Marca 28, 2024, 23:15:16 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Playstation Experience  (Przeczytany 3905 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« : PaĽdziernika 04, 2005, 15:02:51 »

Ktoś może sie wybiera na impreze? 15-16 października w Warszawie, Expo ileś tam (oj nie znam numeru), wejściówka 7 złotych. Ja sie zapewne wybiore, ale lepiej by było (fajniej? zajebiściej?  Cheesy ) wyruszyć jakąś ekipą na targi... A nóź (widelec?) wygracie PSP  Tongue ...
PS. Więcej o targach na stronie SONY.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #1 : PaĽdziernika 04, 2005, 21:22:09 »

Rok temu oprócz lasek było do bani. Hmm, taka impra nie ma prawa być udaną, ponieważ:
a) 70% ludzie co się zjawi to drechy, co lubią playstation i mezo, przyszli dla szpanu
cool większość fanów ps2 nie przyjedzuie bo impra jest bez pompy
c) nie ma nic ciekawego, w gierki można sobie pograć w mediamarkcie
d) to nie jest zlot, a więc klimatu brak
e) malutkie to to

No, ale moż, może... Fajnie by było kiedyś zrobić zlot Nesforum Smile, ale to sfera marzeń - wakacje 2006? Hmm.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : PaĽdziernika 05, 2005, 16:12:18 »

A mi sie tam rok temu podobało  Cheesy . Elegancko, standy z Killzone'm w takim jakby 'wojennym namiociku', obok hummer. Były jeszcze jakieś tam zawody skate (dodatkowa atrakcja) - w tym roku mają być zawody BMX. Poza tym, w tamtym roku było jeszcze Warsaw Game Show, tym razem chyba całe Expo będzie dla imprezy Sony...  
Wiadomo, wszystko nie na takim poziomie jak na np. Games Convention ale to jest 'tylko' nasza, kochana (patriotyzm!) Polska...
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : PaĽdziernika 05, 2005, 22:43:42 »

Cytuj
Mam chec pojechac ale musze kogos wyciagnac bo jakos samemu to sie nie chce a bym zobaczyl co tam bedzie  Smile
[snapback]970[/snapback]


...za ten i za poprzedni post pierwszy Warn  angry  

p.s. tylko nie pytaj za co
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #4 : PaĽdziernika 06, 2005, 23:33:19 »

Cytuj
No, ale moż, może... Fajnie by było kiedyś zrobić zlot Nesforum Smile, ale to sfera marzeń - wakacje 2006? Hmm.
[snapback]958[/snapback]

Sfera marzeń... no juz bardziej - bo jednak odleglosci miedzy niektorymi są zbyt duze Smile Chociaz widze za na forum jest trochę ludzi z Warszawy...ale to i tak malo - miejmy nadzeiję za wkrotce to forum bedzie miejscem gdzie będa zbierac się fani NES'a z całej Polski, a nie, jak teraz - 5- 6 osób piszących na forum  :/
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #5 : PaĽdziernika 08, 2005, 14:05:36 »

Co najmniej 20osób czynnie działających na forum (tzn. bywają raz na dzień/dwa dni) i zlot już jest do zrobienia. I odległości nie stanowią granicy, kiedyś rowerem pojechałem do Torunia i zpowrotem (120km), a są przecież autobusy - chyba nikt z was nie jest maminsynkiem, albo nie liczy się ze zdaniem rodziców - erm zgorszam młodych Cheesy.

Np.
Zlotowa Rozpiska
Impra odbywa się u Seta na chacie, mamy cały dzień od 9.00 do 12.00 rano następnego dnia. Dom jest 9 pokojowy, full miejsca na namioty. Ciche miejsce bez obaw na wkroczenie milicji (wieś). Koszt wejścia ileśtam.

-Pokój pierwszy - spory TV z DVD, zapuszczone kultowe filmy (Rambo, Alien, Back to the Future, Terminator, Star Wars itp.)
-Pokój drugi - komp z netem, niezła wieża z dobrą muzą (kawałki z gier zgrane na CD, MegaDriver, jakiś metal stary, jak kto lubi to techno;)
- Pokój trzeci - 3 TV gotowe do podłączenia NES'ów, plus full innych konsol typu MD, SMS, Atari2600, GC, GBA, GBC, GG, N64, SNES itp.
- Pokój czwarty - duży stół a na nim pełno żarcia w stylu pizza, lasagne, chipsy plus jak kto lubi (chyba wszyscy:) piwa/wódka/wina, gdzieś tam stoi boombox z muzą
- Pokój 5, 6, 7 to sypialnie.
-Pokój 8 i 9 zamknięte (pokój brata, sypialnia starszych)

Na dworzu wielki teren do grania  w nogę jak byc co, kosz do basketballa, hc pies do zabawy, kort tenisowy(!) i ładna działka z drzewkami.

