Kwietnia 19, 2024, 00:16:12 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor W±tek: Teenage Mutant Hero Turtles  (Przeczytany 12505 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
siudym
Go¶ć
« : PaĽdziernika 18, 2006, 21:17:58 »

Nigdy nie byłem wielbicielem Wojowniczych Żółwi Ninja, film i serial pamiętam jak przez mgłę - coś kiedyś leciało w TV i czasami oglądałem. Natomiast jest jedna gra która dawniej bardzo mi się podobała i podoba także taraz Smile
Pierwsza część TMNT na NES jest wg. mnie najlepszą grą o Turtlesach. Są także następne części, które są typowymi mordobitkami w stylu idziesz przed siebie i klepiesz (coś w stylu Double Dragon), niestety dla mnie już niegrywalne Wink

Dawniej miałem przyjemność jako posiadacz Commodore 64 grać także w wersję
na ten komputerek. Oczywiście nie jest już tak dobra jak na NES Smile

Pirackie wersje na Pegasusa, są w 90% wersjami japońskimi oraz posiadają mały
trainer w sobie: Na ekranie tytułowym wciskając SELECT można wybierać levele (np. wciskając 3x SELECT a potem START gra zacznie się od 3 levelu)
NES:

C64:
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernika 18, 2006, 21:19:34 wysłane przez siudym » Zapisane
balu
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 34



WWW
« Odpowiedz #1 : PaĽdziernika 18, 2006, 22:23:51 »

Do dziś posiadam ową gierkę w domu (jedynkę - piracką wersję z selectem Wink) - świetna, ale baaardzo trudna (dla mnie Tongue). Hmm... a Turtles Tournament Fighter też zaliczany jest do serii?? Bo jak dla mnie jest to najlepsza bijatyka na NESa!!

« Ostatnia zmiana: PaĽdziernika 18, 2006, 22:24:26 wysłane przez balu » Zapisane

Nie obcinaj włosów. Nigdy.
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #2 : PaĽdziernika 19, 2006, 00:33:27 »

wypraszam sobie, moim zdaniem TMNT3 The Manhattan Project to jedna z najlepszych gier na NESa

swietna grafika
miodna gra
duzo minibossow
fajna muzyka
kolorowa grafika
dobrze dobrany poziom trudnosci

jedyny minus to fakt "repetytywnosci" Cheesy przeciwnikow, ciagle niby ten sam Foot Soldier, ale w roznych kolorach i z roznymi zdolnosciami

1,5roku szukalem tego carta i kupilem go za 600tysiecy



TMNT4 - mam juz 4... (echa allegro).. sprzedam
niedlugo wrzuce liste tego co mam na handel
Zapisane
fallus
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 15, 2007, 14:25:05 »

na turtlesy wydalem w mlodosci kupe kasy, nikt pegazusa nie mial w domu, gralismy w knajpie, gdzie placilismy za granie Cheesy Jak nie bylo kasy, to zbieralismy butelki po rowach Cheesy ha ha
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 15, 2007, 14:44:19 »

Tyyy to w japońskiej wersji można se wybierać levele!!!!Huh?? Tyyyy na dzięki Siudym!!!! Niedawno kupiłem japońską wersję tej gry na pegasusa. Trochę żałowałem, ale teraz już nie Cheesy !!!! Zaraz sprawdzę, czy to u mnie działa......

EDIT:
DZIAŁA Smile !!!! Tyleże trochę inaczej: jak się wciska 1xSELECT a potem START, to zaczynasz od 2 levelu. A jak wciskasz 3xSELECT a potem START, to zaczynasz od 4 levelu Wink .

EDIT2:
DROPSHIP: Nie ściemniaj, że dałeś na tego carta aż 600.000 zł., albo $  smiley .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2007, 14:51:10 wysłane przez MaarioS » Zapisane
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #5 : Kwietnia 15, 2007, 16:15:08 »

Cytuj
EDIT2:
DROPSHIP: Nie ściemniaj, że dałeś na tego carta aż 600.000 zł., albo $  smiley .
[snapback]12029[/snapback]
Mysle, ze nie masz wiecej niz 15 lat Wink Mozesz wiec nie pamietac, ze do 1995 roku placilo sie u nas "tysiacami". Tak wiec owczesne 600 000 zl, to obecne 60 zl.

A gry z zolwiami lubie, szczegolnie ta czesc, ktora w swoim poscie przedstawil Siudym.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Czerwca 14, 2007, 22:13:59 »

Żółwiowe gry trzymają ogólnie dosyć wysoki poziom, ale jest on bardzo nierówny. Po udanej 'jedynce', wyszedł crap, który moim zdaniem jest w ogóle niegrywalny. Trójka to już nieco wyższy poziom, ale do części pierwszej niestety jej daleko. Jakoś nigdy nie grało mi się w nią przyjemnie. No, może ostatnio z Qurkiem w trybie co-op Wink Natomiast czwórka (czy jak kto woli TMNT:TF) to jedna z najlepszych gier na NES i na pewno najlepsza bijatyka.
Polecam te skrajne tytuły - pierwszy i ostatni.
Zapisane
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 15, 2007, 20:09:10 »

TMNT III wymiata. Jest jedną z moich ulubionych gier na pegasa. Jedynce brakowało tego czegoś. Momentami była zbyt trudna. Bo np. etap w czołgu Shreddera był nie do przejścia(przynajmniej dla mnie). Mimo kilku wad nie męczyłem się przy niej. Jeśli miałbym ją recenzować(a może to zrobie) dałbym jej 7,5/10
Zapisane
beebob
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 11



