Kwietnia 16, 2024, 07:03:13 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
Autor W±tek: Rzadkie, cenne i ciekawe kartridże - Fotki  (Przeczytany 102232 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
rascal
私はラスカルです。
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 230



WWW
« Odpowiedz #40 : Grudnia 09, 2006, 07:58:11 »

no ja mialem, mam card 4 in 1 oryginalna z pegasusa, jest tam super ronin hood, super soocer, boomerang kid i go dizzy go, karta jest swietna, wszystkie gierki z codemasters , nie wiedzialem jej na zadnym bazarku, a kiedys duzo sie tym zajmowalem Wink
Zapisane

kiziorro
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 22


« Odpowiedz #41 : Lutego 14, 2007, 18:38:55 »

z oryginalnych to mm 169 in 1 i chyba4in1 piatek13, szczeki, spyhunter, magic car.

nieorgynalnych mam wiecej Cheesy ale chyba zadnej trudno dostepnej, mam space warpman (vidget), ale nie wiem jaki jest oryginalny tytul.
Zapisane
Solid_Snake
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 10



WWW
« Odpowiedz #42 : Lutego 19, 2007, 17:46:09 »

Uaktualniam listę moich rzadkich gier Smile :
 -Probotector,
 -Probotector II
 -Super Probotector: Alien Rebels,
 -TMNT 2,
 -TMNT Tournament Fighters,
 -Urban Champion,
 -Ice Climber z pudełkiem i instrukcją,
 -Castlevania z pudełkiem i instrukcją.

PS. Jeszcze cart 168 in 1 i Złota Piątka w pudełku ;].
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #43 : Lutego 19, 2007, 18:36:17 »


 -Ice Climber z pudełkiem i instrukcją,
 -Castlevania z pudełkiem i instrukcją.

PS. Jeszcze cart 168 in 1 i Złota Piątka w pudełku ;].

A mógłbyś porobić skany/ew. zdjecia tych pudełek???byłbym wdzięczny
Zapisane
Solid_Snake
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 10



WWW
« Odpowiedz #44 : Lutego 19, 2007, 20:38:24 »

Nie ma sprawy, na jutro będziesz je miał Smile. Jak coś, to edyduje post.
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #45 : Lutego 26, 2007, 00:03:17 »

moze chcesz sprzedac TMNT2?
Zapisane
Snear
Go¶ć
« Odpowiedz #46 : Marca 24, 2007, 20:19:14 »

Zapewne jak wiekszosc posiadaczy pegasusa mam karta 168 in 1, nie zapomne jak wujek mi dal "fioletowy kartridge", posiadam także złotą piotkę (kolega mi dal, jednak pudelka nie, a posiadal ;/) złotą czwórkę, mialem (stracil sie..) takze karta z seri 999... in 1, na ktorym bylo kilkanascie gier, a reszta to hacki super mario bros, jednak chyba nie byly to zwykle hacki lecz gra z "wbitymi" kodami game genie, ktorych z reszta jest baardzo duzo. Reszta to pospolite karty dostepne na bazarach, wiekszosc z serii 999... in 1 oraz pare jedno-kartowych gier, takich jak alien 3, tiny toons adventures, micky mouse itd...
Zapisane
ZiK
Go¶ć
« Odpowiedz #47 : Marca 24, 2007, 21:45:08 »

jednej dyskietki ktora mi "padla" zaluje a manowicie 1995 Soccer 6 in 1 jak dla mnie najbardziej cenna dyskietka a na niej gierki takie jak: tecmo cup soccer, goal 3, goal 5, heroe`s soccer, power soccer, soccer
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2007, 21:46:14 wysłane przez ZiK » Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #48 : Kwietnia 14, 2007, 12:18:32 »

Ostatnio dzieki wymianie z nowa_era wpadl mi kart, ktory mozna uznac za ciekawy:
Super Bros 4 / Super Mario 4 - Czyli Super Mario 2J inaczej Lost Levels.
Dodatkowo po swiecie 8:4 jest swiat A:1 i dalsze (B,C i D), ktorych chyba nie bylo w oryginalnym 2J Smile. Grafika takze zrobiona ciekawiej niz SMB1, gra zajmuje 72KB (64KB PRG i 8KB CHR)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 19:23:38 wysłane przez siudym » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #49 : Maja 06, 2007, 19:05:00 »

Odgrzebuje temat, mam się czym pochwalić...

