Marca 29, 2024, 00:26:40 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Wymiana I Sprzedaż Gier - Czegoś żałujecie?  (Przeczytany 3198 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
venom
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 239



WWW
« : Czerwca 25, 2006, 23:07:06 »

Temat dziwny, ale niestety z życia wzięty" Cheesy O co chodzi w nim, pewnie nie jeden raz wymienialiście i sprzedawaliście jakieś gry na pegasusa lub nesa, czy zdarzyło się tak, że pozbyliście się gry, której do dziś żałujecie i której do dziś nigdzie nie jesteście w stanie ponownie nabyć? Cheesy

Ja miałem niestety takie zdarzenie, wymieniłem dwie gry, których nigdy już nie mogłem kupić: Hebereke i Asterix  Sad  angry
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Czerwca 25, 2006, 23:33:56 »

Dobry temat, tej.
Do dziś jak wspomnę to wymianę, to autentycznie mam zamiar wziąść robzbieg i pierdzielnąć z barana w ścianę... Mówie o Gremlins 2, byłem i jestem fanem serii (chociaż każdą część znam praktycznie na pamięć, jak i Back to the future), poza tym adaptacja jest po prostu wzorowa!
Kurde, ide sobie przywalić zlewem w łeb (nie odwrotnie)...
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwca 26, 2006, 11:29:22 »

Jak tak miałem wiele razy i wolałbym nie pamiętać  Sad
np. Tiny Toon Adventures wymieniłem na gre Tokkyuu Shirei w ktorej po pierwszym poziomie gra sie wieszała  Sad
Zapisane

siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Czerwca 26, 2006, 21:34:29 »

Szkoda mi Super Bros 8 - Don Doko Don 2, taki jak ten:

Wprawdzie mam juz tą grę, ale tego karta juz nigdy nie widzialem  :/
Szkoda mi takze Predatora, mialem fajnego karta tez.

EDIT: Mam już go Tongue hehe
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 00:44:51 wysłane przez siudym » Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwca 26, 2006, 23:09:38 »

Cytuj
Szkoda mi takze Predatora, mialem fajnego karta tez.
Niedawno na allegro koleś sprzedal karda z ta gra
Zapisane

siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Czerwca 26, 2006, 23:56:22 »

wiem, bo ja go sprzedawałem ;]
Chodzi mi o inny model karta z predatorem, ja juz taki jestem i niektore karty mi sie nie podobają. Czesto szukam DOKŁADNIE TEGO SAMEGO karta co mialem kiedys, karta starego typu. Tamtego karta mi szkoda;)
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #6 : Czerwca 27, 2006, 00:39:18 »

Okropnie żałuję tego, że pożyczyłem karty moim braciom (tym co mojego IQ 502 rozwalili). Oddali prawie wszystkie z wyjątkiem jednego - Flintstones 2. Jak tylko pomyśle o tym to mnie skręca :/ Ta wspaniała naklejka i niebieska obudowa... a i gra wsaniała... Dosyć nieprzyjemny temat.
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwca 27, 2006, 13:13:19 »

Ja miałem tylko 4 carty na pega, regularnie je wymieniałem i niekorzystne wymiany zdarzały się często. Kurcze już nawet nie pamiętam co za co się wymieniałem, ale byłem bardzo zawiedziony gdy na carcie na którym spodziewałem się hacka Alladina ze snesa znalazłem tego co latał na dywanie i strzelał z łuku.
Zapisane



setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #8 : Czerwca 27, 2006, 18:09:35 »

Kiedyś już pisałem, że miałem duuużo gier, ale zacząłem potem pożyczac i normalnie NIC NIE MAM ,-, , kurna mać, porażka. Teraz już zbieram oryginalne carty na NES i za nic nie pozycze, chyba, ze WYMIENIE na gre WARTĄ tego.
http://online.freeware.info.pl/barbarians.html
Umc umc
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2015, 14:31:07 wysłane przez setezer » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Czerwca 27, 2006, 20:17:19 »

No niestety, tak to bywa z tymi wypożeyczeniami jeśli nie bierzesz nic w zamian  :wink2:

Cytuj
Um umc
Umc umc betoniara...
Zapisane
reset
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149


a_e


« Odpowiedz #10 : Lipca 06, 2006, 20:53:10 »

ja sie raz w 98r chyba zamienilem f1 built to win(to moja ulubiona gra byla wtedy) za cos czego niepamietam a ten ktoremu to pozyczylem normalnie oddal mi sam¹ obudowe, wkurzylem sie, i potem gdy zrozumial co zrobil dal mi za to zlotom 4 i 5, ktore mam do dzisiaj i nikomu ich nawet niedam dotknonc
Zapisane

Nie kładźĽ trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradn±
arnold88
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Lipca 30, 2006, 13:20:49 »

Ja wymieniłem Spider Mana, na takiego samego tylko obudowa i tytuły były inne więc myślałem że inna gra w środku, więcej sobie drastycznych sytuacji nie przypominam...
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.