Marca 28, 2024, 10:36:23 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Pośmiejmy Się Razem :>  (Przeczytany 3001 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
BOJAN
Go¶ć
« : Lipca 15, 2006, 21:45:02 »

zobaczcie jakiego to maila dostalem, zreszta nie pierwszego juz :>

Cytuj
Nie myślalem, że znowu bede musiał do ciebie napisać drogi Bojanie. Obawiam się, że twoje forum p***olnie w gruzy, dla tego, że Mati znowu mi doniusł o twoim złym zachowaniu. Czemu usuwasz jego tematy co? Czemu usunąłeś Laser inwazjon, czy jakoś tak? W nesa nie grywam, więc mam prawo zrobić błąd nie? Chyba on nie przeszkadzał co. Sluchaj, jeszcze troszkę a postaram się, żeby to forum ci jebło. Pizdra jesteś nieskończona. Jeszcze raz dowiem się coś od Matiego, to osobiście się tam zarejestruje i zrobię ci figo fago hlopie. Mam nadzieję, że od p***olisz się od Matiego to bedzie ok.
Pozdrawiam Turtles growita.

posmiejmy sie razem ;D
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Lipca 15, 2006, 21:47:57 »

"war never been so much fun! WAR never been so much fuuuuuuuuun"  ;]
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #2 : Lipca 15, 2006, 21:49:27 »

Ale o co chodzi?

Generalnie: nabijka
Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Lipca 15, 2006, 21:51:38 »

Cytuj
Ale o co chodzi?

Generalnie: nabijka
[snapback]8029[/snapback]

generalnie to nie wiem :D mati naslal na nas kolege chyba :D

Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Lipca 15, 2006, 22:13:36 »

Hej, oco chodzi. Bojan, ty dostałeś takiego maila? Serio?
Nie udaje głupiego!
Dopiero teraz wszedłem i sprawdziłem co się dzieje. Ten mój kumpel to frajer no. Musiał obserwować to forum. Bojan przepraszam cię za niego. On jest taki przyjaciel, że tak broni mnie, ale nie wiem poco. Przecież sam się z tobą do gadać umiem co?
Co za skur....yn. Aha i wieżcie mi lub nie, ale ja go nie nasyłałem. Trochę minęło jak go ostatnio widziałem. Kurw... co on mi narobił?
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Lipca 15, 2006, 22:34:41 »

Cytuj
[...]Mati znowu mi doniusł o twoim złym zachowaniu. Czemu usuwasz jego tematy co? Czemu usunąłeś Laser inwazjon, czy jakoś tak?

to mi wystarczy
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Lipca 15, 2006, 22:46:49 »

Nic mu nie mówiłem. A, że on wchodzi jako gość na to forum, to niestety nic nato nie poradzę. No, ale wysłałem do niego maila, żeby się od ciebie odpieprzył. Bojan, wież mi, ale ja nie jestem frajerem i nie sprzedaje kolegów.
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #7 : Lipca 15, 2006, 23:32:07 »

aaaaaaahahahhahahahahahahhaahaha nie mogę, wysypa Cheesy:D:D xF hmmm wrzućcie luz, ciekawe czemu tamten topic poszedł do piachu?
Zapisane

p***ole metro wole retro
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Lipca 15, 2006, 23:44:07 »

Całkiem nieźle... masz Bojan na głowie kumpli Mati'ego.... Tongue dobrze, że jeszcze nie ściga Cię LPR i ojciec Rydzyk... bo wtedy to i ja opuszczam na zawsze to forum... co do kumpla Mati.... całkiem, całkiem... tylko od**** pisze się razem... uwierz studiuję humana:P
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Lipca 15, 2006, 23:54:01 »

Gościu mi tylko wiochy narobił. Ja myślę, że odwaliłem swoją robotę przepraszając Bojana za tego głupka. Naprawdę uwieżcie mi. Chcę, żeby już wszystko było ok. Nie dawno dostałem od niego maila i powiedział mi, że napisał maila do Bojana, ale tym razem z przeprosinami. Niech się wali. Myślę, że wszystko już bedzie w porzo.
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Lipca 16, 2006, 00:21:42 »

2nd mail

Cytuj
Bojan, k***a chyba za bardzo mnie poniosło nie? Zrobilem Matiemu wioskę. Niestety zbluzgał mnie, ze sie opamietalem. No i tak sobie ogladalem ten twój temat, gdzie zamesciles mojego maila i wyszło nato, że Mati mi donosił. Niestety ogladalem to forum i widzialem, ze czasami Mati robi jakies bledy, no i w pewnym monencie mnie poniosło. No, więc bardzo ciebie przepraszam i myśle, ze bedzie zgoda nie? Ah, jak ja cos napisze, to potem dopiero myśle, ze blad zrobiłem. Mati przeze mnie oberwał. Sorry Bojan. Skończymy ten temat i bedzie git. Pozdrawiam Turtles growita.

LoL
 

qrwa tak w ogole to przeciez jestem 2nd adminem forum a co do czego to kazdy trafia (glownie z bluzgami) do mnie :/ damn... a i jeszcze jedno (tak ogolnie), nikt nikogo nie zmusza zeby siedzial tu na forum, jezeli cos sie komus nie podoba to prosze przeniesc sie na inne forum lub zalozyc swoje :|


/zamykam temat.
mati: nie odpowiadam na zadne wiadomosci/pytania/żale/itd. nie zwiazane z NES.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2006, 00:56:24 wysłane przez BOJAN » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.