Kwietnia 20, 2024, 16:11:58 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Final Fantasy VII Advent Children  (Przeczytany 3165 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« : Wrze¶nia 18, 2005, 10:43:49 »

Dlugo oczekiwany film Final Fantasy VII Advent Children juz od paru dni mozna go sciagnac

Jak ktos niewie oczym mowa to tu sie dowie -Link-

Fabuła Final Fantasy VII: Advent Children toczy sie dwa lata po wydarzeniach ukazanych w grze

Film jest bardzo niezly bardzo a to bardzo niezla grafika i muzyka kazdemu polecam ten film

Mozna sciagnac na dvd i na cd
Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Wrze¶nia 18, 2005, 13:01:06 »

sie sciagnie sie zobaczy...

p.s. przestrzegam tylko, tak na wszelki wypadek, przed podawaniem tutaj torrentow, ftp'ow z tym filmem, itp. itd.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #2 : PaĽdziernika 01, 2005, 21:15:19 »

Ogladaliscie juz Final Fantasy VII: Advent Children
Bo ja ogladalem 9 razy ten film naprawde jest bardzo niezly  Smile

1,2,3
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #3 : Listopada 03, 2005, 16:47:07 »

Średnia ocen w PE (w N+ jest mało wiarygodnie, bo poznajemy opinie tylko jednej osoby) to gdzieś rak 7/7+. Mazzi i Playman dali 9, ale ten drugi osobnik to kompletny laik w wystawianiu stosownych ocen co do jakości. Ścierwo 5, co niepokoi... Ogólnie wszyscy narzekają na cienką fabułę i wykonanie bez wodotrysków. Square zawiodło, sam nie mam ani czasu ani ochoty tegoż dzieła oglądać.

Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #4 : Listopada 03, 2005, 18:24:24 »

Jak bym sluchal co inni gadaja do bym wiele filmow nieogladal
Zaluj ze nie chcesz tego filmu obejrzec bo ja mam ten film na dvd i jak obejrzalem raz to go ogladam w wolnym czasie bo ma bardzo niezla klimat niezla fabule i bardzo dobra grafike naprawde warto go obejrzec

Ci co prześlij  Final Fantasy VII to powni obejrzeć ten film
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2005, 18:25:29 wysłane przez flclflcl » Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Listopada 04, 2005, 20:26:00 »

Cytuj
Średnia ocen w PE (w N+ jest mało wiarygodnie, bo poznajemy opinie tylko jednej osoby) to gdzieś rak 7/7+. Mazzi i Playman dali 9, ale ten drugi osobnik to kompletny laik w wystawianiu stosownych ocen co do jakości. Ścierwo 5, co niepokoi... Ogólnie wszyscy narzekają na cienką fabułę i wykonanie bez wodotrysków. Square zawiodło, sam nie mam ani czasu ani ochoty tegoż dzieła oglądać.
[snapback]1730[/snapback]

a kogo obchodza oceny innych ludzi... :sly:  innym moze nie pasic a mi wrecz przeciwnie... smiley

 "o gustach sie nie rozmawia/dyskutuje" - czy jakos tak :wink2:
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #6 : Listopada 05, 2005, 09:27:10 »

Cytuj
"o gustach sie nie rozmawia/dyskutuje" - czy jakos tak

...chyba, że o tych złych Smile.

Idea tworzenia recenzji jest po to by czytelnik wiedział czy coś warto kupić czy jednak sobie odpuścić. Mazzi z 9/10 twierdzi, że FFVII Advent Children warto obejrzeć. I tą ocenę warto wziąć pod uwagę, bo wizyta w kinie to dwie dyszki w plecy, a w wydaniu DVD nawet do 100zł... Ja filmu nie obejrzę, bo NIE ZABIJA efektami, a fabularnie nie ma dla mnie nic do zaoferowania - w FFVII nie jestem żadnym mastahem, grałem mało, o ile to można nazwać grą, i bez zaparcia.
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Listopada 05, 2005, 18:16:15 »

Setezer nie zrozumie cie nigdy
Jak by ten film wyszedl w kinach to bym poszedl na niego bo jest za******y film i warto wydac  te 100zl na ten film ja go mam i nie zaluje jestem fanem fainala VII

A cala seria Final Fantasy to sa prawdziwe gry RPG nie jak ty to nazwales "o ile to można nazwać grą" grubo sie mylisz
Jak malo grales gre FFVII to wiadomo ze nie zrozumiesz tego filmu
Zapisane

mr oSa
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Listopada 05, 2005, 19:26:31 »

Mi sie nie ściąga, nie zainstalowałem tego czegoś, a pasek ciągle jest w tym samym momencie... Moze kiedyś spróbuje. A Setezera nigdy nie zrozumiem... Jak można nawet nie spojrzec na coś, bo innym sie nie podobało?
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #9 : Listopada 05, 2005, 21:42:22 »

Nie, nie flcl nie zrouzmiałeś. "O ile można nazwać to grą" chodziło mi, że ja praktycznie nie grałem a leciałem na Jana, przeglądałem z grubsza FFVII, nie chodziło mi, że "siudemka" jest do bani. To jest rewelacyjny tytuł.

A spojrzeć - spojrzałem na trailer. Nie zabił efektami, więc filmu całego nie obejrzę. Szkoda mi kasy po prostu.
Zapisane

flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #10 : Listopada 06, 2005, 07:38:02 »

Sory Setezer zle cie zrozumialem myslalem ze "O ile można nazwać to grą"  chodzi ci o FFVII
Szkoda ze nie chcesz obejrzec ja tez ogladalem trailery i jakos nie chcialo mi sie ogladac film ale jak obejrzalem to zmienilem zdanie o tym filmie
Zapisane

Volf
Go¶ć
« Odpowiedz #11 : Stycznia 01, 2006, 13:20:35 »

Ja FFVII nawet całego nie przeszedłem, więc w przypadku tego filmu miałem lekką niewiedzę przy fabule. Ale film mi się mimo wszystko diabelnie podobał, bo warto go obejrzeć dla samych walk (imho najlepszych jakie moje oczy w życiu widziały) i ścieżki dźwiękowej. Gdyby film puszczano w kinie, bez wahania wydałbym te 20 zł, bo skoro film wgniata w fotel na 17 calowym ekranie monitora, to co dopiero by było na olbrzymim ekranie kinowych z potężnym nagłośnieniem. A właśnie, może ktoś wie co z polską premierą DVD filmu? Swego czasu było info że w styczniu prawdopodobnie będzie, za cenę nieprzekraczającą 60 zł, ale jakoś od tego czasu ucichło na ten temat
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #12 : Stycznia 01, 2006, 16:05:28 »

Chociaz jednej osobie sie spodobal na maxa  Smile
Volf masz racje film jest bardzo niezly te walki i dzwieki cos niesamowitego  Smile
Wlasnie szkoda ze niepuscili w kinach bo tez bym poszedl topiero by byl klimat juz sobie to wyobrazam  Cheesy
W japonii puscili niewielka ilosc w kinach  Smile
Od informaci ze ma sie pokazac od stycznia DVD po 60 zl to zadna nowa informacji sie nie pojawila  smiley
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.