Kwietnia 20, 2024, 14:54:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Muza z pegasusa na cd.  (Przeczytany 5860 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« : Października 10, 2005, 11:29:14 »

Hehe. Jak tydzień temu byłem w hacie na weekendzie, to nagrałem narazie na emulatorku najlepsze utworki z Castlewani 3, Batmana 1 2 i 3. Postanowiłem sobie, że na każdy pobyt w domku bendę dogrywał sobie jakieœ najfajniejsze utworki z gier. Zamierzam pozgrywać wszystkie pliki w formacie nsf kture u siebie mam. A jak wiecie nagrywanie sound recorderem muzyka w formacie nsf nagrywa się jako format wav, potem tylko nagrać na audio, i w kładamy płytkę do odtfarzacza, i jedziemy. Teraz w wolnym czasie odpalam sobie utworki z gier. Narazie wypaliłem najlepsze utworki tylko z tych gierek jakie powyżej wymieniłem, i to pierwsza plytka, a będzie ich wiencej. Teraz jestem bliziutko z pegaskiem, a raczej z muzykš z gier. Możecie tutaj pisać, co o tym myœlicie.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #1 : Października 10, 2005, 11:50:48 »

Co ja o tym mysle fainie ze sluchasz muzyki z pegasusa wporzadku

Ja tez czesto slucham utworow z ninja gaiden ,Gremlin2 i Captain Tsubasa i tez mam nagrane na 6 plytach ruzne utwory kture mi sie podobaja
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 11:52:30 wysłane przez flclflcl » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Października 10, 2005, 18:47:05 »

Mi też to się podoba, bo przynajmniej jak jestem w szkole, to mam jakieœ wspomnienie, a na granie na pegasusie, to nie ma czasu. Czasem, jak gram, to już żadko. Najwięcej, to gram w chacie. No, a teraz, to mogę posłuchać muzy z nesa audio. A muza z Gremlinka, to jest wyrombana w kosmosik, z resztš nie tylko z niego.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #3 : Października 10, 2005, 23:59:57 »

Mati zgadzam sie muza z Gremlinka jest wyrombana w kosmosik
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #4 : Października 17, 2005, 11:30:42 »

No. NajwyraŸniej gadamy narazie we dwóch w dwóch moich tematach. Inni też mogš się dolończyć.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #5 : Października 17, 2005, 14:30:17 »

Nie wiem czy tym temacie pisac jak zlym temacie napisalem to prosze skasowac

A ja mam takie pytanie czy jest jakis program co da sie z romow nesa sciagnac muzyczki np. na format .nsf
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2005, 14:31:14 wysłane przez flclflcl » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Października 19, 2005, 13:06:00 »

Heheeeee. Po co ci ten programik, z koro masz oddzielnie z żucone muzyczki w formacie nsf, do posłuchania.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Października 19, 2005, 19:49:17 »

Potrzebny mi jest bo sa muzyczki w grach takie co nie ma na stronkach  Smile
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #8 : Października 20, 2005, 19:00:21 »

Eheh. Wiesz, to jest nawet nie zła myœl, bo rzeczywiœcie nie ma muzyki ze wszystkich gierek. No, ale jeżeli chodzi o jakiœ programik, to nie mam o tym pojęcia, ale mi by to też by się przydało. Nie ma np. muzyczek z Castle of dragon.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #9 : Października 21, 2005, 09:48:52 »

Szkukalem troszke jakiegos programu ale nie znalazlem ale znaide
Duzo jest gier kturych chcial bym miec muzyczki
Zapisane

BOJAN
Gość
« Odpowiedz #10 : Października 21, 2005, 12:29:52 »

Cytuj
Szkukalem troszke jakiegos programu ale nie znalazlem ale znaide
Duzo jest gier kturych chcial bym miec muzyczki


'niedługo' w dziale download na stronce będzie muzyka z większosci gier na NESa /ok. 700 tytułow/... wiecej w tym temacie > kilk <
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #11 : Października 21, 2005, 15:24:26 »

Mam nadzieję, że będzie z Castle of dragon, bo to ekstra gra, z resztš nie tylko.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #12 : Października 21, 2005, 18:32:09 »

Mati ponoc muzyczek bedzie z okolo 700 gier bedziemy mieli co wybierac
Zapisane

BOJAN
Gość
« Odpowiedz #13 : Października 21, 2005, 19:17:52 »

Cytuj
Mati ponoc muzyczek bedzie z okolo 700 gier bedziemy mieli co wybierac

...nie 'ponoć' tylko na pewno  Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #14 : Października 22, 2005, 08:20:44 »

No, i œwietnie. To będzie chyba największy zbiur muzyczek na stronce bojana. Zastanawiam się dla czego nie ma już tych plików na www.planetemu.net
Może mieli jakšœ pszerwę. Zajrzę tam, ale jak ostatnim razem byłem, to tego nie widziałem, ale dobrze, że u Bojana będš te muzyczki, no i jak Marcinie w czeœniej napisałeœ będzie w czym wybierać.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #15 : Października 22, 2005, 17:43:55 »

U mnie www.planetemu.net dziala ale dobrze ze zbiur muzyczek bedzie na stronce bojana tak to nie bedzie sie szukalo po roznych stronkach
Zapisane

BOJAN
Gość
« Odpowiedz #16 : Października 22, 2005, 19:05:34 »

Cytuj
U mnie www.planetemu.net dziala ale dobrze ze zbiur muzyczek bedzie na stronce bojana tak to nie bedzie sie szukalo po roznych stronkach
[snapback]1336[/snapback]

...tak ...tylko ze tam sš pojedyncze rip'y muzyki z gier na NESa ...i trzeba zmudnie sciagac każdšpo kolei :sly:  a na EMU-NES sš porobione pack'i. w kazdym pack'u znajdujš wszystkie dostepne pliki NSF na okreslonš litere, a wiec to jest duzzzooo wygodniejsze do sciagniecia  :wink2:

p.s. juz jest dostepna muzyka z ok. 150 gier  Smile  niedlugo kolejne pack'i Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #17 : Października 24, 2005, 11:18:24 »

Jednak na planetemu jest, ale przeniesione do linku nes, a w czeœniej było na wierzchu, no, czas zajrzeć na stronkę Bojana, i po sprawdzać.
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #18 : Października 26, 2005, 00:16:52 »

jak ktos chce sobie nagrywac muze z nes jako mp3 lub audio,
to niech najpierw zgra je do WAV i jakims programem do obrobki dzwieku
doda efekty echo, reverb lub delay - fenomenalna sprawa!! i dopiero zgra do mp3 lub na audio
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #19 : Października 26, 2005, 13:56:33 »

Ja nagrywałem na emulatorze w formacie wav, i zgrałem muzę w tym formacie na audio, i działa bez problemów, no ale mógł bym się w to co pisałeœ po bawić, ale po przyjeŸdzie do haty, to Flclflcl ma wysłać mi program do zmieniania rozszerzeń, i w tedy do piero się bym po bawię. No, ale aktualnie nie używam żadnego programu, tylko nagrywam muzę na emulatorku, a to nagrywa się w formacie wav, i zgrywam to potem na audio, i jedziemy. Taki sposub też czyœciutko odtwarza na magnecie.
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.