PLAN IMPRY - wszyscy grzecznie oglądają jakiś zarąbisty film, a potem każdy robi co chce. Picie trunków TYLKO wspólnie, wznosząc jakieś toasty Cheesy, żeby ktoś się nie schlał jak świnia po godzinie.



JEAH! Do zrobienia...
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : PaĽdziernika 08, 2005, 15:43:16 »

O cholera, Set, ale sie rozmarzyłem... Mam nadzieję, że jak już forum zrobi sie popularniejsze (czytaj - będzie na nim zarejestrowanych z 50 osób, a pisać co najmniej 20 [eee... może przesadziłem?]) to wtedy taki zlocik - mioodziooo... Każdy przywozi jakąś swoją konsolę + gry, ewentualnie coś od siebie (ciasto od mamy! Tongue ), a składka i tak wystarczy na żarło i picie  Cheesy . Kurde, gadam jakbyśmy już planowali ten zlot i miałby być np. za tydzień  rolleyes
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #7 : PaĽdziernika 08, 2005, 20:42:09 »

taki 'zlot' to niegłupi pomysł  Cheesy  ...ale 'na razie' pozostaje w sferze marzeń  huh
« Ostatnia zmiana: PaĽdziernika 16, 2005, 09:29:23 wysłane przez BOJAN » Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #8 : PaĽdziernika 09, 2005, 10:47:57 »

Teraz na poważnie: u mnie na serio(!) są takie warunki jak opisałem w newsie, tyle że jeden z tych 9 pokoi to garderoba Cheesy, ale są 4łazienki, jadalnia, dwie kuchnie(!) i reszta jak opisałem. Ofkoz każdy wziąłbym jakiś swój sprzęt - niekoniecznie konsolę, chyba że coś ognistego (Neo Geo, Jaguar itp.), ale TV! Bo w domciu mam tylko 3 +1 do skombinowania. Każdy po 20dychy wstępu, a za to full żarcia, zabawy i nocleg. Atrakcje typu - turniej tenisowy, turniej piłki nożnej, karniaki, wywalanie na glebe mojego psa czy chowak = pure hc. Do tego różne turnieje w gierki z GC (mario party, ssx, thps, smash bros, re4, timesplitters itp.), NES, MegaDrive (Altered Beast na dwóch robi!), Master System i jak ktoś by wziął GBA to po linku w Four Sword czy Lord of The Rings - Ogień! Wspomiane oglądanie kultowych filmów też zajebista sprawa - co powiecie na maraton wszystich części Back to the future, rambo, alien, star wars? Gdzieś po 2 w nocy sesyjka w RE1 i REzero - pełen klimacik grozy, ktoś kto wcześniej nie grałby zrobiłby sobie ciepło w gaciach Cheesy. Oczywiście picie tego i owego w trakcie wliczone - może kilka osób się schla i zaprowadzimy ich na sam koniec działki żeby sobie tam pospali w okolicach kup złomu i węgla... Tutu byłoby nieźle. Poza tym na kompie jak ktoś lubi sobie to filmy "przyrodnicze". Na sam koniec jakiś mega turniej w picu wody na czas czy szczaniu na odległość. Generalnie byłby power większy niż na EP czy zlocie nintendo.

Podstawowy problem to czy w wakacje uda mi się wygospodarować wolną chatę i czy ludzie się zjawią.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : PaĽdziernika 09, 2005, 14:13:18 »

Ja sie piszę  Cheesy . Taaa, a jak ktoś sie schla, to niesiemy na koniec działki, wszyscy sie przebierają za zombiaki, kładziemy obok niego kałasznikowa na kulki, budzimy delikwenta np. wybuchem petardy - hardkor... Gościu mógłby sie na bawić 'kału w majtkach' i to spokojnie. Już to słyszę - 'Sttttóójjj bo ssszzczelam! Zaras cie zabijeee!'.

PS. Chyba wezmę swoją piłę tarczową  rolleyes
Zapisane
Rocket
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 111



« Odpowiedz #10 : PaĽdziernika 15, 2005, 23:48:52 »

Byłem dzisiaj na PlayStation Experience, przybyłem o 15 (trochę późno Cheesy), omineło mnie pare turniejów, ale prawie zapisałem się na turniej Soul Calibur'a 3. Pograłem sobię trochę w Eye Toy'a, Singstar'a i załapałem się na Euro Bungie.
Jedynymi rzeczami jakie zabrałem z Playtation Experience to 3 krówki Playststion 2,Neo plus Czerwiec 2005, smycz i katolog. Mówiąc szczerze to te targi to kicha, nic nie dorówna Gambleriadzie Cheesy.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.