Marca 28, 2024, 18:23:24 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor W±tek: Angry Nintendo Nerd  (Przeczytany 30125 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« : Grudnia 10, 2006, 21:30:07 »

Filmy Angry Nintendo Nerd'a
Znacie Angry Nintendo Nerd'a? Działacz zachodniej sceny NES, tam takich bez liku. Tworzy wideorecenzje najgorszych (w jego opinii) gier na NES'a. W międzyczasie klnie ultra finezyjnie jak najęty, po prostu boki zrywać... Jakiś czas temu w ANN'ie się wręcz zakochałem, oglądałem jego wszystkie nagrania tak conajmniej raz na dwa dni. Teraz trochę przeszło, bo znam te najlepsze na wylot  :wink2: .

Ostatnio Dżujo z PSXExtreme przeprowadził z nim wywiad [nr. 112, str. 97], z którego się dowiedziałem że Angry Nintendo Nerd teraz będzie Angry Videogame Nerd'em. Może nic, ale dla mnie to taki mały dramat... Szczególnie po tych dwóch GENIALNYCH filmikach o grach Friday the 13th [scena przed ostateczną walką z Jason'em mnie rozpierzchała na łopatki] i Nightmare on Elm street. Pewnie James zachowa swój niepowtarzalny styl, lecz filmiki o innych grach nie będą miały już tego samego klimatu co te o NES'ie...

Czekam niecierpliwie na Wasze opinie. Wręcz musicie uświadczyć raości jaką gwarantują filmy autorstwa niejakiego James'a Rolfe!

Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #1 : Grudnia 12, 2006, 21:01:55 »

No, Dziadzie musze Ci powiedzieć, że nieźle się uśmiałem oglądając video recenzje Angry Nintendo Nerd'a !  Są  niezwykle klimatyczne (wstawki z przeczyszczaniem styków i dmuchaniem w carty ... ach aż się łezka w oku kreci ), Jezu jak on przezabawnie denerwuje sie podczas wytykania błędów Cheesy ale najśmieszniejsze są wstawki z filmów i planszami rysowanymi w paincie xD
Zapisane



Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Grudnia 12, 2006, 22:18:21 »

A ten Friday the 13th... cholerny klimat, ciągłe wrabianie Jason'a stojącego tuż za Angry Nintendo Nerd'em - bezcenne. I ta reakcja przed finałową walką. No nie mogę, ja go wciąż kocham  :wink2: .
ANN jest po prostu genialny. Motyw z shit pickle'm, który nie ma żadnego związku z recenzowaną grą (Master Chu and the drunkard Hu) - no leżę. Wszelkie rekombinacje (broń Boże genetyczne) słowa 'shit', ciągle lecące 'fuck', finezyjne przekleństwa wymyślane na poczekaniu. Styl ANN'a może Ci się wydawać banalny, ale te myśli na pewno znikną z Twej głowy gdy zobaczysz choć jedną wideorecenzje Angry Nintendo Nerd'a.
Każdy, nawet najkrótszy filmik sprawia mocny ból brzucha. Właśnie zobaczyłem "Wally bear and the no gang", przy oględzinach cartridge'a omal nie spadłem z krzesła  Tongue .
I te intro...ta muzyka...ANN używa tylko jednego, unikalnego pada. Teraz i ja tak robię. Co prawda, nie ma on naklejki i nie jest taki ultra prze cool, ale i tak dłuższe granie na nim jest zarezerwowane dla hardcore'owców - palce się ślizgają jak diabli!

Wiecie, że Angry Nintendo Nerd jest 'pozytywnie zakręcony' wg. Telexpressu? W nim tak co drugi dzień jest wyłaniana właśnie taka osoba. Info, jakoby ANN był znany redaktorom Telexpresu, znalazłem w necie. Sprawdzałem czy mówi się o James'ie na jakimkolwiek polskim forum.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 22:25:46 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Lutego 28, 2007, 14:58:49 »

Ma ktos linki/torrenty do filmow Angry Nintendo Nerda?
Tylko nie YooTube.. Chcialbym sobie posciagac je (mam tylko jeden z Ghostbusters)
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Lutego 28, 2007, 15:28:58 »

