Marca 19, 2024, 10:59:21 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor W±tek: Olimpiada Crapów  (Przeczytany 38980 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #40 : Lipca 07, 2006, 10:51:08 »

ch****! Jak moglem zapomnieć dać screena?! Mialem cos kolo 16 tysiecy, co lokowalo by mnie na miejscu siudyma. Jaaa....

/me idzie rytmicznie walic glowa o sciane
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #41 : Lipca 07, 2006, 11:37:56 »

pawgal zdradĽ, jak nabiłe¶ taki wynik? wiesz że oficjalny ¶wiatowy rekord wynosi 399,290?
Zapisane

p***ole metro wole retro
pawgal
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #42 : Lipca 07, 2006, 13:21:22 »

nie ma prostszej gry ^^ no moze warpman. na stronce podanej przez siudyma bylo jak wygrac mappy a jest tam też jak wygrac łatwo i szybko galaxian. Pozatym moja siostra spec od tej gry powiedziala jak grać by wygrac... ona doszla do 50 rundy. Niewiele mi brakowalo by pobić jej rekord Smile jajnudniesza i gra dla prawdziwych wytrwałych TETRIS mnie czeka.. BOZE!! LODE RUNNER?! mam nadzieje że nie championship lode runner bo w tym umiem tylko 1 misje przejść Cheesy:
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 13:25:09 wysłane przez pawgal » Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #43 : Lipca 07, 2006, 21:12:09 »

Czemu do wyniku zwycięzcy dzieli mnie za każdym razem kosmos...? huh A teraz będzie jeszcze trudniej, bo następne gierki do moich ulubionych nie należą, a przeciwników coraz więcej (chyba?)...
Zapisane
Mejs
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 196



« Odpowiedz #44 : Lipca 07, 2006, 22:55:01 »

Czy można wysłać jeszcze raz wynik z tej samej gry ale większy?

Prawdę mówiąc narazie nie mam zamiaru ale może kiedyś będzie to konieczne...


Edit: Byłbym za dodaniem gry Road Fight do Olimpiady. Gra spełnia wymogi...I jest cool
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2006, 13:37:25 wysłane przez Mejs » Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #45 : Lipca 11, 2006, 12:34:03 »

o rzesz w mordę! gdybym był bardziej punktualny to w galaxiana zaj±łbym 4 miejsce, a w pakmana 3 Smile
Zapisane

p***ole metro wole retro
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #46 : Lipca 11, 2006, 21:16:18 »

Kuźwa, co daleko dochodzę w Tanki, to se sam orzełka rozpierniczam!  angry
Zapisane
Ashiren
Go¶ć
« Odpowiedz #47 : Maja 19, 2007, 18:11:09 »

Jeśli chodzi o odtworzenie w emulatorze to Nestopia i VirtuaNES.
Jeśli chodzi o późniejsze przekonwertowanie do AVI to tylko VirtuaNES.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #48 : Maja 19, 2007, 18:14:37 »

Ale w .avi to chyba będzie trochę MB zajmować... Z tego co wiem, to bodajże w FCEUltra można było filmiki robić...
Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #49 : Maja 19, 2007, 19:19:19 »

Tylko po co to avi? Emulatorowe filmiki zajmują znacznie jej, a i ich jakość "ałdjowizualna" jest znacznie lepsza niż tych w avi. Imo FCEU się najbardziej do tego nadaje.

Moje propozycje/pomysły:
-Fajnym zabiegiem byłoby wrzucanie zarówno screena, jak i filmiku (screen pokazujący liczbę punktów zdobytych przez playora, zaś filmik prezentowałby co i jak).
-Dobrze by było też olimpiadę podzielić na 2 główne "typy" rozgrywki: bicie punktów i speed run.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do baniaczka, to napiszę.
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #50 : Maja 19, 2007, 19:51:01 »

nabijanie punktów a do tego speed run- niezły pomysł Wink
natomiast po co do tego kręcić film??? przecież nawet było napisane w regulaminie, żeby nie przerabiać screenów w paincie albo i w innym photoshopie, a co do sprawdzania punktów przez filmik.... to myślisz, że komuś by się chciało to liczyć Wink Huh? A jeżeli nawet filmik miałby prezentować tą całą rozgrywkę a potem miałby wyświetlić liczbę punktów dla 100% wiarygodności, to się mylicie :sly: !!! Ja to mogę bezproblemowo przerobić filmik przerabiając na końcu liczbę punktów 180000 na np. 1685219000 Wink .
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #51 : Maja 19, 2007, 20:01:01 »

Więc mamy tylko nadzieję, że uczestnicząc w tej 'olimpiadzie', nie zrobiłbyś tego. Tylko tyle możemy w tej kwestii zrobić (i ty zresztą też - grać fair). Wiesz, jednak nie każdy potrafiłby takie coś zrobić (np. ja), więc jest to dużo wiarygodniejsze, niż same screeny.
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #52 : Maja 19, 2007, 20:11:18 »