« Odpowiedz #8 : Sierpnia 16, 2007, 11:43:12 »

Jedynka wymiata. TMNT II i III to już nie to samo, brak w nich tego czegoś. Wink Wolę je jednak niż inne nowsze twory-klony Konami na snesa.  smiley
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #9 : Sierpnia 16, 2007, 12:45:29 »

TMNT3 manhattan project to cos wspanialego, wprawdzie nie lubie chodzonych bijatyk ale ten klimat poprostu miazdzy, a muzyka.. cudowna, zwlaszcza subtune z drugiego levelu rządzi niemilosiernie.

druga czesc nieudana zupelnie. pierwsza nie jest zla, ale badzmy szczerzy nie jest to gra przeznaczona dla milosnikow produktow najwyzszej jakosci.

Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
nightking
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 16, 2007, 12:46:52 »

A ja tam z kolei nie mogę przełknąć jedynki  heh
Natomiast 3 i 4 polecam jak najbardziej  Wink
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 323



« Odpowiedz #11 : Sierpnia 16, 2007, 14:28:21 »

Ja również nie trawie jedynki. Jest dobra to fakt, ale trudna i jakoś niespecjalnie mnie do niej ciągnie. Co innego część druga, a trójka to już arcydzieło. Czwórkę mam do dziś i choć jest inna od poprzednich, to również bardzo fajna szczególnie gdy gra się we dwóch.
Zapisane

Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 18, 2007, 20:11:19 »

Zresztą cała seria poza tą dwójką jest świetna. Jest też specjalne wydanie trójki, które posiadam. Jest zatytuowane Teenage Mutant Ninja Turtles 2. Wszystko jest jak w trójce, tylko dodany został tryb "options", w którym możemy posłuchać sobie wszystkich tracków, które się w grze przewinęły, ustawić ilość żyć(max 7) i zmienić poziom trudności, do wyboru easy i normal. Na easy gra się za łatwo. Takiego foot ninja załatwisz jednym ciosem.
Zapisane
dropship
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 275


« Odpowiedz #13 : Sierpnia 19, 2007, 03:11:52 »

oo bardzo ciekawe

w "normalnej" trojce (chyba taka mam) - mozna sobie wlaczyc tajne menu z wyborem muzyki - za pomoca jakiejs kombinacji klawiszy (chyba konami code), ale nie pamietam zeby mozna wybierac ilosc zyc
Zapisane
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 19, 2007, 09:55:17 »

http://emu-russia.km.ru/gdb/nes/Teenage_Mu..._Game_(J)_0.png

Naszukałem się. Zrobiłbym screena, gdybym miał tę wersję na emulatorze.
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 21, 2007, 20:38:52 »

Grałem w pierwszą  drugą odsłonę serii i Tournament Fighters. Najbardziej cenię sobie część pierwszą, prawda momentami jest wkurzająco  trudna, ale ma chyba najlepszy klimat. TF też jest bardzo fajne, ma ładną grafikę, wspaniałą grywalność, a w multi sprawuje się wręcz znakomicie - do tego stopnia że gram w nią tylko na dwóch. Ale druga  część już do mnie wcale nie przemawia, owszem pogram sobie pół godzinki ale później już granie w nią okropnie mnie nuży - ciągle tylko idę do przodu i pokonuje podobnych do siebie przeciwników :/
Zapisane



Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 31, 2007, 00:49:01 »

Odpalcie Turtles 3. Jak zacznie grać muzyczka, to wciśnijcie raz start potem góra, góra, dół, dół, a, b i start. Pojawi się meni z wyborem żółwia. Po wyborze pokaże się ukryte menu. Do wyboru jest easy, muzyka, ilość żyć i levele.
Co do gier, to pierwszą, drugą trzecią ukończyłem. Jedynka jest trudna, ale jest świetna.
Na pierwszym miejscu jest 3 część, drugie 4, trzecie 2 i 4 1.
Ogólnie podsumowując w te wszystkie trzeba pograć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2007, 14:54:59 wysłane przez Qurek » Zapisane
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #17 : Wrze¶nia 01, 2007, 23:58:19 »

A ja się z jedynką męcze. Doszedłem do czołgu Shreddera i tam wysiadam. Trening czyni mistrza. A przeszedł ktoś jedynkę(co za pytanie, bo na pewno ktoś przeszedł), jak tak to poprosiłbym o umieszczenie screena z zakończnia? Mianowicie chodzi mi o obrazki, które są po pokonaniu ostatniego bossa. Chyba że w tej grze nie ma nic takiego.
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #18 : Wrze¶nia 02, 2007, 00:02:12 »

Sam nie przeszedłem 'jedynki', chociaż doszedłem całkiem daleko. Ale to dawne czasy, na emu nie grałem w tą pozycję, a carta nie mam od ponad 10 lat Smile
Co do zakończenia - http://pl.youtube.com/watch?v=Sh0nlrG2OKI
Zapisane
Khaine
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 71



WWW
« Odpowiedz #19 : Wrze¶nia 02, 2007, 00:07:15 »

Kiepskie to zakończenie. Po dość ciekawym intro spodziewałem się czegoś lepszego, no ale cóż. A zapomniałem podziękować. Mała rzecz a cieszy.
Zapisane
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.