Przeca można ściągnąć z YouTube'a. Był nawet taki topic w Hyde Parku. Instalujemy nakładkę na firefoxa z www.videodownloader.net i możemy wszystko zassać. Windows Media Classic otwiera wszysko. A jak nie, to FLVPlayer też daję radę.
Zapisane
MaarioS
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Lutego 28, 2007, 18:46:04 »

Aaaa ja mam najlepszą radę użyć convertera On-line. Oto ON: http://vixy.net/ zawsze mi skutkował i jest świetny!!! po prostu wklejasz tam link, od razu konvertuje film na *.avi (DivX) i jest b.szybki serwer ściągania i nie ma wogóle ograniczeń na stronie!!!! A w dodatku ta sama jakość filmu jak i jest na you-tube!!!! ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2007, 18:47:09 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Abyssal
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Lutego 28, 2007, 20:35:14 »

Jeśli używasz Macintosha, to do ściagnięcia można wykorzystać program PodTube. Uruchamiamy go na interesującej nas stronie z filmem (przeglądarka Safari) - rozpoczyna się ściąganie. Program można już wyłaczyć, ponieważ domyślnie konwertuje filmy do formatu iPoda. Ściąganie odbywa się przez przeglądarke. Filmy zapisują sie na Biurku w formacie FLV
Do oglądnięcia filmów z rozszerzeniem FLV polecam Democracy - ma opcję oglądania na pełnym ekranie.



Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #7 : Marca 12, 2007, 21:47:54 »

Podczepie sie pod temat.

AVGN przeniosl sie na gametrailers, a jego video wciaz sa dostepne na cinemassacre.com lub screwattack.com. Co do ostatniego, to warto zajrzec tam nie tylko z powodu Angry Video Game Nerda, ale również choćby z powodu Awesome Video Games, gdzie dwóch ludzi, nazywających siebie Chad i Ace trochę za bardzo ekscytuje sie klasycznymi grami na nesa, w szczególności polecam odcinek z Duck Huntem.

Btw. po co playery do flv, skoro odtwarza je również Media Player Classic z paczki K-lite?
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #8 : Marca 14, 2007, 14:28:37 »

heh, obejrzałem wszystkie filmy ANN u muszę powiedzieć że s± wyj±tkowe chociaż go¶ć czasami gada głupoty, a już kompletnie dał ciała w temacie TopGuna.
Zapisane

p***ole metro wole retro
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #9 : Marca 18, 2007, 19:54:54 »

Lekki offtop:

Orientujecie się skąd wytrzasnąć opening'i z AVG i ANN w mp3 ?
Zapisane



stiffer
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #10 : Marca 22, 2007, 11:27:27 »

Jak mozna sciagnac filmy z cinemassacre.com i screwattack.com?
Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #11 : Marca 27, 2007, 19:46:26 »

Cytuj
Lekki offtop:

Orientujecie się skąd wytrzasnąć opening'i z AVG i ANN w mp3 ?
[snapback]11724[/snapback]
Jeśli chcesz, to możesz zrzucić muzykę bezpośrednio z filmiku. Ściągnij sobie program "LP Recorder" (albo inny, służący do nagrywania dźwięku), jako źródło dzwięku ustaw "Stereo Mix", naciśnij nagrywanie i włącz filmik. W wypadku LP Recordera otrzymasz plik *.wav, możesz go skonwertować choćby za pomocą programu "cdex".

Cytuj
Jak mozna sciagnac filmy z cinemassacre.com i screwattack.com?
[snapback]11754[/snapback]
Screwattack.com korzysta z usług dwóch serwisów. Jeden z nich to Gametrailers. Wystarczy, że otworzysz filmik i masz opcję "Save Media As". Drugim z serwisów jest Revver, ciekawa alternatywa dla youtube. Wpisz w szukajce "Screwattack", a wyskoczy ci kupa filmików, w tym będą filmiki Nerda. Po otwarciu takiego masz możliwość zapisania filmiku na dysk w postaci pliku *.mov. Co do cinemassacre, to niestety, nie jestem w stanie ci pomóc.
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #12 : PaĽdziernika 29, 2007, 19:55:27 »

http://cinemassacre.com/Movies/Nes_Nerd_videos.html

Niech ktoś tylko powie, że go nie zna. Gorsze może być już tylko stwierdzenie, że komuś nie podoba się jego twórczość. Mowa o James'ie Rolfe, wcielającego się w postać najbardziej wkurzonego i zdesperowanego gracza na świecie Smile Filmiki są genialne, można się nieźle pośmiać Smile

http://cinemassacre.com/

Tutaj więcej jego filmów, związanych np. z historią horrorów. Najnowsze produkcje nie ustępują tych o konsolach Smile