To, że tak pisze w regulaminie, nie znaczy że będzie to przestrzegane. heh  Zresztą wydaje mi się był przynajmniej jeden taki przypadek, więc jednak te filmiki to chyba najlepsze rozwiązanie. Oczywiście jestem za reaktywacją OC, jednak od kiedy planowałbyś zacząć rozrywki? Myślę że najlepiej byłoby dopiero od wakacji, wcześniej raczej nie będę miał czasu.
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #53 : Maja 19, 2007, 20:14:47 »

w wiekszosci gier punkty sa wyswietlane podczas gry wiec problemu nie ma. a skoro juz bedziemy te filmy nagrywac to moze sedziowie pokusza sie o jakies bardziej wyszukane kryteria niz tylko liczba punktow, np mozna by wziac pod uwage styl rozgrywki ?

jak chcecie nagrywac filmy to tylko output wideo, rozwiazania skryptowe odpadaja (co jak i dlaczego mozna sobie odswiezyc temat NCL). wiec chyba zostaje nam FCEU i jego avi output. chyba ze znacie cos lepszego? w kazdym razie jest to dosc kiepskie rozwiazanie. oj oj czyzbyscie zapomnieli jak ciezki jest to temat?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Gokufan
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 59


« Odpowiedz #54 : Maja 20, 2007, 20:39:42 »

Jeśli bym chciał dołączyć, to czy musze poprzednie gry zaliczyć?

Aha i ja proponuję teraz grę o dzikim zachodzie gdzie potrzeba pistoletu do pegaza Grin
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #55 : Maja 20, 2007, 21:28:40 »

Nie ma sensu mnożyć kryteriów. W zupełności wystarczy high score i speed run.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #56 : Maja 21, 2007, 10:23:55 »

Cytuj
Nie ma sensu mnożyć kryteriów. W zupełności wystarczy high score i speed run.
[snapback]12593[/snapback]
jak sprawdzisz czy high score jest faktycznie taki jak na filmiku? te kryteria nie uwzgledniaja najwazniejszego aspektu rozgrywki, czyli kunsztu i finezji gracza. zatem uwazam ze nalezy je uznac za przestarzale i poszukac lepszych rozwiazan. chyba ze nie zalezy wam na dobrej zabawie.

nagrywanie filmikow - nie chce was martwic ale na tym wylozy sie caly projekt.

Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Gokufan
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 59


« Odpowiedz #57 : Maja 21, 2007, 15:16:58 »

A nie lepiej zrobić żeby było uczciwe w ten sposób? - robienie zdjęc z telewizora Grin
Ah Qurek czemu gorzej z wykonaniem?
Duck Hunt czy Gunman się powinny nadawać Grin
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #58 : Maja 21, 2007, 16:24:04 »

Cytuj
(zlot, gra online, odpada raczej)
[snapback]12599[/snapback]
W tej chwili jeszcze odpada, ale mimo wszystko znów dochodzimy do tego samego - że najlepszym rozwiązaniem będzie zlot. To, że do niego dojdzie, czy w tym roku, czy za rok, czy za dwa, jest oczywiste. Wtedy zrobimy wreszcie konkretne rozgrywki, na razie
nie ma co cudować, zostańmy przy filmikach, nie widzę innego rozwiązania, gra online odpada na pewno.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2007, 16:27:48 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #59 : Maja 21, 2007, 16:54:37 »

Cytuj
nie ma co cudować, zostańmy przy filmikach, nie widzę innego rozwiązania, gra online odpada na pewno.
chodzi mi o to ze to w praktyce sie wylozy, dostepne rozwiazania poprostu nie sa odpowiednie do tego celu. idea jest dobra, ale emulatory sa na to za cienkie w uszach poprostu. taki FCEU np strasznie przeklamuje mechanike gry. ale sprobojmy, nic nie zaszkodzi.

wg mnie lepszym rozwiazaniem byloby zeby ci co maja konsole zaopatrzyli sie w urzadzenia do rejestracji obrazu (jesli jeszcze nie posiadaja). takie tunery TV mozna juz dostac bardzo tanio, w okolicach 100 zl i to nawet przenosne, solidne, dobrej marki. moze uznacie ze przesadzam, ale wezcie pod uwage fakt ze wtedy juz nic nam nie przeszkodzi w realizacji tych zawodow. poza tym kazdemu maniakowi konsol takie urzadzenie przyda sie napewno, nie sa to pieniadze wywalone w bloto. jedynie krag graczy zostanie nieco zawezony, ale nikt nie powiedzial ze musimy z tym jechac od zaraz.

sprobojmy stary pomysl pociagnac do konca a o tym rozwiazaniu pomyslcie na przyszlosc. albowiem przyszlosc ono ma i byc moze niebawem bedziemy mogli zrobic turniej na prawdziwych konsolach, ale niekoniecznie bedzie nam do tego potrzebny zlot.

Cytuj
Nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem konsoli/aparatu cyfrowego (niepotrzebne skreślić).
to ze nie kazdy ma taka mozliwosc to nie znaczy ze nie mozemy zrobic osobnych rozgrywek tylko dla zainteresowanych? nieprawdaz?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.