Marca 28, 2024, 16:14:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Najlepszy emu na PC  (Przeczytany 8901 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 289



WWW
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 04, 2006, 10:50:07 »

No ja obecnie używam Nestopii 1.32 i muszę stwierdzić że to najlepsze emu jakie miałem, no jedyna wada to doœć wysokie wymagania sprzętowe - osobom którym to doskwiera polecam NesterJ Smile
Zapisane



Mati
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 04, 2006, 13:03:49 »

Tak, Nestopia ma wyższe wymagania, ale zato jest najlepsza.
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #22 : Sierpnia 04, 2006, 18:51:23 »

ja uzywam najczesciej virtuanes, czasem na starym kompie pogram w loopynes ale on troche kiepsko emuluje
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Stilo123
Prawie jak Admin
Zbanowany
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


TS Wisła-Śląsk Wrocław-BKS Lechia Gdańsk


« Odpowiedz #23 : Listopada 29, 2008, 08:22:44 »

FCE Ultra jest bardzo dobrym emulatorem, i pierwszym z jakiego skorzystałem.
Jednak Nestopia tez jest  dobra, według mnie nawet lepsza od wyzej wspomnianego fce ultra. Np. działšjš na niej prawidłowo niektóre romy, jak Kick Master, które na fceu zawieszajš się.

Co do emulatorów, to i u nas pojawiš  się w downloadzie, mam nadzieję że już niedługo Cheesy


edit:  Proponuję zrobić sondę na temat "który emu jest najlepszy"
Kick Master na FCE Ultra nie zawiesza się.Wiem bo sprawdzałem wczoraj i pięknie chodzi.
Zapisane

WISŁA KRAKÓW BYŁA JEST I BĘDZIE KRÓLEM KRAKOWA.
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #24 : Listopada 29, 2008, 09:45:44 »

No to żeś chłopie skamieline wykopał  Huh?
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopada 29, 2008, 22:07:49 »

Peet22: w nawiązaniu do tego jak i innych Twoich tematów/postów, radzilbym, dla Twojego dobra, przestudiowanie regulaminu tego forum.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #26 : Lipca 29, 2009, 14:49:54 »

A odświerzymy sobie temacik a co hehe. No niedawno wymieniłem bebeszki w kompie. Całą płytkę główną, wszystko poprostu prócz dysku. Na 2 gb ram Nestopia chodzi poprostu cudnie, a w tej chwili używam Nestopii 1.40. Swoją drogą jestem ciekaw, kiedy wyjdzie nowsza wersja od 1.40, jeżeli w ogóle wyjdzie, bo mam takie wrażenie, że jakoś tak długo nic nowego u Nestopii, hehe.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #27 : Lipca 29, 2009, 14:59:14 »

Hm.. a po co zmieniać i ulepszać coś co jest dobre?? jest takie powiedzonko że "lepsze jest wrogiem dobrego" i że jakby ulepszyli nestopię i dodali bóg wie jakie opcje to czy napewno byłoby to przydatne?? Tylko by komplikowało korzystanie z niej. Taka sytuacja jest z nowym gg. masa nowych opcji, zakładanie profili i inne bajery ale ogólnie to straszna kaszana (częste awarie) i wielu ludzi powraca do wcześniejszej "niewybajerowanej" wersji gg..
Zapisane

pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #28 : Lipca 29, 2009, 15:48:26 »

ja parę miesięcy temu jak pobierałem najnowszą wersję Nestopii to się trochę zawiodłem. Sporo gier, które sprawowały się dobrze to przestało poprawnie działać, ale za to te co nie działały dobrze, to zaczęły działać prawidłowo Tongue Widać coś za coś Smile
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipca 29, 2009, 16:04:38 »

Nestopia jest dobra tylko jesli chodzi o prawidlowe wyswietlanie obrazu (filtr NTSC). A tak to tylko FCEU.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #30 : Lipca 29, 2009, 16:32:31 »

No seba ja wiem, że czasem nowsze coś jest większym shitem, niż starsze, ale zawsze można oblookać. Zawsze można powrócić do starszego. A co do Nestopii 1.40 to ja nienarzekam.
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #31 : Sierpnia 02, 2009, 19:16:48 »

Ja używam FCE ULTRA, ale nie chce mi działać 168 IN 1 na nim....
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #32 : Sierpnia 02, 2009, 20:03:57 »

Ja używam FCE ULTRA, ale nie chce mi działać 168 IN 1 na nim....

Bo zapewne masz ROM, gdzie jest mapper 169. Zmien go na 15 i odpali.
btw. polecam FCEU Mappers modified (cah4e3)
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #33 : Września 09, 2009, 14:51:43 »

Jeśli chodzi o Nestopię, to najlepiej działa wersja 1.36. W nowszych pojawiają się błędy (zawieszanie się, wariowanie nagrywanego filmu) i dziwaczne funkcje - np. reset podczas zmiany z NTSC na PAL. Najbardziej zdziwiło mnie to (od 1.38):

- Mappers 21, 23, 25 and 185 no longer supported using plain iNES
    files because of format restrictions.

Dlaczego?
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.