Marca 28, 2024, 17:52:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Teenage Mutant Hero Turtles  (Przeczytany 12371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #40 : Marca 20, 2014, 12:17:57 »

pozostałe części, wiadomo, o wiele lepsze, najbardziej lubię część IV na SNES'a
bijatyka niby spoko, ale... nie wiem, nie bardzo mi podchodzi, może dlatego, że wtedy nawalałem w Mortal Kombat'y na Amigę czy też później na PSX

co do pierwszej części - pierwsza melodyjka w pierwszej planszy - KLASYK! moje ulubione wspomnienie z dzieciństwa Smile
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #41 : Kwietnia 09, 2014, 22:15:09 »

Moim zdaniem pierwsza część jest najlepsza z całej serii na 8-bitowe konsole ;P. W jedyneczkę zgrywałem się dużo za małolata i pewnie dlatego mnie tak zafascynowała, ale trzeba przyznać, że oprawa graficzna (która jest na dość wysokim poziomie), muzyka, fabuła jak i zróżnicowane poziomy dają bombowe połączenie hehe ;P  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2014, 22:18:01 wysłane przez Robi » Zapisane
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #42 : Lipca 28, 2014, 21:16:00 »

a taka zagadka



ponoć ktoś ogarnął mistyfikację w 2003 roku, że przechodząc tutaj do końca w zalesiony teren można było odzyskać straconego żółwia, poniżej screen



nie wiem, czy mi by się chciało robić z tej "nędznej" gry jakieś dziwne creepypasty Smile
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #43 : Lipca 28, 2014, 23:13:42 »

A próbowałeś to zrobić? Może to prawda??
Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #44 : Lipca 29, 2014, 11:03:55 »

a taka zagadka



ponoć ktoś ogarnął mistyfikację w 2003 roku, że przechodząc tutaj do końca w zalesiony teren można było odzyskać straconego żółwia, poniżej screen



nie wiem, czy mi by się chciało robić z tej "nędznej" gry jakieś dziwne creepypasty Smile


O_O o, dziwne że tylko w poziomie 2 nie można odzyskać żółwia a tu widać że można, ja bynamiej tam wchodziłem ale nic nie było

Co do tematu to jako fan ŻN, miałem wszystkie 4 gry o nich na pegasusa, teraz mam tylko trzy (Geki Kame Ninja Den, TMNT2 i TMNT TF)

Musze przyznać że 3 to najlepszy tytuł TMNT na pegasusa, ale technicznie nie została wydana w europie! Szcześliwi my że mamy pegasusy
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #45 : Lipca 29, 2014, 15:01:25 »

jakiś Andrzej (tak miał na imię) był gościem od stronki NES Times i wymyślił, że trzeba wykonać jakieś odpowiednie przyciski i jak zabijesz wszystkich fioletowych pajaców z Foot'ów i nie wskoczysz do wody, to możesz odkryć to przejście...po tym całym zajściu NES Times wykręciło się w kosmos Smile

a co do tej części, to podoba mi się oprawa muzyczna, ale to już chyba mówiłem... graficznie jest całkiem całkiem, szkoda, że nie zrobili już takich żółwików, żeby można było jednocześnie wybierać planszę na dużej mapie i dopiero tłuc się z przeciwnikami jak w następnych częściach Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipca 29, 2014, 17:54:11 »

Ciekawe czy gamefaqs coś na ten temat wie.
Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #47 : Lipca 29, 2014, 19:06:34 »

co do pierwszej części - pierwsza melodyjka w pierwszej planszy - KLASYK! moje ulubione wspomnienie z dzieciństwa Smile

Fajna muzyka doprawdy, ktoś musi zrippować HQ wersje tego (tę z echem, czy jak to sie zwie)

Mati kun - nie wiem czy można ufać Gamefaq, pisali kiedyś że można walczyć z Chi-Chi w TB jak ustawi sie kody dla : Goku, Piccolo jra i Kurilina, wpisałem kody na nich, ale nie było Chi-Chi :|
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Mati
Gość
« Odpowiedz #48 : Lipca 29, 2014, 19:26:44 »

co do pierwszej części - pierwsza melodyjka w pierwszej planszy - KLASYK! moje ulubione wspomnienie z dzieciństwa Smile

Fajna muzyka doprawdy, ktoś musi zrippować HQ wersje tego (tę z echem, czy jak to sie zwie)

Mati kun - nie wiem czy można ufać Gamefaq, pisali kiedyś że można walczyć z Chi-Chi w TB jak ustawi sie kody dla : Goku, Piccolo jra i Kurilina, wpisałem kody na nich, ale nie było Chi-Chi :|
Coś w tym jest. W przypadku zakończenia w Batman returns coś też nie tak napisali, bo ja np. się z tym nie zgadzam. Mało istotne w sumie, bo to nie na ten temat.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #49 : Lipca 29, 2014, 21:25:57 »

Wszystkie kody i poradniki na GameFAQs są przesyłane przez użytkowników tego serwisu. W przypadku odkrycia niedziałającego cheatu można to zgłosić moderatorom.
Zapisane

BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #50 : Grudnia 13, 2014, 13:26:26 »

Miałem sny o dodtakowych poziomach w Geki Kame Ninja Den

-Pierwszy to było że chodziło sie po wodzie i uciekało sie od robaków
-Drugi był z bossem gdzie przesuwają sie belki
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.