Marca 28, 2024, 13:16:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Rzadkie, cenne i ciekawe kartridże - Fotki  (Przeczytany 101373 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #20 : Września 17, 2006, 14:02:59 »

wtorek i piatek 12-18. sroda,czwartek 14-18. sobota 10-16. niedziela 8-15

tel. (22) 423 43 43 ; 602 261 229

01-912 Warszawa, ul Wolumen53, pawilon 17. email: tomel(at)sevenm.pl

=)

pawilon charakteryzuje sie tym ze ciezko go znalezc jesli jestes tam juz ktorys raz z kolei ;] przy wejsciu jest duze logo Nintendo i GAME BOY

aha, wez zasilak i okablowanie bo koles nie ma.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 14:08:51 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #21 : Września 17, 2006, 14:13:43 »

czyli w poniedzialek nieczynne??
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #22 : Września 17, 2006, 14:20:51 »

uhm, kurcze nie zauwazylem. tak, faktycznie w poniedzialek nie jest czynne. przypominam sobie wlasnie ze 10 lat temu tez tak bylo.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #23 : Września 17, 2006, 14:25:49 »

ten adres nie dziala niestety Sad
a co do poniedzialku - kiedys trzeba odpoczac
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #24 : Września 17, 2006, 14:49:39 »

znaczy ktory adres nie dziala? ten adres co podalem to email jest. zamieniasz (at) na @. takie zabezpieczenie przed spamem. kurcze pojechalismy z offtopiciem ;/

BOJAN: tak, wiem. przepraszam za smietnik
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 16:11:15 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #25 : Września 17, 2006, 15:32:33 »

wiem ze at to @, dostalem zwrot poczty

przeprszam za offtopic
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 15:32:44 wysłane przez dropship » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #26 : Września 17, 2006, 15:46:32 »

chłopaki, takie rzeczy zalatwia sie na IRCu/GG/etc. ;/
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #27 : Września 18, 2006, 00:13:56 »

Cytuj
Zpráva od: Cheeetah (215) , from IP: 85.70.108.77
--------------------------------------------------------------------------------
Zpráva:
who do u think u are asshole !! ??




ahahah

przepraszam, musialem

ten dziwny czlowiek pisze mi maile, w ktorych mnie straszy, ze wydal 300euro na gry w ciagu tygodnia.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2006, 00:55:45 wysłane przez dropship » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #28 : Września 18, 2006, 16:11:18 »

spory lol! zgłoœ to do allegro, będzie spokój z czitahem!
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #29 : Września 18, 2006, 18:37:49 »

zapis naszych "rozmow"

jak moge go zglosic do allegro?

Cytat: cheetah
Zpráva od: Cheeetah (215) , from IP: 85.70.108.77
--------------------------------------------------------------------------------
Zpráva:
who do u think u are asshole !! ??


Cytuj
Who do you think you are?
 
I will buy these games and you know it very well.

cheetah:
Cytat: cheetah
u byo only holy shit newbie, u cannot beat so big power, lets go for over 100 Zl. per game loser

ja:
Cytuj
let's go over $100 per game, shall we?


Cytat: cheetah
no problem, i payd for nes game over 300 euro last week, im not limited by money, lets try newbie

ja:
Cytat: cheetah
well, you spend money on every game, including the junk, while I just want few of them.
 
perhaps you should "pay" for some English lessons


Cytat: cheetah
big lol kiddo, u should learn much more things than english

ja:
Cytuj
you will lose a lot of money for insulting me, you know that, don't you?


Cytat: cheetah
money is nothing, money is important for you? for me not. i calmly spend 1000 Zl. for 1 game if i like it. seems you are little bit retarded, but i hope u also have a lot of money, coz i stop bidding on some item in the right time and u will must pay more for them.
 
Lol

ja:
Cytuj
you are pathetic, why did you email me in the first place?
try to improve your broken English, because it is becoming hard to understand.
 
actually, notice that I know how much do you spend on the games and can just put enough in every auction to make you pay more. Just to make you pay more. Because I buy the things I want. Not what other people want (are you trying to impress someone with your collection of shitty games?)
 
I just wanted to buy few games from my childhood, but apparently I have to deal with some shithead. Try to fulfill your "czech dream" and catch every pokemon.

Cytat: cheetah
go fuck yourself, u fuckin´ idiot. Try to learn english first, coz that nonsences u are flooding are totally pointless !!
 
i have no idea about which colection u was writing. Try to impress your boyfriend with your little dick
 
im pissing on u stupid idiot
 

ja:
Cytuj
cry




chyba mu podbije ceny w kazdej z jego aukcji.. hmm





edit: do bani to forum
edit2: zglosilem go, ciekawe czy mu cos zrobia, moze banik
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2006, 18:48:07 wysłane przez dropship » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Września 18, 2006, 20:34:58 »

Cytuj
edit: do bani to forum
[snapback]8683[/snapback]
- _ -'

czitah menda, jak taki bogaty to czemu na yEbay'u nie kupuje? pisał jak jakiœ rokapryszony bachor, który w angielskim wcale nie przoduje...
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2006, 20:35:15 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #31 : Września 18, 2006, 22:44:23 »

Cytuj
edit: do bani to forum

[snapback]8683[/snapback]
ghe?
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #32 : Września 19, 2006, 00:45:10 »

no wpisuje
Cytuj
i nie dziala

teraz dziala?
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 00:45:19 wysłane przez dropship » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #33 : Września 19, 2006, 14:44:57 »

Cytuj
no wpisuje  i nie dziala

teraz dziala?
[snapback]8686[/snapback]

co ma nie dzialac, skoro wszystko dziala? ;]
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #34 : Września 19, 2006, 16:54:36 »

Właœnie podsunšłem czitahowi Zelde, wykazałem się pięknš zdolnoœciš licytowania.
Wygrałem jeszcze Mega Man'a 3, z nim jakoœ dziwnie problemów nie było...

