Kwietnia 20, 2024, 16:26:20 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
Autor W±tek: Game Boy  (Przeczytany 54320 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Vegeta42
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Wrze¶nia 17, 2005, 10:23:44 »

Muzeum? Wystarczy jakiś konwent albo"zebranie" czy coś w tym stylu. A przy okazji, czy istnieje jakiś emulator nes'a na gba?(posiadam gba :])
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #21 : Wrze¶nia 17, 2005, 13:56:02 »

Vegeta42 jest emulator nesa na gba
http://www.gameboy-advance.net/emulated/nes_roms_on_gba.htm
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #22 : Listopada 02, 2005, 19:51:56 »

Jam mieć GBA SP i GBC. Gierki moje ulubione to 2 GSy, M&L:SS i jeszcze kilka. Ostatnio podoba mi sie HP3, ale sie przechodzi w 3dni:/
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #23 : Listopada 02, 2005, 23:46:13 »

Moje ulubione gry to
Bugs Bunny podobna gra z pegsusa
Double Dragon 1,2,3
Jurassic Park podobna gra z pegasusa
Teenage Mutant Hero Turtles - Back From the Sewers
Teenage Mutant Hero Turtles III - Radical Rescue
Teenage Mutant Ninja Turtles - Fall of the Foot Clan
Tiny Toon Adventures - Bab's Big Break
Tiny Toon Adventures 2 - Montana's Movie Madness
A ta gra jest najlepsza Ninja Gaiden Shadow i Samurai Shodown
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #24 : Listopada 03, 2005, 16:13:05 »

Jeszcze niezły jest MetalSlugAdvance i Medal of Honor Infiltrator i Metroid Fushion na GBA, a na GBC to napewno Pokemon Gold, nastepne (nie poprzednie) były co najwyżej średnie :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 16:15:00 wysłane przez mr oSa » Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #25 : Listopada 03, 2005, 18:28:54 »

O Meta Slug Advance to jedna z najlepszych gier na ta konsole  Smile
Medal of Honor - Infiltrator to jest tez niezla gierka niezle wymyslili z ta gra zeby ludziki byly w takiej postaci  Smile  niezle!
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 18:33:16 wysłane przez flclflcl » Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #26 : Listopada 03, 2005, 21:00:42 »

Metal rządzi, ale nie wiem jak przejść mission 5 :/ Obecnie na emu rypie w MEtale w NEoGeo (tego automatu ze salonów) Smile 1, 2 i 3 już za mną, te 4  Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #27 : Listopada 03, 2005, 21:27:38 »

Metal Slug (metalowy szlug, ale heca... wiem że nie śmieszne, cytuje rozmowe z gg) na automaty rządzi! Krótko i na temat  :wink2:

Game Boy Advance - ogólenie konsol lajtowa, ma power. Advence wars na GBA to zajebista strategia jest. Cud, miód and orzeszkyz, (tak skończe bo mi więcej do łba nic nie przychodzi, żeby offtopu nie było  Cheesy ) tak zakończe.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #28 : Listopada 04, 2005, 13:32:27 »

mr oSa a grales Metal Slug X lub Metal Slug 5 na NeoGeo bo 5 czesc jest swietna

Wracajac to tematu lubidzie gry z gatunku strategiczno-turowe np. Final Fantasy Tactics Advance
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #29 : Listopada 04, 2005, 15:42:58 »

MSX też fajny, ale mi sie wydaje, że to 2 przerobiona, albo to 3 przerobiony X, nie pamiętam. A jest 5, bo mi do tej pory najlepsza 4. JAk masz roma to podeslij mi na osa2601@o2.pl plz. A jeszcze mam pytanko. Wie ktoś może gdzie można kupić tak zwane "pancerne etui" do GBASP?? TO takie zamykane z zamszowymi (chyba Smile ) ścianami, mieści sie konsolka+ dwie gry. Podobno super wytrzymałe itd. Z góry thx.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2005, 15:45:20 wysłane przez mr oSa » Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #30 : Listopada 04, 2005, 16:27:24 »

Taka mala ciekawostka
W tym miesiacu wyjdzie gra Crazy Frog i to beda wyścigi samochodowe a w grudniu wjdzie Final Fantasy IV  Smile
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #31 : Listopada 04, 2005, 17:52:36 »

Zioooooom, Crazy Frog jest odjechany, ale jest przereklamowany i gra napewno bedzie badziewna :/ Ja tam wole giere HappyTreeFriends, ale nie wiem czy wogle wyszła.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #32 : Listopada 04, 2005, 18:27:00 »

'SczęsliwiPrzyjacieleZdrzewa' to chyba tylko wyszły 'we flashu'. Nic mi nie wiadomo o jakiejś wersji konsolowej  :wink2: .

