Marca 28, 2024, 18:39:49 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor W±tek: Angry Nintendo Nerd  (Przeczytany 30127 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #20 : Grudnia 04, 2007, 22:23:00 »

moze, nie zaglebialem sie na zabardzo bo malo mnie to interesuje. nie podobalo mi sie jak ocenil top gun i castlevania 2. zreszta, w stanach tez raczej powazni ludzie go nie lubia, moze dla nas (non native eng. speakers) jego teksty sa smieszne jak gdzies dowali "fuck", bo nie brzmi to w obcym jezyku tak sztucznie...
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #21 : Grudnia 04, 2007, 22:38:45 »

To właśnie w Stanach ma największą popularność, nie jestem pewien, ale te przekleństwa nie mają chyba takiego wydźwięku, jak u nas, nawet tam. Myślę, że Nintendopassion będzie mógł coś na ten temat powiedzieć Smile
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 22:39:48 wysłane przez Dominikk » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #22 : Grudnia 04, 2007, 22:47:19 »

To juz bardziej zalezy od poziomu intelektualnego odbiorcow i ich wieku. Mi nie podchodzi i tyle.
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #23 : Grudnia 04, 2007, 22:56:24 »

Cytuj
To juz bardziej zalezy od poziomu intelektualnego odbiorcow i ich wieku. Mi nie podchodzi i tyle.
[snapback]16519[/snapback]

No to mi ładnie od braku inteligencji wyjechałeś Cheesy Myślę, że trzeba do tego podchodzić z dystansem- niezależnie od "warsty społecznej" Cheesy Zależy, jak podejdziesz do przekleństw- jedni w "Dniu Świra" Marka Koterskiego mogą zobaczyć tylko wulgarny język, inni- dobre kino. Tak więc wiek/ poziom inteligencji nie zawsze ma decydujące znaczenie.

P.S. Sory za offtop Cheesy
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #24 : Grudnia 04, 2007, 23:00:40 »

Sorry, ale prawda jest taka, ze prostak z niego i stara się być "cool". Mieszkalem rok w Irlandii spotykalem sie tam z roznymi ludzmi itp. i faktycznie przeklenstwa maja trochę mniejszy wydźwiek, ale bardziej wyedukowani, ludzie z troche wyzszych sfer zwyczajnie nie uzywaja zbyt czesto przeklenstw. Czestszym zabiegiem jest urozmaicenie wypowiedzi o ironię, sarkazm zamiast przeklenstwa.

przepraszam za offtop
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 23:01:08 wysłane przez Senshu » Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #25 : Grudnia 04, 2007, 23:11:26 »

Z pewnością, zgadzam się, ale ukazanie przekleństw w przesadzonej ilości jest też formą ironii, jak chociażby w wspomnianym wcześniej "Dniu Świra". Trzeba wynieść to, co ważne. Nie mówię teraz konkretnie o "Nerdzie", ale tutaj też nie ma co przesadzać z nadmierną krytyką-używanie przekleństw w nadmiarze jest próbą ukazania portretu psychologicznego dzieciaka, który wychował się na "złych" grach i emanuje złością. Właśnie dlatego bluzgi występują w aż tak przesadzonej ilości. Czytałem z nim parę wywiadów, więc wiem, o co mu chodzi. James Rolfe (czyli Nerd) kręci też wiele innych filmów, programów, itp. Właściwie tylko w 'Nerdzie" są przekleństwa- facet nie jest jakimś "wieśniakiem", wie co robi, zależy, czy zrozumiesz, o co mu chodziło.

P.S. Czuję, że niedługo ktoś nas zabiję za offtop- jeszcze raz przepraszam, ale dyskusja jest ciekawa Smile


nie mam zamiaru zabijać, nie no gdzie. tylko Rękawice dawaj mi tuuu! [wpartolić sie komuś z buciorami w posta, ach!]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2007, 00:08:59 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
NintendoPassion
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 45



WWW
« Odpowiedz #26 : Grudnia 04, 2007, 23:20:09 »

Cytuj
To właśnie w Stanach ma największą popularność, nie jestem pewien, ale te przekleństwa nie mają chyba takiego wydźwięku, jak u nas, nawet tam. Myślę, że Nintendopassion będzie mógł coś na ten temat powiedzieć Smile
[snapback]16518[/snapback]

Dzięki za rekomendacje, ale nie wiem czy rzeczywiście powinienem się wypowiedzieć. No ale cóż, co teraz powiem to tylko mój osobisty punkt widzenia i nie mam zamiaru się z nikim o nic spierać. To tylko moja opinia:

