Marca 29, 2024, 15:27:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Contra / Gryzor / Probotector  (Przeczytany 23904 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #20 : Sierpnia 31, 2008, 12:56:24 »

no przydal by sie poradnik.Albo niech ktos poprostu zalozy nowy teamat i opisze jak ustawiac takie rzeczy.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 31, 2008, 20:18:13 »

255 żyć... więcej się nie da (gra jest na tyle prosta, że trzy życia wystarczają w zupełności...).
http://www.sendspace.com/file/i77rna

Patch w *.ips na wersję: (u)(!)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2008, 20:22:08 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #22 : Sierpnia 31, 2008, 20:32:03 »

nigdzie nie moge znalezc tej wersji.Jak to wgrac ? moze ktos dal by gotowego roma z gra.bym byl bardzo wdzieczny
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpnia 31, 2008, 20:34:02 »

OMFG, a może frytki do tego? Przeginasz pałę, na co drugiej stronie z romami jest ta wersja  Cheesy
Zapisane
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #24 : Sierpnia 31, 2008, 20:44:13 »

to daj link.Ja mam wersje PC10 i jakas u t port i u t port a1.dlaczego zawsze musze trafic na co 2 stronke xD i zawsze nie moge trafic na ta wersje xD
edit: Znalazlem ta wersje.A teraz jak to wgrac i jakim programem
Probowalem w nestopi tak jak radziliscie i weszlem w file a potem launcher.I udalo mi sie jakos wgrac zeby bylo 255 zyc ale gdy wyszlem stracilem je.Jak to zapisac ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2008, 21:02:46 wysłane przez adamminator » Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #25 : Sierpnia 31, 2008, 21:12:36 »

Cytat: Adam Miałczyński
Dżizas, k***a, ja p***ole

http://pcrh.xtea.info/readarticle.php?article_id=3

...

Naucz się korzystać z google. To potężne narzędzie i na drugi raz już się tak nie skompromitujesz.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2008, 21:14:10 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
adamminator
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #26 : Września 01, 2008, 09:36:39 »

ok juz wiem jak to robic  Smile Thx wszystkim za pomoc
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #27 : Maja 14, 2009, 21:23:14 »

Adam na planetemu są romy tak przerobione, że są dodane jakieś upgrade'y w postaci żyć, energii i innych bajerów, ale poradziłeś sobię, więc spoko. Ja to tylko dopisałem dla informacji.
Skoro mowa o wszystkich Contrach, to jak kiedyś pisałem Contra legęda mi do gustu nieprzypadła, ale Gryzor po zagraniu już tak.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwca 02, 2009, 17:05:41 »

muszę powiedzieć, że bohaterowie contry są zdecydowanie najlepiej zaprojektowanymi postaciami ze wszystkich z gier NESowych, w które grałem. idealna prędkość poruszania się, odpowiednia długość i wysokość skoków (wiem, wyglądają one nienaturalnie, ale za to jak wzrasta dzięki temu grywalność!), świetnie radzą sobie z bronią. niebywałe, jak taki prosty zabieg, jakim jest możliwość strzału w siedmiu kierunkach (w czasie skoku nawet w ośmiu), potrafi ułatwić grę i uniknąć białej gorączki gracza...

bardzo dobrze, że panowie z konami nie uczynili swoich bohaterów łazęgami nieumiejącymi pływać, który to błąd (no, może nie błąd, ale wyobraźcie sobie komandosa załatwiającego setki obcych, który zginął wpadając w głębszą kałużę...) powielali w większości swych produkcji inni.

ostatnia rzecz, za którą chciałem pochwalić lance'a, mad doga i konami, to sam design postaci. duże, czytelne, całkiem naturalnie wyglądające. zdecydowanie najlepsi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 17:10:19 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
X-Tech
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwca 03, 2009, 00:17:49 »

Jeśli chodzi o Contrę 1 jest to bardzo przyjemna, ale powolna i mało obsypana przeciwnikami gra przez co można wręcz nauczyć się jej na pamięć i przechodzić bez straty życia całość z łatwością. Bardzo lubię ten tytuł bo dobrze odstresOWuje. Grałem jednak w haka tej gry Contra 1993 odczucia miałem przeciwne. Doszedłem do poziomu 3 i dałem spokój. Za dużo bugów i za ciężkie, ale przez to mam ochotę do tego wrócić. Ktoś przeszedł tego haka ?