Tak ode mnie o 'gołej-żabie' : Crazy Frog - cóź, toż to badziew jest... Ram-bam-bam-brame-bam-bara-bom jakoś tak. Ogólnie melodia z Gliniarza z Bevery Hills (mówie ciągle o debiucie żaby) ładnie przerobiona, wogóle lubie ten film  Cheesy .

Żeby nie było że nic nie wnoszę do tematu, ta gra to shit będzie... A i tak rozejdzie sie w milionach egzemplarzów, bo ktoś tam lubi Crazy, czy tam Mad Froga ...
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #33 : Listopada 04, 2005, 22:48:47 »

Na pewnio Crazy Frog zostanie sprzedany w milionach egzemplarzy bo wiekszosc kocha ta zabe
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #34 : Listopada 05, 2005, 09:37:45 »

Teraz wychodzą remake'i Metal Slugów na PS2. Szkoda, że bez większych bonusów.

Jeżeli macie GBC to wstyd nie mieć:
-Link's Awakening
-Oracle of Season/of Ages
-Pokemon Yellow/Red/Blue

Smile
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #35 : Listopada 05, 2005, 12:19:29 »

Uznacie mnie pewnie za jakiegoś odmieńca, ale co tam Smile Ja nie lubie ZELD. Nie wiem czemu, ale przygody tego ziomka w szlafmycy i rajtuzach mnie nie jarają :/ Ale pokemony mogą być.
Zapisane
mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #36 : Listopada 05, 2005, 18:10:24 »

No nie, dwa posty z rzędu. Oki, ja nie o tym. Mam pytanie o GBMicro. Gdzieś było napisane, że ma on wbudowaną pamięć 256mb. Po kija? Może da sie ładować mp3? A może to bezedura? I jeszcze czy ma on podświetlany ekran? Dla dociekliwych- nie mam zamiaru kupić, jakby co to znowu bym kupił SP.
Zapisane
Ufo
Go¶ć
« Odpowiedz #37 : Listopada 05, 2005, 18:52:42 »

Cytuj
Tak, swoją drogą gdy czasem w ferie wyjeżdzam do mojego kumpla (dalszy kuzyn), do Lyonu (południe Francji) to aż mi przykro się robi gdy On na swojego DreamCasta i Saturna (fan Segi) ma około 300 gierek - w Polsce taki osiąg jest praktycznie niemożliwy, ale nie ze względu finansowych, a dostępnościowych :/.
[snapback]817[/snapback]

Oj mylisz się, gdybyś widział, ile ja mam gier na Nintendo 64, Super Nintendo, Nintendo a nawet GC, łącznie jest ich ponad 100(wliczając GBA i inne GB). Wystarczy chęć, na N64 mam takie tytuły jak: Conker's Bad Fur Day, The Legend of Zelda: Ocarina of Time Gold Edition(!!!) oraz inne.
Zapisane
Ufo
Go¶ć
« Odpowiedz #38 : Listopada 05, 2005, 18:57:05 »

Co do ulubionych gier na GBA, to są to:
- GS 1 & 2
- M&L Superstar saga
- Zelda Minish Cap
- Metroid Fusion(zero mission też spox, ale fusion i tak lepsze)
- Pokemon Sapphire(i tak Pokemon Silver/Gold są najlepsze, ale co tam)
- cośtam może będzie
Zapisane
mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #39 : Listopada 05, 2005, 19:01:10 »

No Pokemony Blue/Red/Yellow/Green oraz Gold/Silver były extra, reszta to średniaki. W którejś sie podobno nie dało do ziomków dzwonić :/
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 21 zapytaniami.