1. nie oglądam go
2. niesamowicie nadużywa wyrazu f..k
3. jeżeli nie lubi gier wideo to automatycznie jego recenzje będą subiektywne => Power Glove
4. jest zbyt blisko telki, około 1-2m ale nie bliżej
5. Power Glove sama w sobie jest dosyć trudna do opanowania
6. gdyby Nerd żył w 1989 roku to jego nastawienie do PG było by prawdopodobnie odwrotne to obecnego
7. Mattel wypościło produkt który był o lata świetlenie do przodu na tamte czasy
8. publika chyba nie była gotowa jeszcze na to
9. sam uwielbiam PG jako eksponat z czasów świetności 8-bit
10. filmik na temat obsługi PG jest dosyć śmieszny,punkty dla gostka że się odważył pokazać publicznie i wypowiedzieć się
11. faktem jednak że [wg. mnie] aż za dużo przeklina, mógłby być bardziej finezyjny i użyć więcej analogii niż przekleństw.

Ogólnie to że Dominikowi się podoba to spoko, komuś innemu się może nie podobać. Każdy z nas ma swój gust. Myślę że gdyby przeklinał mniej to robiło by to lepsze wrażenie.

A co do samych przekleństw, to wszyscy znacie: "[PG]is a piece of shit"

ale jak świetnie by to zabrzmiało gdybyś powiedział:

"The gorgeously sexy yet utterly useless piece of powerglovin' finger breaking shit"

... i proszę was nie zjeżdżajcie mnie tutaj, bo nie powinienem się wypowiadać "... in a first place!"
Zapisane

Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #27 : Grudnia 04, 2007, 23:26:47 »

Dzięki za wypowiedź Smile Wydaję mi sie, ze wszystko traktujecie zbyt poważnie- wiadomo, że PG wyprzedzało swoją epokę, że nie było takie złe, itp. Te filmy należy jednak traktować jako fikcja, nie związana ani z realnym stanem rzeczy, ani z opinią twórcy. Patrząc na to z tej perspektywy, nie musimy się wkurzać, że "Castlevania II jest beznadziejna"- bo nie o to tutaj chodzi. Domyślam się, że niedługo zostanę zlinczowany za bronienie "drania", ale taką mam opinię na temat jego twórczości, niezależnie od mojego poziomu uwielbienia.
Zapisane
Mejs
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 196



« Odpowiedz #28 : Grudnia 04, 2007, 23:36:23 »

Lubię od czasu do czasu go obejrzeć, zawsze doczepi się jakichś ciekawych błędów. Chociaż jakby był Polakiem i ciągle powtarzał wyraz na "k" to nie wiem czy by mi się tak bardzo podobał, więc zdecydowanie rozumiem tych którzy go nie lubią.

Następnym jego dość dużym minusem jest to że w dość duży sposób wprowadza retro w mainstream ponieważ wiele osób go ogląda, jednak zwykle nie przedstawia tego retro w dobrym świetle co może tylko zniechęcić teoretycznych nowych fanów oldschoolu, którzy potem z niechęcią będą patrzeć na NES bo przecież patrząc się na recki AVGN to same crapy na niego wyszły.
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #29 : Grudnia 04, 2007, 23:48:27 »

Sporo przegina, bo wg. tego co mowi, to mozna uznac 90% gier na NES i inne 8bit konsole za shity. A Castlevania 2 jest rewelacyjna, jest krotka niestety, to jedyna wada.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 23:49:05 wysłane przez siudym » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #30 : Grudnia 05, 2007, 02:14:37 »

Cytuj
Nie wiem, czy czytałeś kiedyś jego wypowiedzi- "zawarte w filmach treści NIE SĄ JEGO OSOBISTYM ZDANIEM NA TEMAT GIER! Są użyte tylko w celach parodii".
no
poprostu jest sztuczny i takie tez sprawia wrazenie, tym samym ujmujac swojemu komizmowi. + za spontanicznosc - za tendencyjnosc.

13. nadmierne wulgaryzmy niekoniecznie musza swiadczyc o braku kultury i finezji
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Go¶ć
« Odpowiedz #31 : Grudnia 05, 2007, 11:54:43 »

Cytuj
...co może tylko zniechęcić teoretycznych nowych fanów oldschoolu,
[snapback]16526[/snapback]


Heh brzmi paradoksalnie....nie ma co ukrywać że jednak,niektórzy traktują oldschool jako modę

Co do Nerda myślę że młodzież właśnie uwielbia go za nadmierne użytkowanie słowa na literę "F"...że przez to jest hardkorowy i zajefajny zią

Wogóle nie rozumiem czemu stał się aż tak popularny
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #32 : Grudnia 05, 2007, 15:20:54 »

