Marca 28, 2024, 14:18:58 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor W±tek: nNation - all about nintendo and sega  (Przeczytany 13489 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #20 : Listopada 04, 2005, 21:56:56 »

Gdyby było to forum o wszystkich konsolach, to już byście mieli mniej postów, bo ja najwięcej miałem do czynienia z pegasuem, i z playstation. Podzielam tutaj zdanie Bojana, i Flclflcl, że jak ma być o pegasusie, to niech już o nim będzie na stałe. A w innych działach na tym forum, możemy sobie pisać o megadrive, mastersystem, i o innych konsolach. Zauważmy, że gdyby tak połończyć w jedno, to narobił by się bałagan.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #21 : Listopada 05, 2005, 23:06:11 »

Dodałem pierwszy artykuł z serii Encyklopedia Gracza[/span]. Opisałem w nim bardzo ogólnie (pod kątem kupna jak i mocy, daty premiery) 20 popularnych konsol. Pominąłem current geny oraz handheldy nowej generacji, oraz wszystkie waraiacje konsol (prócz GBC). Te opiszę w [span style=\'color:red\']EG#2[/span]. Zapraszam do czytania:  -tu-

Dochodzą mnie głosy, iż [span style=\'color:red\']Barman
chce dołączyć do NNation. Ma kilka pomysłów, jak na razie zapał i fajnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #22 : Listopada 06, 2005, 11:59:24 »

- Powinni zmienić nazwę.
- Taa? A to czemu?
- No może nie tyle nazwę, co hasło reklamowe.
- Chodzi ci o "all about nintendo&sega?
-Właśnie o to, powinno być "all about nintendo, sega and atari"


Historia legendarnego Atari[/span]
Heh, właśnie napisałem artykuł o legendarnej firmie - cenionej chyba przez wszystkich -[span style=\'color:red\'] Atari[/span]. Od początków po dziś dzień, bez zbędnych wglądów w analizę psychiki szefostwa czy dogłębne porównywanie rynków konsol... Po prostu to co ważne, kto i jak rządził [span style=\'color:red\']Atari, najważniejsze daty i kilka zdjęć (co by ładnie wyglądało).


Wygrzeb #1
Poza tym dodałem galerię 20 zabawnych bądź po prostu ciekawych fotek czy obrazków. Oto jeden z nich na zachęte:

Ekhem, mam nadzieję, że podobieństwo przypadkowe

NNation - zapraszam!
Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #23 : Listopada 11, 2005, 19:08:06 »

Tak! Barman oficjalnie w redakcji NNation. Od razu dowalił z grubej rury i zaprezentował recenzję Need For Speed: Hot Pursuit 2. Bardzo fajnie, mam nadzieję, że chłopak się za szybko nie wypali i dzielnie będzie wspomagał Naród N!

Tymczasem ja spisałem historię jednej z moich ulubionych firm - Commodore. Wszystko co ważne w jednym artykule.

Nowe forum! www.nnforum.er.pl na pewno lepsze od poprzednioego. Zapraszam!

« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2005, 19:09:18 wysłane przez Setezer » Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #24 : Listopada 11, 2005, 20:43:26 »

gheghe Set 'żeś buchnął' kilka punktow z regulaminu tego forum  Tongue

...a poza tym forum looozik, ciekawe jak bedzie z [bez]awaryjnoscią
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #25 : Listopada 11, 2005, 21:04:30 »

Tak wiem Smile, miałem napisać, że pochodzi z Nesforum.e9 ale tak jakoś zapomniałem. Mimo wszystko zedytowane jest Smile.

Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #26 : Grudnia 11, 2005, 11:29:23 »

Dawno nic nie pisałem, a na NNation dużo nowych spraw:). Po pierwsze wygląd. Jest teraz WindWaker'owy. I to bardzo, nowe logo prezentuję się ślicznie. W redakcji barman rozbujał się na dobre, a zaplecze tekstowe urosło bardzo mocno. To tak w telegraficznym skrótcie. Poniżej pełen spis tekstów - z Indexu Textów Smile.

