Marca 28, 2024, 16:15:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wasz Pierwszy Pegasus  (Przeczytany 17343 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudnia 30, 2006, 23:28:01 »

Cytuj
Cheesy street fighter Cheesy pamietam jak sie ludzilem ze pegasowy kartridz podpisany street fighter II bedzie choc w czesci dorownywal wersji automatowej. to byl chyba najwiekszy zawod mojego zycia :>
[snapback]10078[/snapback]

Dobra dobra  Cheesy , jedna wersja była niezła! Miałem jš na osobnym cartridge'u, trochę jak konwersja ze SNES'a (konwersja w dół - chińczycy sš genialni).
Mortal Kombat, to jest dopiero hardkorowa gra! Jeden cios specjalny na wszystkich, wierzyć się nie chce, może to ja nie doszedłem do reszty (jeszcze jeden?)?
Zapisane
Rishro
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Odpowiedz #41 : Stycznia 19, 2007, 18:25:28 »

Moim pierwszym klonem NES'a był Dendy bodajże wersja 3 Tongue. A pierwszym kartem dołšczonym właœnie do tego czegoœ była składanka. Były na niej tyle co pamiętam:
-Mario
-Strzelanie do kaczek
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 18:26:07 wysłane przez Rishro » Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #42 : Kwietnia 29, 2007, 22:28:12 »

A moim 1-szym pegasus'em był pegasus IQ-502 z mojš pierwszš grš z tego co pamiętam 500 in 1 Tongue . Niestety prawie nic nie pamiętam ponieważ byłem bardzo mały, no i zapewne to było gdzieœ w roku 1997\98, przewidujšc, jakie wydarzenia jak mocno pamiętam Tongue .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 22:33:19 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Gokufan
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Odpowiedz #43 : Maja 19, 2007, 11:20:37 »

Pegazus... mój kochany pegazus ;* zawsze będę go kochał i nigdy się go nie pozbęde Cheesy Moim pierwszym pegazem był Gamestar w około 97 roku (tzn inaczej się nazywał ale wyglšda identycznie jak gamestar na waszej stronie) i składanka, do dziœ jš mam! Wiecie... miałem go na stołku przy telewizorze i cišgle mi spadał gdy szarpałem joyem... zepsuł się... potem dostałem takiego samego i do dziœ go mam, mam ok. 21 kartridży i jestem zadowolony... niestety zasilacz i joye do wymiany ;] Ahh zawsze gdy go odpalam nie mogę się pogodzić zmyœlš że jego mania minęła... kiedyœ się wymieniało z kolegami cartridżami itp... na szczęœcie tu sš oldskulowcy ;]
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #44 : Czerwca 23, 2007, 17:27:47 »

rok 1994, dostalem na wielkanoc z cartem zlotej czworki... to byly czasy ... co tydzien z babcia na targo biegalem po nowe gierki...
to byl oryginalny pegasus, pady byly super, wytrzymaly ponad 2 lata ! a te podrobki co kupuje moj dziadek teraz na targu to miesiac i sie psuja :/
Zapisane

Piro
Stary pierdziel w młodym wieku
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 112


« Odpowiedz #45 : Listopada 01, 2007, 21:18:03 »

Mój pierwszy Pegasusssssssssss   ;] Terminator oryginalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #46 : Listopada 04, 2007, 22:27:37 »

To Terminator moze byc "oryginalny" ?  Cheesy
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #47 : Listopada 08, 2007, 23:12:45 »

Cytuj
Ciekawe czy jeszcze ktos pamieta ze pegasus byl jedna z nagrod(w pewnym okresie) w tym teleturnieju.
Pegasusa można też było wygrać z krzyżówki w Tele Tygodniu. bardzo długo miałem nadzieję, że w końcu wygramy. oczywiœcie kuper z tego i na pegaza musiałem sam sobie uzbierać.
Zapisane

Stilo123
Prawie jak Admin
Zbanowany
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


TS Wisła-Śląsk Wrocław-BKS Lechia Gdańsk


« Odpowiedz #48 : Sierpnia 28, 2008, 10:52:35 »

moja to była podobna do wyglądu BS-500AS
a pisało tam Computer coś tam
Zapisane

WISŁA KRAKÓW BYŁA JEST I BĘDZIE KRÓLEM KRAKOWA.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #49 : Czerwca 19, 2009, 03:41:23 »