Albo mi sie wydaje, albo ten sam glos mamy w video reckach na gametrailers.com - jesli tak, to nie dziwi jego wielka popularnosc.
Zapisane
Dominikk
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 90



WWW
« Odpowiedz #33 : Grudnia 05, 2007, 16:07:17 »

Cytuj
Albo mi sie wydaje, albo ten sam glos mamy w video reckach na gametrailers.com - jesli tak, to nie dziwi jego wielka popularnosc.
[snapback]16534[/snapback]

Nerd jest częścią Screwattack.com, która faktycznie należy do Gametrailers.com Cheesy Popularność zdobył jednak wcześniej, jeszcze na Youtube.com Cheesy
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #34 : Grudnia 05, 2007, 18:12:47 »

"I'd rather drink a diahorrea from a buffalo's anus"

ciekaw jestem czy to prawda  cheesy no i oczywiscie chcialbym to zobaczyc. mysle ze wtedy popularnosc moglaby wzrosnac nawet dziesieciokrotnie cheesy
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« Odpowiedz #35 : Maja 15, 2008, 13:14:39 »

Właśnie oglądam, a raczej kończę oglądać jego Vid-Reckę o akcesoriach do NESa  Cheesy , spoko gostek ale niektóre gry co recenzował nie są złe, oto jakie
Double Dragon III w sumie trochę zgadzam że trudna i babol Bimmy Tongue ale gierka dobra da się grać
Bugs Bunny Birthsday blowout nie wiem czemu ale ta gra jest bardzo dobra świetnie gra się jak w mario, ale z marchewkami trochę przesada, mam na myśli że baaaardzo łątwo mieć 99 żyć, otóż na emu robiłem tak aby losowac zawsze 4  te marchewki i w taki sposób uzyskałem 99żyć no i jeszcze głupie jak przyciwnik nas dotkinie to nie możemy przez chwilę używac młotka (Młotek xsywka mojego brata Tongue).


A te powinny być ZAKAZANE i dobrze że je recenzował.

Dr Jekyll and Mr Hyde OM boże co za shit, nie da się grać najdalej doszedłem do 3 etapu Dr Jekyllem, i w połowie etapu nie mam szans.

Karate Kid, nie dosć że TYLKO 4 etapy to jak obrywamy to naszym Danielem odrzuca a w tym czasie nam spiorą zadek, i trochę głupia minigra z kowadłem, ale łapanie much i kruszenie lodu fajne no i 1 vs 1 z kolegą.

A pozostałe gierki takie sobie czasem żle czasem dobre

NAJ Uwielbiam jego satyrę You Know wahts the buuuuulishit
Np dlaczego sznurowadła są do D , problem z pensami , i moje ulubione dlaczego musimy płacić w publicznej toalecie.

A te animacje Shit Piccle (srry za błąd) są niezłe,  

oto jakie recki jego lubię a jakie nie.

Ulubiona rcecenzowana gra Nightmare from elm street , za tekst Play my game B...., albo naziązania do jednego BOSSA z metal gear solida You like nintendo? You Like Shitty games hahahah you F.... nerd.
NIE ulubiona recenzowana gra  Bugs Bunny Birthsday blowout (nie z względu bicia królika bugsa) Walka była 10/10
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 13:18:37 wysłane przez Pablo1989 » Zapisane
MWK
Go¶ć
« Odpowiedz #36 : Maja 17, 2008, 02:23:14 »

Najlepsze to było to :

>> http://www.speedyshare.com/960683243.html

"biiii sęwntiiiin booąłmr"  heh
Zapisane
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 93


« Odpowiedz #37 : Maja 17, 2008, 23:48:27 »

Podobno był wywiad z nim w czasopiśmie PSXExtreme, jeśli ktoś ma ten numer z tym wywiadem to PROSZĘ o skany Smile.
Zapisane
Nielogiczny
Go¶ć
« Odpowiedz #38 : Maja 19, 2008, 14:33:42 »

Wprawdzie jest dość sztuczny, ale lubię pooglądać jego "recenzje".
Poza tym, że nagminnie klnie to ma śmieszne wstawki, dziwaczne miny i jeszcze dziwniejsze przygody podczas grania hehe.
Dobre było gdy na koniec recenzji jednej z gier wsadził cartridge do tostera hehehe.  cheesy
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #39 : Maja 21, 2008, 15:51:34 »

http://youtube.com/watch?v=nyw47sg5Mh0
http://youtube.com/watch?v=TLT9tXd6Rps&feature=related
http://youtube.com/watch?v=eX7i-KGXWUo&feature=related

Furious Famicom Faggot Cheesy autorzy ostro sobie szydzą z nerda i calej reszty emocjonalnie upośledzonych wideorecenzentow.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.