Marca 29, 2024, 13:19:18 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Pegasus.glt.pl ...reaktywacja??  (Przeczytany 4209 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
BOJAN
Go¶ć
« : Lipca 23, 2006, 21:44:23 »

zobaczcie sami ---> pegasus.glt.pl
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Lipca 23, 2006, 22:44:08 »

(i chciałbym, żeby od tego konkurencja zamknęła swoje szanowne dzioby pod tym względem, bo ją nadgonimy)

i tu padłem. Pole, czy jak cie tam na obiad wołają, tylko pogorszyłeś swoją sytuację, jesteś żałosny ogółem ujmując  Cheesy
Co za start! Zero recenzji, popierniczone kodowanie strony oraz wspaniałem motto : "ju ar łat ju plej". Jestem dr. mario, czasem też jestem klockami z tetris'a.
Nu pagadi!
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Lipca 23, 2006, 23:01:27 »

Pozwolę sobie przytoczyć free Adama Ostrowskiego, zmasterowany moją humanistyczną makówką... a więc PEGASUS CENTER SŁUCHAJCIE:

"Ej widzę, że Pegaus Center się tutaj spina,
lepszy jest od Was ksiądz w Radiu Maryja,
wiesz co??
może tak to jak czystki, słyszałem że u Was potrzebują programisty,
Wiesz co, to jest kiepska strona,
to tak jakby dymać pannę bez kondoma,
Tak to jest tutaj EMU-NES się trzyma,
wy smakujecie jak fanta z miękkiego kija,
to jest tak, że omijamy Was dużym łukiem,
postępujemy z Wami jak lodówka ze zbukiem,
wiesz, że nie klaszczę, bo to nie "ziom, ziom" ,
zjemy Was ze smakiem jak cukierki Bom Bon"

Kto z Pegasus Center wyskakuje z Żurem na free... ZAPRASZAM....Smile Tongue
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Lipca 28, 2006, 23:32:29 »

hmm...

* lay posiada ero klimatu
** illegal roms (komentarz jest tu zbedny)
*** ero tekstów

...niezly start :>
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #4 : Lipca 30, 2006, 15:01:19 »

"I naprawdę nie interesują mnie twoje komentarze i nie interesują mnie towje poglądy jak ci się nie podoba to idź do komkuręcji, bo nasz serwis jest oryginalny nie to co reszta."
Nie ma co, niezła z nich 'komkuręcja" cheesy
Oryginalny - czyli zero textów, same romy...
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2006, 15:02:01 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Lipca 30, 2006, 15:06:45 »

Cytuj
"Dla większości użytkowników daję bo ich przeważnie tylko romy interesują, nie zaglądają czesto do artykułów, bo z góry wiedzą na 100% o co w tej grze chodzi."

Cytuj
I naprawdę nie interesują mnie twoje komentarze i nie interesują mnie towje poglądy jak ci się nie podoba to idź do komkuręcji, bo nasz serwis jest oryginalny nie to co reszta.

Dobra, ja nie mam pytań... pytania to mogą mieć lamy i laicy...

Teraz przestroga:
Jeżeli wielbicielu NES'a kochasz tą konsolę... to nie zaglądaj tam... bo się przetraszysz ... tej mentalności... i tego hmmm... "specyficznego klimatu..."  dobrze Bojan napisał wyżej... *ero...*ero wszystkiego...

a chciałem przetłumaczyć... nie da... się... to jakbyś tłumaczył władzy żeby nie zmieniała Radia BIS... :/

nawet nie warto pisać, że już się jest w konkurencji... po co straszyć chłopaków.... Tongue
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2006, 15:10:05 wysłane przez żuro » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 01, 2006, 00:17:57 »

Stwierdziłem, że dosyć pierniczenia i opieprzania za całość pod wymyślonym nick'iem ('.'rula) - czas zadziałać konkretnie. Zaproponowałem spotkanie na jakimś forum, albo lepiej irc'u i obgadanie przyszłości 'sceny' NES w Polsce, notabene to 'my' będziemy ją teraz tworzyć. Potrzeba odpowiedniego wizerunku, profesjonalnych artykułów i zlikwidowania rom'ów ze stron które chcą coś znaczyć. Kieruje te słowa głównie do mypegasus.pl w tej chwili.
Myślę, że rozwiązanie dobre wybrałem. Konkurencja dodatkowo nas pobudzi do walki o złoto wśród serwisów NES'owych (jedna ze złotych myśli których wiele przychodzi mi do głowy podczas rozmów z żurem  :wink2: ).

Tylko czy oni na tę propozycję przystaną?
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 08, 2006, 01:20:33 »

INFO: dziś zauważyłem, że na My Pegasus powrócił admin strony, już wystosowałem prośbę o debatę na iRCu naszym kochanym ( na który nikt nie zagląda... a trzeba to zmienić!!! , poruszam to w innym temacie na forum) ... tak więc... jeśli wszystko pójdzie OK i My Pegasus zgodzi się na dyskusję... zapraszam jak najwięcej inteligentnych fanów NES, którzy chcieliby podyskutować o kształcie sceny NES w Polsce... chciałbym aby w dyskusji wzięło udział ok 12 osób: po kilka z zarządu obu saitów oraz paru fanów... serdecznie zapraszam... mam nadzieję że nasi konkurenci przystaną na dialog... wszystkie nowe informacje, będę starał się podawać na bieżąco w tym temacie na forum (oczywiście poprzez opcję "edit") Smile
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 15, 2006, 12:24:12 »

Heh... Od chyba wczoraj na stronie mamy forum, oczywiscie z super klimatycznym layoutem, i na tak samo super doskonałym skkrybcie phpbb.
No  i nawet jakieś "Artykuły"  sie pojawiły, fakt, bo AŻ dwa.
Ale to zdanie mnie rozwaliło:
"(...) a wtedy nieprzyjazna nam i cholernie zazdrosna konkurencja będzie mogła się... schować:)."
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2006, 12:24:51 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 21, 2006, 20:27:02 »

Pierun.... czas się chować... tylko gdzie... Pokeballe mają Ci z Pokemon Center (chyba nawet nie bardzo wiedzą czego ich tak nazywamy Tongue)... myślę że dobry byłby jakiś schron atomowy albo coś w tym stylu, musimy kiedyś ustawić się na IRCu i opracować taktykę gdzie się schować przed falą nadciągającą od Pokemonów Tongue Tongue

P.S
Cytat z forum Pokemonów:
Cytuj
Co brakowało Pegasusom??
Może ktoś mi wyjaśni o czego biega.... Tongue Tongue Tongue Tongue
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2006, 20:30:59 wysłane przez żuro » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 21, 2006, 22:04:02 »

A ja sie dziś dowiedziałem, że jestem zazdrosny o ich stronę! Wróć, jesteśMY zazdrośni o ich przewspaniałą stronę, pewnie o rom'y. Cóż, zawsze lubiłem takie ńus'y.

Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 24, 2006, 21:27:36 »

Żuro... może powinni zmienić adres swojego 'serwisu'... Przynajmniej dzisiaj to udowodnili. Proponuję:

www.mypokemon.pl
www.pokemon.glt.pl
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 21:29:00 wysłane przez pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 24, 2006, 21:41:38 »

;D
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 18 zapytaniami.