Metal Gear, Metroid, Contra, Super C, Adventure Island I i II, Ninja Gaiden, trylogia W&W, Wild Gunman, Startropics. No to mniej więcej tyle z cięższych do dostania gier będzie.
Zapisane
KaKao
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 20



WWW
« Odpowiedz #50 : Maja 06, 2007, 21:48:42 »

Z takich rzadszych gier to mam Lemmings na NES-a.
Zapisane
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #51 : Maja 06, 2007, 21:55:12 »

Metal Gear,Blades of Steel,Metroid,Ghost'n Goblins,Castlevania,Journey to Silius
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2007, 00:45:06 wysłane przez koNESer » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #52 : Maja 07, 2007, 00:44:57 »

to StarTropics jest rzadki? z mojej kolekcyjki NESowych (nie Pegasusaowych) cartów, za ciekawsze uważam następujące:

Disney's Adventures in the Magic Kingdom
Dragon Warrior
Final Fantasy
Guardian Legend, The
Jackal
Joe & Mac
Legend of Zelda, The
Mission: Impossible
Parodius
Robin Hood: Prince of Thieves (niemiec :/ - naciąłem się na Allegro)
StarTropics
Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project
Zapisane

gigi
Go¶ć
« Odpowiedz #53 : Czerwca 01, 2007, 21:42:17 »

Moje cenne karty:
Na Pegasusa chyba tylko jeden-8in1(niby nic wielkiego ale mam do niego sentyment
(TMNTT, Nydnkies, Indiana Jones, Bowling, Tiger Hell, Buggy Poper, F1 Race, Donkey kong 3)

Na NES:
Castlevania 1,2,3
Startropic 1,2(2 to przeprogramowany drugi egzemplarz 1)
Videomation
Asterix
Elite
Tetris(version asian)
Jackal(pierwsza seria jeszcze nie UNROM)
Punch Out
To The Earth
Gradius
Rad Racer(pierwsza seria)
Billy Eliots NASCAR
A Boy And His Blob
Gum Shoe
Donkey Kong(pierwsza seria)
Final Fantasy1,2,3(przeprogramowane nesowe)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2007, 22:01:43 wysłane przez gigi » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #54 : Czerwca 02, 2007, 07:18:44 »

Z moich ciekawszych, oryginalnych to:

- Lagrange Point
- Madara (Fotka niebawem)

Coś tam moze jeszcze kiedys dojdzie, ale wiadomo, Lagrange kupiony bo zaniedlugo ma wyjsc tlumaczenie, a Madara ze wzgledu na VRC6, Akumajou Densetsu sie nagra !  heh

PS Mam fajną reprodukcje Earthbound prototype na NES ( http://www.nesforum.e9.pl/index.php?showto...5212&#entry5212 ) no i FF3 na pegaza....tego nie oddam, pierwszy zrobilem, a co (na kartcie rockman4!)  :wink2:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2007, 08:51:29 wysłane przez Senshu » Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #55 : Czerwca 13, 2007, 14:07:15 »

Cytuj
Startropic 1,2(2 to przeprogramowany drugi egzemplarz 1)
[snapback]12725[/snapback]

Moze chcesz org. Startropics 2 Zoda's Revenge ?? Znam osobe co chce sprzedac, chyba 12zł chciala.

