnym dzieciństwie już nawet nie pamietam ile tego miałem ale pamiętam, że dużo tych pegasusów (a tak licząc ile było wcześniej to chyba z 3 czy 4 pegasusy!!!)i padów było na strychu Tongue . Najdłużej pożył mi model IQ-502, po prostu CUDO!!! Zepsuł się (na pół niechcąco, chociaż nie chciałem tego zrobić) jak wciskałem carta slot się urwał ;( . Jak ja nad tym przeżywałem Sad . Niestety nie udało się tego skleić ani naprawić. Potem miałem terminatora, strasznie szybko się zepsuł, że porty do padów przestały działać. I dostałem kolejnego terminatora, i raz jak wychodziłem w nocy to wdepnąłem w reset i też nie udało się naprawić Sad . Potem Dostałem kolejnego terminatora, i to chyba była najsmieszniejsza sytuacja Cheesy . Jak ja z tyłu poprawiałem kabelki za telewizorem bo obraz mi skakał, to telewizor mi spadł na pegasusa!!!!!!! (całe szczęście że tam carta nie było). Z TV się nic a nic nie stało, natomiast pegasus wyglądał po prostu gorzej niż źle (wszystkie częsci połamane!!!). No i od tamtej pory już nie dostałem żadnego pegasusa smiley . I niedawno kupiłem se jakiś king-game ale strasznie chałowy dźwięk był (normalnie jakiś monofoniczny!) i część gier  całkowicie się piep***ła. I kupiłem niedawno na allegro 3 pegasusy IQ-502. Po 3 próbach natrafiłem na 100% sprawnego!!! Wcześniej 1 miał popsuty trochę dźwięk, a następny miał trochę spsuty port 1 (lekko szarpniesz padem i już kontroler nie kontaktuje! albo czasem sam przerywał). No i teraz w tej chwili wróciłem do dzieciństwa, kiedy miałem wtedy pegasusa IQ-502!!!

Uuups, troszkę się rozpisałem :banned:  :blush: .
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2007, 20:10:01 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Piro
Stary pierdziel w młodym wieku
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 112


« Odpowiedz #32 : Marca 07, 2007, 20:11:20 »

Ja zajechałem 4 pegazy.2 terminatory 1 klawiaturke a jednego zajechał mi kot uznawając go za wychodek to był console tv
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #33 : Marca 08, 2007, 14:36:53 »

Hardcore anal action parafrazując spam-boty.
Zapisane
meffcio
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 157


WWW
« Odpowiedz #34 : Marca 23, 2007, 22:32:11 »

Cytuj
ale strasznie chałowy dźwięk był (normalnie jakiś monofoniczny!)
Zaskoczę Cię... w pegasusach dźwięk jest monofoniczny! xP

Ja nie zajechałem żadnej konsoli. Mojego pierwszego fami-klona (Terminatora) oddałem takiemu jednemu Andrzejkowi z dalekiej rodziny. xP Jakiś czas temu kupiłem na allegro MegaGuna i dobrze mi służy, ale gram rzadziej niż na Terminatorze. x/
Zapisane
Piro
Stary pierdziel w młodym wieku
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 112


« Odpowiedz #35 : Stycznia 05, 2009, 22:06:21 »

Heh od mojej odpowiedzi duuuużo wody upyneło i w tym czasie poszły razem 4 klawiaturki i 12 terminatorów.
Zapisane
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« Odpowiedz #36 : Stycznia 07, 2009, 16:11:14 »

ja zajechalem 1 klawe 2 podobne do polystation i 4 takie podobne do terminatorkow i 1 Cyber Joy
Zapisane
dellmaster
Go¶ć
« Odpowiedz #37 : Stycznia 17, 2009, 19:45:26 »

w mojej historii padło:
-klawiatura( zła polaryzacja zasilacza )
-terminator (został honorowym dawc±)
-i oczywi¶cie polystation

do dzi¶ dnia nieprzerwanie pracuje terminator alien 2 w skórze polystation
Zapisane
simian raticus
Rozgrzeszam Was!
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 57


God of death and karate!


WWW
« Odpowiedz #38 : Stycznia 18, 2009, 07:32:40 »

Strasznym złomem te pegazy byly ;] Zasilacze padaly i wejscia antenowe ;] Jeden pegaz kartridze mi palil wszystkie.
Zapisane

Moje gg to 5473221
Wszystko mi się znudziło, a i Internet też już jest bez sensu! Gry, filmy i muzyka mnie wk00rwiaj± gorzej, niż imprezy alkoholowe u s±siadów! Nauszniki zakładam i z nikim nie gadam!

http://www.youtube.com/user/judgementcrematorium/videos
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #39 : Stycznia 19, 2009, 12:15:36 »

Oj, widać, że nie szanujecie swojego sprzętu...
Cytuj
Ja zajechałem 4 pegazy.2 terminatory 1 klawiaturke
Cytuj
i w tym czasie poszły razem 4 klawiaturki i 12 terminatorów.
No darujcie sobie... Ja pamiętam, że pierwszego pegasusa miałem jakie¶ 10 lat, może ciut dłużej. Ale to trzeba dbać o niego, czy¶cić, pielęgnować, przytulać na dobranoc... Wiem, że pegasus jest bardziej wytrzymały od tych innych terminatorów, ale i tak wasze 'wyczyny' wydaj± mi się być przegięciem.

A wracaj±c do tematu - u mnie padł wła¶nie wspomniany mt-777dx (1991-ok.2001) i iq-502 (ok.1999-ok.2005). Obecnie mam od dwóch lat kolejnego mt-777dx.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.