Ogólnie paranaœcie gier znowu wpadnie, ostatnio to normalne. Po błogiej zabawie licytacjš przychodzi pytanie, którego jakoœ wczeœniej nie było -> jak ja to spłace?
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #35 : Września 20, 2006, 18:30:08 »

przegapilem batmana kurde i gradius'a (lifeforce)
no ale wygralem excite bike'a Cheesy

szukam jeszcze paru gier, zolwi 2 miedzy innymi, moze ktos chce zamienic zolwie 2 na zolwie 4 (turtles tournament fighters?)

szukam:
turles2
batman returns
lifeforce/lifeforce 2/gradius (przegapilem na allegro)
green beret
kirby ('s adventure?)
blades of steel
mendel palace (kiepska gra, ale mam do niej sentyment, zreszta jak do wiekszosci gier ktore kupuje, bo generalnie kupuje tylko te, w ktore gralem, dlatego tez na dobra sprawe zeldy mnie nie interesuja)
battletoads/double dragon
tiny toon 2 (ta w ktorej sie jezdzi kolejkami, inne mnie raczej nie intereusja hehe, no moze 6?)
contra force
mario2 lost levels
crisis force (jest na 100% na pegazusa, malo znana gra)
jackal

jak ktos je ma, to mozemy sie dogadac; swoja droga, ma ktos moze liste gier na pegazusa? bo glupio mi przegladac romy po kolei (na tym komputerze nie mam packu 10 000)


mam megamana 5, czekam na 2 i 3 (na NESa, w ogole na samego NESa z mario3 tez czekam)


w ogole, mam tom and jerry oraz tom and jerry 2, ktore roznia sie tylko nalepkami na cartach

w jednej z akukcji, ktos dorzucil mi 168in1 bez obudowy Cheesy (pewnie niedlugo wyprzedam te carty, ktore mi sie nie podobaja/powtarzaja)




w ogole, wie ktos czy karty jako takie sie psuja? bo jakies 8 mi nie dziala (ze 4 sa bez obudowy), jak wloze je do pegazusa, to robi sie zielony ekran tylko Sad
mam je wyjac z obudow? a co jak nadal nie beda dzialac? nie wygladaja na uszkodzone mechanicznie, a te otwarte sa zalane w czarne kropki, wiec woda chyba tez im nie zaszkodzila?

zeldy nie chcialem, swoja droga za ile poszla? przez dluuugi czas stala za 15zł


O.D. o k, usunalem poost jupiter'owi...
zelda jest moja, chyba daje za nia 18?
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 16:56:17 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #36 : Września 21, 2006, 19:23:52 »

tylko 18 za zelde? ladnie

robie porzadki z cartami, z 10 udalo mi sie naprawic

z ciekawostek znalazlem carta "flix vs jer"(bodajze)
to hack tiny toon adventures (1), tylko z zamienionymi postaciami - zamiast bugsa jest felix (z gry felix the cat)

na poczatkowym screenie stoi jak byk "flix" Cheesy

zaluje ze nie wzialem cyfrowki, jest pare gier ktore przypominaja nieco megamana
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 19:26:51 wysłane przez dropship » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #37 : Września 21, 2006, 22:52:23 »

Cytuj
swoja droga, ma ktos moze liste gier na pegazusa? bo glupio mi przegladac romy po kolei (na tym komputerze nie mam packu 10 000)

[snapback]8693[/snapback]

klik ?
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 275


« Odpowiedz #38 : Października 03, 2006, 20:03:24 »

nie wiem czy bede licytowal
wiec wrzucam tutaj
http://www.allegro.pl/item129880196_gry_na...s_11_kaset.html

metal gear na pegazusa
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #39 : Października 19, 2006, 02:44:09 »

Cytuj
wtorek i piatek 12-18. sroda,czwartek 14-18. sobota 10-16. niedziela 8-15

tel. (22) 423 43 43 ; 602 261 229
01-912 Warszawa, ul Wolumen53, pawilon 17. email: tomel(at)sevenm.pl

Tomel Tv Games?. Nawet kiedys była reklama w Neo+. Wele lat temu kupywałem mase gier i kilka konsol w tym sklepie:) Z rarytasów to za 100zł kupilem Goldstar 3DO NTSC z trzema grami, w super stanie był. Pamietam takze, ze gry na NES/SMS za 10zł kupywałem (mam katalog do dziœ od nich). Niestety ceny były strasznie różne, jedne karty za bezcen, a inne juz drogo. Np. Za angielskš Zeldę na SNES chciał 100zł... Po tygodniu fartem kupiłem jš w sklepie Nintuœ w Gdyni za 25zł Smile
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 02:47:04 wysłane przez siudym » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.