RECENZJE (28)
GCN. Prince of Persia: Within Warrior
GCN. Need for Speed: Hot Pursuit 2
GCN. Def Jam: Fight For New York
GCN. Resident Evil
GCN. Zapper!
GCN. Doshin The Giant
GCN. Super Smash Bros. Melee
GCN. MarioKart: DubleDash!!
GCN. Medal of Honor: Frontline
GCN. Metroid Prime
GCN. The Legend of Zelda: The Wind Waker
GCN. Sonic Heroes
GCN. NBA Courtside 2002
NES. Home Alone
NES. Contra
NES. Super Mario Bros.
NES. DarkWing Duck
NES. Metroid
SMS. Golden Axe Warrior
SMS. Sonic The Hedgehog
SMS. Shinobi
SMS. Super Tennis
GBC. The Legend of Zelda: Link's Awakening
GB. Bugs Bunny: Crazy Castle
GB. Tennis
GBA. Castlevania: Harmony of Dissonace
GBA. Wario Ware Inc.
SNES. Chrono Trigger
SPRZĘT (13)
GCN. Opis GameCube
GCN. Panasonic Q
GCN. Nieoryginalne Pady
GCN. Akcesoria do GameCube #1
GCN. Akcesoria do GameCube #2
GBC. Opis GameBoya Color
GBC. Opis Zestawu 5in1 Power-X
GB. Opis GameBoya
SMS. Opis MasterSystem
NMD. Opis Nomada
NES. Opis NESa
C64. Opis Commodore64
SNES. Opis SNESa
ARTYKUŁY (19)
OTHER. Back to the Future
OTHER. Tworzyć albo nie wtorzyć
OTHER. Gdzie kupować?
OTHER. Muzyka Gracza - MegaDriver
OTHER. Another Harvest Moon
OTHER. Game.Slash
OTHER. Wygrzeb#1
OTHER. Encyklopedia Gracza #1
OTHER. Rodzaje graczy
OTHER. Jak pisać recki?
GCN. Dziesiątka najlepszych
GCN. Spis wszystkich gier
GBC. Oryginalność cartów game boy'a
SMD. Podróby na MegaDrive'a
SMD. GGU #1
ATARI. Historia Atari
ATARI. Nolan Bushnell
COMM. Historia Commodore
COMM. Jack Tramiel




Jak widać jest nieźle!. Postarałem się by button Emu-Nes był na szczycie buttonów Smile. Stworzyłem dział Hall of Fame, po szczegóły na stronkę.

Niestety forum przeżywa straszne perturbacje Sad. Jednak mając na uwadzę, że jest na darmowym serwerze należy wybaczyć owe incuydenty. Mam tylko nadzieję, że nie utracimy tego co na nim napisaliśmy... Oj gdyby tak się stało byłoby bardzo niemiło. Walnąłbym barana o ścianę! Trwają również prace nad rozbudowaniem działu redakcja. Nie o nowych członków, a o informacje o tych obecnych. Takie sprawy jak ulubiona gra, numer buta czy urazy z dzieciństwa. Dowiecie się o nas czegoś więcej Smile. Barman majaczył coś o ścisłej współpracy z Emu-Nes i NintendoWorld, no zobaczymy jak rozwinie swój pomysł. Na razie w tej sprawie nic nie poczyniłem, bo nie wiem o co mu chodzi Smile. Spadam już!


« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2005, 11:30:54 wysłane przez Setezer » Zapisane

barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #27 : Grudnia 23, 2005, 14:34:58 »

Cytuj
Niestety forum przeżywa straszne perturbacje . Jednak mając na uwadzę, że jest na darmowym serwerze należy wybaczyć owe incuydenty. Mam tylko nadzieję, że nie utracimy tego co na nim napisaliśmy... Oj gdyby tak się stało byłoby bardzo niemiło. Walnąłbym barana o ścianę!

No stare forum poszło w piz... Ale jest juz nowe Cheesy
Dostalismy stabilny serwer Smile
Działa od 19 grudnia. Narazie jest "7 wspaniałych" userów.
Oprucz ekipy NN i Kubicza nie ma nikogo z Emu Nes :/
Nie chcecie sie odwdzieczyć :sly:??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 14:38:06 wysłane przez barman » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #28 : Grudnia 23, 2005, 14:58:05 »

A za co ? (dżouk)  Cheesy  Ja tam dopiero wczoraj to forum ujrzałem, bo buton na stronie prowadził do starego forum, co sie zdematerializowało... Tak więc, jeszcze zdążymy odwdzięczyć sie, meheheh...
Zapisane
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #29 : Grudnia 23, 2005, 15:10:03 »

Cytuj
Tak więc, jeszcze zdążymy odwdzięczyć sie, meheheh...
[snapback]2673[/snapback]
Trzymam cie za slowo Smile
A na powaznie, to drodzy przyjaciele bez obaw wchodzcie na forum NNation i razem z nami budujcie jego potege :] Jest nas na tyle duzo, ze bez problemu mozemy byc tu i na NNation.
Tak wiec, do dziela Cheesy
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 15:11:17 wysłane przez kubicz » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #30 : Grudnia 23, 2005, 15:44:48 »