Pamiętam jak mojemu koledze z dzieciństwa matka kupiła konsolę o nazwie Stylandia. Wyglądała jak MT-777DX i miała pady jak w IQ502. Dodatkiem był Cart 168 in 1 ale na carcie tym znajdowała się również gra Jackal. Dzieciaki z całej ulicy złaziły się do kumpla by chociaż popatrzeć jak on lub jego bracia grają w Mario, Tanki, Tetris, Contrę lub wymieniany już Jackal. Nikt z nas nie miał wcześniej do czynienia z "grami telewizyjnymi" poza kilkoma szcześliwcami którzy mieli w domu C64. Ja z Commodore byłem obeznany ale strasznie zazdrościłem kumplowi tej konsoli Stylandii. A jak załatwil sobie grę Bomber King i dał mi w to pograć to już totalnie odpadłem!!

Musiałem mieć własnego pegasusa ale były to czasy gdy stać mnie bylo tylko na atari2600. No i kupiłem to atari i tak sobie grałem. Aż pewnego dnia na wizycie u dziadka ktorego i tak rzadko widywałem dał mi trochę kasy co spokojnie wystarczyło na zakup wymarzonego pegasusa. No to ja w gorącej wodzie kąpany poleciałem na bazar i kupiłem....
Wyglądał podobnie jak ta Stylandia kumpla ale niestety..wiele cartów nie działało na tej konsoli. Mogłem odpalić na niej tylko carty w stylu 1.000.000in1. Mimo to cieszyłem się że mam wreszcie swojego pegasusa. Dziś wiem że nie powinienem był się tak napalać, tylko lepszą konsolę znaleźć ale cóż.... przynajmniej jest co wspominać. Później w moim posiadaniu były liczne Terminatory i model IQ502 ale to już zupełnie inna historia...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2009, 23:29:16 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #50 : Listopada 15, 2009, 23:21:38 »

Okazalo sie, ze moja pierwsza konsola byl Mt777dx...ehh, teraz na bank juz wiem, ze jest lepszy. A w tedy co dawniej pisalem, w koncu kupilem Iq502 na allegro,jakis tydzien temu go sprzedalem.
Zapisane
Ghunter
Gość
« Odpowiedz #51 : Lutego 28, 2010, 21:59:28 »

Hehe SebaSan1981 pamietam to samo uczucie chęć posiadania własnej konsoli, za bajtla kojarzyłem, że jest coś na świecie takiego jak NES/SNES czy to z reklam na niemieckich kanałach RTL2 lub Pro7 czy to od znajomych którzy posiadali NESa od rodziny z Niemiec. zawsze chciałem mieć taką konsolkę, marzyłem i marzyłem (miałem wtedy ok 5 lat) aż w końcu dostałem od ojca na Mikołaja swojego pierwszego MT-777DX w wielkim pudle, pamiętam jak się obudziłem o 3 nad ranem i razem z ojcem podłączyliśmy Pegasusa do telewizora i graliśmy do rana w Super Mario Bros Cheesy (na standardowym 168 in 1) wiedziałem, że jest to coś innego od NESa ale wtedy mało mnie to obchodziło bo ważne, ze były te same gry co na NES, że było szare i ładnie, solidnie wyglądało Cheesy ahh.. wspomnienia aż się łezka w oku kręci Cheesy Pegasus ten służył mi ok 13 lat aż padł sam nie wiem czemu, po nim nie chciałem mieć innych tanich bazarowek bo 777DX już nie było na targach i w sklepach elektornicznych, więc to był mój jedyny jaki posiadałem za młodzika (teraz posiadam znowu 777DX dzięki życzliwości MWK Wink dzięki raz jeszcze i pozdrawiam!)

Co to za rozwolnienie? Akapity się robi!
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 02:10:55 wysłane przez aboabo » Zapisane
Zitzi
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudnia 30, 2011, 14:14:51 »

Wszystko się zaczęło w 1999 roku. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłem u wujka Pegasusa model IQ-502. Gdy wujaszek włączył mi Super Mario Bros., zakochałem się w konsoli i błagałem rodziców, żeby mi sprawili Pegasusa. Zimą tego samego roku, pod choinkę z okazji świąt, dostałem od ciotki swojego pierwszego Pegasusa o nazwie MortalKombat III.

Niestety klon już dawno się zepsuł, a dziś pogrywam na niedawno zakupionym Pegasusie model FENIX.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.