Marca 28, 2024, 20:33:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Angry Nintendo Nerd  (Przeczytany 30130 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
M@ciek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



WWW
« Odpowiedz #60 : Maja 20, 2010, 19:52:45 »

Zawsze się zastanawiałem, skąd Nerd ma te wszystkie swoje sprzęty... No tak, część pewnie mu została z dzieciństwa, potem jak był starszy to pewno zbierał, no ale co z takimi dość... egzotycznymi systemami, takimi jak Turbo Grafx 16, Virtual Boy, 3DO, czy Philips CDi. Ponadto koleś zdaje się ma wszystkie możliwe gry na każdą konsolę, nie wiem czy dokładnie wszystkie, ale tak to wygląda (no... na NESa to oczywiste, że ma wszystkie jakie wyszły Smile ) akcesoria i w ogóle... Zdaje się też, że w jego kolekcji są także stare komputery i oczywiście gry na nie. Pewnie dostaje dotacje (odkąd został Angry Nintendo Nerdem), ale dalej się zastanawiam skąd to wszystko. W końcu koszty tych wszystkich gadżetów musiały być ogromne. Jak można zauważyć w nowszych filmikach, cała jego piwnica jest wypełniona po brzegi wszelkimi systemami do grania Wink
Jak sądzicie? Jak to się stało, że Nerd zdobył wszystkie możliwe konsole i gry? Wiem, w sumie nie powinno mnie to obchodzić, ale zawsze jak jest nowy odcinek, to oglądam, a im więcej ich oglądam tym bardziej się zastanawiam... Na pewno nie jest kolekcjonerem od trzech czy czterech lat, pewnie całe życie zbierał konsole, w teraz jak się nadarzy okazja w filmiku prezentuje nam swój dorobek Wink Ciekawe, czy w Polsce są podobni zapaleńcy, którzy mogą pochwalić się piwnicą pełną konsol...
Zapisane

www.GracNieUmierac.pl -> Polska strona o konsolach i grach, old school i new school Smile
Dred
Gość
« Odpowiedz #61 : Maja 20, 2010, 20:23:41 »

Cytuj
Turbo Grafx 16, Virtual Boy, 3DO, czy Philips CDi.
eBay. Ostatnio nawet na Allegro widziałem TurboExpress. Zresztą, chyba cały czas na Allezuo w dziale "Pozostałe" można znaleźć Cdi'a.
Cytuj
(no... na NESa to oczywiste, że ma wszystkie jakie wyszły  )
Sam mówił, że cały czas mu jakiśtam brakuje, ale na prawdę rare'owatych.
Cytuj
Ponadto koleś zdaje się ma wszystkie możliwe gry na każdą konsolę
Nie ma. Wystarczy zajrzeć do jego spisu posiadanych gier. Gdzieś tam jest na cinemassacre.com.
Cytuj
Pewnie dostaje dotacje
Ano, na Cinemassacre jest przycisk "Donate". Poza tym, kasę ma ze sprzedaży DVD, koszulek, czapek, aukcji z rysunkami Mike'a i paru innych rzeczy. W ogóle, to chwali mu się, że potrafi utrzymywać się, wykonując zawód wyuczony. Z samych właściwie robionych zgoła amatorsko filmach.

Aha, profil na PlayFire jednego mojego znajomego z pewnego forum.
http://www.playfire.com/JoJokun
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #62 : Maja 20, 2010, 20:30:23 »