A ja dorwalem w koncu Hi No Tori, ktory by mi calkiem przelecial kolo nosa, bo nie wiedzialem, ze to ta gra... (japonskie napisy).
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #56 : Czerwca 17, 2007, 08:50:54 »

Niebawem dojdzie mi moj pierwszy kartridz na jakim gralem - 168in1, dzięks Siudym.
Ostatnio dorwalem Donkey Kong 3 na pegazusa, to jest tzw. Hong Kong Original, fajna sprawa, chciaz nie wiem czy jest unikalny, wątpie.

Mam juz fote Lagrange, wrzuce jeszcze jedną z PCB, bo nareszcie udało mi się otworzyć metodą semi-inwazyjną że tak powiem (czytaj - nie pociałem calej obudowy a juz mialem zamiar...odcialem jedynie jeden zastrzask pozniej juz jakos poszlo...jest ich w sumie 5, a plastik jest cholernie mocny i gruby w tym cartcie)
LAGRANGE POINT
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2007, 08:54:14 wysłane przez Senshu » Zapisane
rtrgeg
Go¶ć
« Odpowiedz #57 : Czerwca 19, 2007, 21:38:08 »

Cytuj
wtorek i piatek 12-18. sroda,czwartek 14-18. sobota 10-16. niedziela 8-15

tel. (22) 423 43 43 ; 602 261 229

01-912 Warszawa, ul Wolumen53, pawilon 17. email: tomel(at)sevenm.pl

=)

pawilon charakteryzuje sie tym ze ciezko go znalezc jesli jestes tam juz ktorys raz z kolei ;] przy wejsciu jest duze logo Nintendo i GAME BOY

aha, wez zasilak i okablowanie bo koles nie ma.
[snapback]8664[/snapback]
Być może będzie trochę offtopicowo, ale... Czy Tomel TV Games w ogóle jeszcze istnieje? Ostatniej soboty odbyłem dość długą wycieczkę na Wolumen (bezowocną, jak się później miało okazać) do wspomnianego pawilonu (w soboty rzekomo otwartego między godziną 10 a 16) - o ile z samym zlokalizowaniem kanciapy, w której mieści się sklep, większego problemu nie miałem, tak okazało, że jest on zamknięty... I wygląda na zamknięty już od dłuższego czasu, jakby interes został dawno zwinięty. Oczywiście to jest tylko przypuszczenie, ale bądź co bądź, kawałek drogi do Wolumenu mam, więc jakoś niespecjalnie chce mi się jechać tam po raz drugi innego dnia tylko po to, żeby dojść do tego samego wniosku, tak dla zasady – czasu marnować nie zamierzam, stąd moje pytanie tutaj na forum, kierowane do osób, które swego czasu tam się zaopatrywały i mogą coś na ten temat wiedzieć więcej ode mnie Wink.

Cytuj
ten adres nie dziala niestety Sad
a co do poniedzialku - kiedys trzeba odpoczac
[snapback]8667[/snapback]
Również próbowałem skontaktować się poprzez e-mail - bezskutecznie. Tak samo jak kolega Dropship, dostałem zwrot poczty, co w tym przypadku jest równoznaczne z tym, że adres ten po prostu nie istnieje (a właściwie serwer, na którym został on założony).
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #58 : Czerwca 19, 2007, 21:53:40 »

pewnie byles w sobote rano, rzadko kiedy jest otwarta. w tygodniu od 14 do 18 z wyjatkiem poniedzialkow.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
rtrgeg
Go¶ć
« Odpowiedz #59 : Czerwca 19, 2007, 22:12:42 »

Dzięki za (potrójną) odpowiedź Wink. Zadam jeszcze jedno, zapobiegawcze pytanie i koniec z tym offtopem - sprzedawane są tam jeszcze gry na N64 (bo tylko na tę platformę mnie interesują)?

EDIT: Odnośnie dwóch następnych postów - jeszcze raz dzięki Smile.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2007, 15:17:24 wysłane przez rtrgeg » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 21 zapytaniami.