Marca 19, 2024, 09:16:18 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor W±tek: Olimpiada Crapów  (Przeczytany 38979 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #60 : Maja 21, 2007, 17:34:13 »

Ja wpadłem na taki pomysł że można by  do tego celu wykorzystać program który rejestruje w czasie rzeczywistym to co dzieje sie na pulpicie komputera.
Wtedy można by wykluczyć jakiekolwiek próby oszustwa.
Wciskamy RECORD na pulpicie widzimy gadugadu i komunikat jednego z sędziów informujący że można zaczynać(wszystko sie nagrywa dla potwierdzenia autentyczności)po czym gracz odpala emulator i przechodzi do rozgrywki,a następnie po jej zakończeniu wysyła filmik.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2007, 17:36:38 wysłane przez koNESer » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #61 : Maja 21, 2007, 17:45:05 »

zawsze mozna dorobic te kilka klatek jesli ktos bardzo chce, to nie problem. ale serio.. kto? czemu? nie jestem sobie w stanie wyobrazic. w koncu gramy dla wlasnej satysfakcji, wiec po co ktos by mial zarzynac satysfakcje z wygranej.

chyba ze masz na mysli zeby filmik sie nagrywal i sedzia jednoczesnie ogladal co sie dzieje na pulpicie. zapomnij, nie kazdy procek to wytrzyma, a nawet jesli to bedzie wymagal poprawnej konfiguracji zasobow.

Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #62 : Maja 21, 2007, 18:37:57 »

Cytat: v jupiter,May 21 2007, 04:45 PM
ale serio.. kto? czemu? nie jestem sobie w stanie wyobrazic. w koncu gramy dla wlasnej satysfakcji, wiec po co ktos by mial zarzynac satysfakcje z wygranej.

co do stałego składu EMU-NES to masz rację Wink

no nie wiem to był mój taki plan na wszelkie zabezpieczenie Tongue
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #63 : Maja 21, 2007, 19:23:40 »

chcialbym zaznaczyc ze wypas na maksa. jeszcze nigdy nie gralem o zlota polowke!
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #64 : Maja 22, 2007, 20:23:38 »

Szkoda, bo właśnie zacząłem i właśnie skończyłem, co prawda mam pegazusa lecz zepsutego, no nic mówi się trudno Sad
Zapisane

dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #65 : Maja 22, 2007, 22:33:21 »

Proponowałbym dać jakieś dodatkowe punkty osobom dającym screena z telewizora. Nie twierdzę, że ci grający na emu zawsze muszą oszukać i nigdy ich wynik nie jest sprawiedliwy. Wręcz przeciwnie - jestem tu już na tyle długo (za 5 dni rok Wink), że poznałem na tyle nesowiczów, by wierzyć w ich uczciwość.
Dodatkowe punkty mogą być trochę zagraniem nie fair, to fakt. Ale samo nagrodzenie za wysiłek (który jest większy, niż śrubowanie rekordów na emu) i 99-procentową pewność, że grają zgodnie z regulaminem (100% nie ma nigdy, wiadomo) jest moim zdaniem ok.
A może z drugiej strony to byłoby nagradzanie za posiadanie aparatu lub konsoli (ta refleksja nadeszła mnie podczas pisania postu Wink)? Sam nie wiem, napiszcie coś na ten temat.
Osobiście wyniki oddawać będę z emu. Nie mam niestety na stancji konsoli (chyba, że trzaskać będę w weekendy, w domu Smile)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2007, 14:40:42 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #66 : Czerwca 17, 2007, 20:15:29 »

Ale może być ze składanki 168-in-1?
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #67 : Czerwca 21, 2007, 08:52:47 »

co sie stalo z linkiem do romu z tetrisem?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
nightking
Go¶ć
« Odpowiedz #68 : Czerwca 23, 2007, 20:29:07 »

Bez jaj, że przejba*em termin :|

No nic ja się chyba zaje*e xD

Szefie co tu teraz robić ? Podsyłać wynik i tak jak w przypadku nowego czy jechać od razu w mario brothers?
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #69 : Czerwca 23, 2007, 20:37:23 »

Widać, że zainteresowanie nieco wyższe, niż przed rokiem, a to bardzo cieszy... Smile
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #70 : Czerwca 23, 2007, 22:00:47 »

A gdzie mój wynik w tetris'a? Przecież wysłałem ci wczoraj, a nie ma go w klasyfikacji.
A tak poza tym, trochę za wcześnie to oddawanie wyników, powinno więcej czasu na każdą grę, jakieś 3 - 4 dni chociaż.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2007, 22:03:05 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #71 : Lipca 02, 2007, 11:27:25 »

Chodzi o tego StarForce, którego nie było na składankach (bo na składakach jest często z quick shotem - po prostu sramy ogniem)? Tego oryginalnego? Wink
Zapisane
KaKao
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 20



WWW
« Odpowiedz #72 : Lipca 02, 2007, 12:08:12 »

Mi się wydaje, że chodzi o tego ze składanki 168in1 czyli StarForce w wersji 'J'.
I oczywiście bez '2' na końcu, bo ta jest już "podrasowana".
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #73 : Lipca 02, 2007, 12:46:28 »

Jeśli chodzi o [J], to muszę zagrać jeszcze raz, ponieważ oddałem wynik z wersji , nieco trudniejszej... Najlepiej dać linka do romu.
Zapisane
Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #74 : Lipca 12, 2007, 16:24:59 »

Nie wiem czy może być ze składanki 168-in-1 z numeru 35, ale wole se ściągnąć z emu-russi Star Force (J) [!]


EDIT


No to życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i przyślij mu od nas pozdrowienia Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2007, 18:23:41 wysłane przez zylog » Zapisane

Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #75 : Lipca 17, 2007, 22:20:11 »

A można dodać do listy odzekujących 1942 ?

EDIT

Albo Robocopa 2
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2007, 09:55:09 wysłane przez zylog » Zapisane

Major
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 107



« Odpowiedz #76 : Lipca 19, 2007, 21:55:17 »

Dziwię się, że aż tyle zrobiłeś, żeby zrobić tą "olimpiadę crapów", cóż, zdobyłem tylko 1 punkt, ale nawet się ciesz
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.