Oczywiście! Mam takie samo zdanie... Ino (ale po ślónsku zaciongom Cheesy) dużo ludzi z tego forum interesuje sie wyłącznie NESem. Inne konsole aż tak ich nie frapują, bądź wogóle nic do nich nie czują. Chociaż podejrzewam, że z 10 'multi-platformowców' sie znajdzie bez problemu.
Ku chwale małych serwisów konsolowych, ihaha!  :wink2:
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #31 : Grudnia 23, 2005, 15:59:04 »

POdobnie jest ze mną - głównie Nes, co najwyzej jeszcze kilka konsol, ale to juz w o wiele mniejszym stopniu... I tak nie bardzo miałbym co tam pisac, a po drugie- mało czasu... No moze teraz w ferie jest duzo, ale wolne nie trwa wiecznie...a po za tym, muszę się jeszcze zajmowac tym forum...

A co mi się nie podoba? To, ze na NNation jest więcej redaktorów niz tutaj.
A, i zobaczcie, ze tutaj tez wcale nie jest nas tak duzo - w tym tygodniu było jakos pusto...

Ps.Co myslicie, zeby na tym forum zrobic ShoutBox? W koncu jest na nes.e9.pl, ale tam mało kto zaglada, tylko 3-4 osoby... Oczywiscie  o tym  napisałem juz na szołcie na nes.e9, ale oczywiscie (opróćz redkacji) nikt nie raczy tam zajrzec... angry
Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #32 : Grudnia 23, 2005, 16:27:01 »

Cytuj
Podobnie jest ze mną - głównie Nes, co najwyzej jeszcze kilka konsol, ale to juz w o wiele mniejszym stopniu...
[snapback]2676[/snapback]

hmm... jakie konsole mnie rajcuja? nes i psx :] w zupelnosci mi wystarczaja :|


Cytuj
I tak nie bardzo miałbym co tam pisac, a po drugie- mało czasu... No moze teraz w ferie jest duzo, ale wolne nie trwa wiecznie...a po za tym, muszę się jeszcze zajmowac tym forum...
[snapback]2676[/snapback]

u mnie to samo z czasem :{ a poza tym ferie sa po to zeby sobie odpoczac a nie siedziec przy pc :|


Cytuj
W koncu jest na nes.e9.pl, ale tam mało kto zaglada, tylko 3-4 osoby... Oczywiscie  o tym  napisałem juz na szołcie na nes.e9, ale oczywiscie (opróćz redkacji) nikt nie raczy tam zajrzec... :angry:
[snapback]2676[/snapback]

glupie pytanie Pierun :| przeciez wszyscy userzy forum zapomnieli juz o stronie |wchodzi tam tylko Red. i przypadkowi userzy z np. googlow|
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 16:28:45 wysłane przez BOJAN » Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #33 : Grudnia 23, 2005, 16:31:04 »

Jeżeli chodzi o forum Nnation, to ja się tam nie znajdę, a to dla tego, że największe doświadczenia mam z nesem. No, i nim się najbardziej interesuje, i jestem jego zapaleńcem. Druga konsola po nesie, to Playstation, tyle, że jedynka. Na innych konsolach w ogule nie grałem, więc nie miał bym co pisać na waszym forum. A pisanie bezsęsu, to już nie dla mnie. Tak więc, nes, i tylko nes. Co do shoudboksu, o kturym pisał Pierun, to i tak mi jest obojętne, bo i tak z tego nie korzystam.
Zapisane
barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #34 : Grudnia 23, 2005, 17:13:18 »

Cytuj
Jeżeli chodzi o forum Nnation, to ja się tam nie znajdę, a to dla tego, że największe doświadczenia mam z nesem.
Powiedz prawde że się Setezera boisz cheesy Kubicz Cie rozszyfrował Cheesy

Cytuj
dużo ludzi z tego forum interesuje sie wyłącznie NESem.
Ja i NES oj dawnoo nie grałem. A jestem tu na forum??
Jestem bo klimat mi się podoba. Z szcuneczku do BOJANA.
Zawsze można pisac w hyde parku, wyrażac opinie o forum, stronie.
Ja napisałem na nesforum 89 postów + to co HP.
Napisałem troche wspomnień o Pegazusie.
Gdyby tylko zapaleńcy pisali na forum to byłby tu pusto.