!WARNING! Znajomość języka angielskiego bardziej, niż obowiązkowa Smile
!WARNING2! Filmy zawierają sporą ilość przekleństw- nie zalecam oglądać delikatnym Smile
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #13 : PaĽdziernika 29, 2007, 20:31:48 »

ja z kolei nie rozumiem jak komus sie to moze podobac. musialbym chyba nie miec wyobrazni i byc fanem miernego kabaretu zeby sie smiac z tych mialkich dowcipow.

obiektywizmu tez nie jestem tu w stanie doszukac sie zadnego, a odcinki o topgunie i castlevanii 2 to juz jest kpina jakas.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #14 : PaĽdziernika 29, 2007, 21:27:39 »

Cytuj
ja z kolei nie rozumiem jak komus sie to moze podobac. musialbym chyba nie miec wyobrazni i byc fanem miernego kabaretu zeby sie smiac z tych mialkich dowcipow.

obiektywizmu tez nie jestem tu w stanie doszukac sie zadnego, a odcinki o topgunie i castlevanii 2 to juz jest kpina jakas.
[snapback]16107[/snapback]

A ja myślałem że tylko mnie to nie bawi
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #15 : PaĽdziernika 29, 2007, 21:38:16 »

Sztywniaki  cool  Tongue
Zapisane
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 72



« Odpowiedz #16 : Grudnia 04, 2007, 18:33:45 »

Cytuj
http://www.allegro.pl/item273830274_1989_n...zamowienie.html
Dostałem w prezencie, ktoś mi podskoczy? Cheesy
[snapback]16506[/snapback]
Cytuj
Fajny bajer Cheesy
Jak juz odbierzesz podziel sie wrazeniami(moze jakis test)
[snapback]16510[/snapback]
THE POWER GLOVE - by the Angry Video Game Nerd
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #17 : Grudnia 04, 2007, 21:57:13 »

Cytuj

A myślisz, że dlaczego wziąłem Power Glove? Jestem wielkim fanem Nerda, zbieram gry i gadżety Cheesy A tak wogóle, to PG jest genialny, co z tego, że nie działa, prawdziwe wyzwanie dla gracza. Mały cytat z filmu "The Wizard", zaczerpnięty zresztą później przez Nerda, o PG Cheesy:

http://pl.youtube.com/watch?v=-XbnWy-UXeg

A to potwierdzenie mojej kolekcji Cheesy:

http://www.allegro.pl/item277102238_dr_jek..._nes_ntsc_.html

Co do testów PG, to chyba coś tam napiszę, może początek mojej kariery na stronie Cheesy Cheesy

P.S. Wiem, że niektórych na forum na same wspomnienie o "Nerdzie" krew zalewa, ale nie umiem o nim nie wspominać- zresztą chyba fanów jest więcej, niż wrogów Cheesy

P.S. 2 Sory za taką "prywatę", ale raz się żyje Cheesy
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 21:59:10 wysłane przez Dominikk » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #18 : Grudnia 04, 2007, 22:15:12 »

Ten koleś nie zna sie na grach :/ nie lubie go.
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #19 : Grudnia 04, 2007, 22:17:41 »

Cytuj
Ten koleś nie zna sie na grach :/ nie lubie go.
[snapback]16515[/snapback]

Nie wiem, czy czytałeś kiedyś jego wypowiedzi- "zawarte w filmach treści NIE SĄ JEGO OSOBISTYM ZDANIEM NA TEMAT GIER! Są użyte tylko w celach parodii".

P.S. Niech ktoś spróbuję powiedzieć, że z Dr. Jekyll i Mr. Hyde nie miał racji... sam przetestowałem Cheesy
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 22:19:41 wysłane przez Dominikk » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.