Marca 28, 2024, 14:49:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Game Genie W Nestopii  (Przeczytany 4124 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« : Czerwca 29, 2006, 21:45:01 »

Mam taki problem. Niewiem za bardzo jak dodawać kody "Game Genie" do tego emulatora.

1.Jak próbuje dodać kod to niewiem czy w "temporary" czy może "static code"? Niektóre kody sš dłuższe z plusikami ^^ a tam mieœci się jeden krótki cišg znaków, jak wpisać więcej??

2. i jeszcze jedno... Jak przypisać wpisany kod game genie dla aktualnej gry?? (wpisałem kody dla Contra - działajš. Odpalam Adventure Island, gddzie kodów nie wpisywałem, nie ma nic oprócz palm, piachu i biegne hen hen daleko bez owoców)

Jakże to zmienić?!
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwca 29, 2006, 22:00:20 »


Jak masz włšczony emulator bierzesz na opcje > Cheats pokazuje sie okienko i tam wybierasz pierwsze z góry napis Add... i pojawia sie drugie okienko i tam zaznaczasz opcje Game Genie wpisujesz kod i wciskasz Validate i to już wszystko
A tu masz kody to różnych gier http://www.gamegenie.com/cheats/gamegenie/nes/index.shtml
Zapisane

pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #2 : Czerwca 29, 2006, 22:10:34 »

Niektóre kody sš dłuższe z plusikami ^^ a tam mieœci się jeden krótki cišg znaków, jak wpisać więcej?? i jak przypisać wpisany kod game genie dla aktualnej gry?? tylko do tej jednej specjalnie a nie kody np. dla contry widzi takze gra (w moim przypadku) Adventure Island 2, 3
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 29, 2006, 23:02:28 »

Nie zrozumialem cie?
Kazdy kod Game Genie ma osiem cyfr
np. SXOAAEVK
a jak jest taki kod
np. SZNTZKVK + SXOPZOVK
to wpisujesz obojętnie ktory lub SZNTZKVK a potem następny SXOPZOVK
Kazda gra ma swoje kody  wiec zobacz na stronie.
Zapisane

pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #4 : Czerwca 29, 2006, 23:03:26 »

DZięki właœnie oto mi chodziło Smile
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
ujek9
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipca 31, 2006, 11:55:17 »

Mam taki problem. Zainstalowałem sobie "nnnesterJ" i nie mam pojęcia jak wprowadzić kody "Game Genie" do tego programku (zabardzo skomplikowane tocoœ). Sam kod jest krótki ale dużo różnych opci jest do zaznaczenia. Prosze pomóżcie Sad
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #6 : Lipca 31, 2006, 13:40:48 »

ja jak mialem nnnesterj to wprowadzałem kody normalnie, EXT czy tools (nie mapiętam) i tam było game genie. Było puste okienku i wpisyłałem mniej więcej tak:

[CODEBOX]

AAKSEYZA
AENZTPAP
...
...
...
[/CODEBOX]

wystarczy wkleić dany kod i ważne nie WOLNO!!!używać spacji bo najprawdopodobniej nie będzie to poprostu działać!
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipca 31, 2006, 18:05:12 »

Tworzysz ręcznie folder 'genie' w folderze z danymi NNNesterJ, następnie w chociażby Notatniku piszesz kod, np: 'GXEAKYST'. Zamykasz, zapisujesz pod nazwš *.gen (gdzie * to dokładna nazwa romu) w tym folderze. Następnie w pasku menu w NNNesterze wybierasz Ext -> Game Genie i klikasz w Save&Close. I już ; )

edit: dopiero dziœ nauczyłem się obsługować GameGenie. Przez 2,5 roku grałem bez kodów i muszę powiedzieć, ze nie warto sobie zawracać łba takim czymœ, rozgrywka traci na emocjach. No, chyba, że naprawdę nie potrafimy przejœć jakiegoœ poziomu/bossa, ale do tego to QuickSave i QuickLoad powinny wystarczyć...
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2006, 21:11:53 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
ujek9
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 01, 2006, 13:44:32 »

Dzięki wielkie dafczynsky Wink bez Ciebie bym sobie nie poradził. Masz racje jak sš kody to nie ma takich emocji ale już około 10 lat próbuje przejœć gre "Battle toads and double dragon" najpierw na pegazusie a teraz na kompie i jak do tej pory mi się nie powiodło ale jeszcze wszystko przede mnš. Jeszcze raz wielkie dzęki Cheesy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 21 zapytaniami.