Chce podziekować że mogę tu pisać i wnieść cos od siebie Smile
Myśle że troche pracy w rozruszanie tego forum włożyłem ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 17:16:37 wysłane przez barman » Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #35 : Grudnia 23, 2005, 19:06:20 »

Heh to śmieszne. Boję się Setezera? hahahahaha. Niby czemu? Bo co za to, że dał mi warn? Ja już wyluzowałem. Gdy bym miał doświadczenie z innymi konsolami, a nie tylko z nesem, i z Playstation, to bym się o tym podzielił nie? Bez głupich pod tekstów, że Kubicz mnie roz szyfrował, bo to nie prawda. A po co miał bym pisać bez sensu co? Ten warn czegoś mnie nauczył. Z resztą jak chcesz wiedzieć, to jestem bardzo wrażliwy, i uczuciowy, i chcę, żeby wszystko było dobrze. Nie lubię się kłucić, ani komuś dogadywać. A Seta się nie boję, bo z nim nawet dobrzę się gada. Weź pszestań mnie roz śmieszać, bo nie masz racji. A może jeszcze powiesz, że zachowuje się jak lamuś?
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #36 : Grudnia 24, 2005, 08:57:13 »

Klimat na NNforum nabiera rumieńców, do brygady dołączył niejaki Flint "człowiek znikąd, a z pasją" Smile. Jest dobrze, a będzie duuużo lepiej. Sama strona nieco podupadła, ale i tak wyrabiamy 300% normy stron amatorskich Smile. Mamy nowy, z***y adres: WWW.NNATION.BE , Mati nie dramatyzuj - barman żartował, i nikt nigdy nie napiszę że jesteś lamusem, a jak tak zrobi to już może zacząć liczyć warny Wink. generalnie chodzi o to, że bezpośrednie wyzywanie jest złe, co innego takie przyjacielskie w stylu "barman ty fajerze" Smile. Trzymajcie się!
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #37 : Lipca 03, 2006, 00:07:23 »




No niestety, stało się coś, czego przez ostatnie kilka dni bardzo się obawiałem : śmierć jeszcze nienarodzonej nowej odsłony serwisu NintendoNation. Wszyscy się uwijali jak mogli, jednak nie zdążyliśmy, czego skutkiem było przeciągnięcie terminu o tydzień. W sumie dobrze, bo tak to bym musiał całą noc przed monitorem wtedy spędzić pisząc popierdołki do działów wszelakich.
Tydzień mijał, ja byłem coraz bardziej gotowy na start. W nocy z piątku na sobotę całość miałabyć wrzucona na net, jednak jak się w wigilię tego wydarzenia okazało GoGu miał plany na noc. Racja, mogłem powiedzieć wcześniej... Jednak wczoraj olewka była konkretna, naprawdę się zdenerwowałem (opisywać teo nie będe, zawarłem ten opis w poprzednim swoim poście).
Wytrzymałem, nerwy jakoś uspokoiłem. Ostatni termin dałem dziś, oczekując pojawienia się GoG'a na gg już wczesnego ranka. Wpadłem na kompa po 11, człowieka wyżej wymienionego nie zastałem. No trudno, i tak zaraz wychodzę. Ok. 17 na gg pojawiłem się ponownie. GoGu niedostępny... Nie pisał do mnie, wyklucza to opcję bycia przez jego osobę 'niewidocznym'. Byłem już prawie pewien tego, czego się tak obawiałem...
Wszedłem na komputer teraz, wcześniej byłem zajęty (ja też mam do tego prawo, a że go nie nadużywam to inna sprawa). Patrze - GoGu do mnie pisał! O 20:30, z komunikatem którego w całości nie przytoczę bo za długi, ale chodziło o wrzucanie tekstów bo "html już jest a cms będzie za pare dni, za mało czasu było [czasu były 3 tygodnie]'. Nie miałem i nie mam siły tego dalej ciągnąć, odpowiedziałem następująco (gogu już nie było) "nie gogu, za późno"...
NN umarło. Przynajmniej takie NN, jakie planowałem, takie jakie chciałem aby było (właśnie takie miało być, wygląd taki jakiego chciałem!). Zrzekam się pozycji redaktora naczelnego. Nie wiem jak reszta redakcji, nie chcę się za nich wypowiadać.
Przepraszam wszystkich, którzy tak długo czekali na nowe NintendoNation a jednocześnie chcę im podziękować za cierpliwość, oraz za to że są. Tacy czytelnicy to skarb...


[macierzysty temat : http://www.damon.forall.pl/forum/viewtopic.php?p=1582#1582]
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 95



« Odpowiedz #38 : Lipca 03, 2006, 19:18:46 »

No, cóż. Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę nieźle (sam napisałem 30kb tekstu) Sad  No cóż Gogu nas olał, ale...  nieważne zresztą... :/ Naprawdę wielka szkoda.
Zapisane
barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 67



WWW
« Odpowiedz #39 : Lipca 06, 2006, 00:21:17 »

Cytuj
No cóż Gogu nas olał, ale... nieważne zresztą...
Taka już jego natura Cheesy Od dawna było wiadomo, że tak będzie. Szkoda mi tych którzy mieli tworzyć "Neo NN" :/
Zapisane

Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.