Contra 2 (Super C) Moja ulubiona część, która śniła mi się po nocach. Gra jest bardzo szybka i dynamiczna. Przede wszystkim bardziej mroczna od części pierwszej. Podoba mi się nowa broń F, oraz
masa przeciwników na ekranie, szybkość gry. Grałem w to wiele razy i mi się nie nudzi. Bardzo podoba mi się w wersji Probotector.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwca 03, 2009, 18:56:23 »

Grałem jednak w haka tej gry Contra 1993 odczucia miałem przeciwne. Doszedłem do poziomu 3 i dałem spokój. Za dużo bugów i za ciężkie, ale przez to mam ochotę do tego wrócić. Ktoś przeszedł tego haka ?

Bugow???XDXDXDXDXD To wlasnie tworzy urok tej gry. To nie sa bugi tylko specjalnie ulozone elementy tlo, przez co wydaje ci sie, ze widzisz bohatera z gory.

PS Nie produkuj swoich marnych uwag o Grach. I tak nikt ich nie czyta:]
Zapisane
X-Tech
Gość
« Odpowiedz #31 : Czerwca 03, 2009, 19:00:49 »

Ta. Właśnie to zrobiłeś  naughty
Tam są bugi np: niewidzialne przepaście w wodzie itp. Trzeba jednak przyznać, że uczenie się na pamięć dziur wciąga + mnóstwo działek do koszenia już w pierwszym levelu jakby nie te niewidzialne bugi w grafice to ten hak był by 10x lepszy od pierwszej contry.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2009, 19:04:49 wysłane przez PegazusMaster » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #32 : Czerwca 03, 2009, 19:52:26 »

To nie są bugi tylko efekt zamierzony.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
X-Tech
Gość
« Odpowiedz #33 : Czerwca 03, 2009, 22:03:18 »

Bywa, że się walczy z 4 działami na raz także mocno + sporo snajperów na pierwszym poziomie i to mi się podoba, ale ta amatorskość wykonanych poziomów - kicha.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #34 : Czerwca 03, 2009, 22:06:58 »

No i pewnie sam wykonałbyś lepiej  laugh , zachowaj swoje magiczne teorie dla siebie.
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #35 : Czerwca 03, 2009, 23:14:04 »

Bywa, że się walczy z 4 działami na raz także mocno + sporo snajperów na pierwszym poziomie i to mi się podoba, ale ta amatorskość wykonanych poziomów - kicha.

Powiem krotko zanim ktos to zmoderuje. Amatorskość to twoje recenzje, a kicha to twoja obecnosc tu.
Zapisane
X-Tech
Gość
« Odpowiedz #36 : Czerwca 04, 2009, 00:01:54 »

Jasne, że amatorskie. Jakby takie nie były to bym tu nie siedział  naughty
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #37 : Czerwca 04, 2009, 08:30:59 »

I juz nie siedzisz.
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #38 : Lipca 21, 2009, 20:20:53 »

Bossowie w Contra
+ bardzo łatwy
++ łatwy
+++ średniotrudny
++++ trudny
+++++ bardzo trudny (wcale takich nie ma w Contrze)

Stage 1: 2 działka, 1 snajper i otwór (w Contra 4 na komórce otwór strzela laserem) +
Stage 2: Znowu działka i spodek ++
Stage 3: Potworek na szczycie wodospadu ++
Stage 4: Działka te same, co w Stage 2 i dwa spodki oraz latające i strzelające szajbusy +++
Stage 5: Spodek, z którego wychodzi UFO ++
Stage 6: Robot (cyborg) +++
Stage 7: 2 działka, sporo szajbusów i otwór +++
Stage 8: Szatan Serduszko (nie mylić z tym z Dragon Ball) ++++
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 17:23:22 wysłane przez Wojtas » Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #39 : Lipca 21, 2009, 20:41:34 »

Stage 7: 2 działka, sporo szajbusów i otwór ++++

Jeśli od razu zajmiesz się tym czymś nad drzwiami to poziom trudności spada do + lub nawet "zero plusów". Z łatwością można to zniszczyć zanim działka czy te "szajbusy" cokolwiek będą w stanie zrobić.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 19 zapytaniami.