Na pewno dostaje wspomaganie od MTV... eee, to jest od Cinemassacre ScrewAttack. ; ) Na pewno też nie wychodzą na tym stratni.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2013, 09:52:22 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #63 : Maja 20, 2010, 21:22:03 »

są i u nas tacy kolekcjonerzy, tylko się nie chwalą zbytnio - trzeba umieć szukać.
myślisz że dla człowieka ze stałą pracą i sowitym dodatkiem, będącym pewnie drugą pensją od fanów (za gadżety), nie może sobie pozwolić na rozwinięcie swojej pasji do takich rozmiarów?
tymbardziej że w USA, w porównaniu do Polski, masz przesyt takich staroci. u nas Intellivision jest rarytasem, ba - nawet JagCD to nie lada rarytas, spójrzmy na ebay. kilka sztuk jest ciągle w obiegu, a u nas jest jedna na półroku do roku. poza tym tam te konsole były wydawane normalnie, dużym nakładem, u nas zupełnie skromnym. poza tym... poza tym...
możnaby zapętlać. zupełnie dwie różne sytuacje:)
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #64 : Maja 20, 2010, 21:23:05 »

Też mi się wydaje, że stratnie to na tym nie wychodzi; przecież to chyba normalny program jest, tyle że krótki.

Dziad dobrze mówi, w niektórych krajach PC-ty na ulicy leżą (klasy Pentium 3) więc patrzenie na te zbiory pod kątem polskich realiów jest nietrafione.
Zapisane
stiffer
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #65 : Maja 24, 2010, 16:59:39 »

są i u nas tacy kolekcjonerzy, tylko się nie chwalą zbytnio - trzeba umieć szukać.
myślisz że dla człowieka ze stałą pracą i sowitym dodatkiem, będącym pewnie drugą pensją od fanów (za gadżety), nie może sobie pozwolić na rozwinięcie swojej pasji do takich rozmiarów?
tymbardziej że w USA, w porównaniu do Polski, masz przesyt takich staroci. u nas Intellivision jest rarytasem, ba - nawet JagCD to nie lada rarytas, spójrzmy na ebay. kilka sztuk jest ciągle w obiegu, a u nas jest jedna na półroku do roku. poza tym tam te konsole były wydawane normalnie, dużym nakładem, u nas zupełnie skromnym. poza tym... poza tym...
możnaby zapętlać. zupełnie dwie różne sytuacje:)

AVGN jest informatykiem o czym kiedyś wspominał. Należy do tego doliczyć średnie wynagrodzenie informatyka w PL: 3000-3500zł i w USA: 3000-4000$ co daje nam miedzy 10000-13000zł. Do tego tańszy sprzęt i zrobione. Zbiory AVGN pod względem finansowym w ogóle na mnie wrażenia nie robią. Co innego z czasem jaki poświęcił na zbieranie całego stuffu. Bardziej podziwiam za to świrów, którzy mają po 10 sztuk X360 PS3 NDS PSP, itd. do tego wszystkie gry kupowane na bierząco po 50-90$ każda. To już jest spory wydatek, nawet dla amerykanina Smile.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #66 : Maja 24, 2010, 17:30:24 »

Cytuj
AVGN jest informatykiem o czym kiedyś wspominał.
Z tego co pamiętam to mówił, że studiował w szkole filmowej i taki ma zawód wyuczony.
http://www.cinemassacre.com/2008/12/20/cinemassacre-200/
Zapisane
FilipFx2
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Odpowiedz #67 : Maja 24, 2010, 18:23:37 »

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/65116
tak à propos action 52, który jest obecnie dostępny na allegro, może dzięki temu ktoś się skusi?
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #68 : Maja 24, 2010, 20:48:00 »

Recenzja AVGN zdecydowanie nie zachęca do wydania 100zł i bardzo dobrze.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #69 : Maja 26, 2010, 12:41:21 »

Może i nie zachęca ale wartosc kolekcjonerska Action52 jest chyba dość wysoka. Może nie 100pln ale ze 40 można by dać.
   A co do Nerda to widać że on w niektóre gry specjalnie gra jak ostatnia "ciota". Robi to po to by pokazać ich niedoróbki i wady. Tak było choćby z recenzją Battletoads. Ginął tam co chwila, fakał, kur**ał nonstoper..podczas gdy inny gracz przy przyłożeniu się nie miałby takich problemów z przechodzeniem etapów jakie miał Nerd.
Zapisane

alzen
Gość
« Odpowiedz #70 : Maja 26, 2010, 14:06:06 »

   A co do Nerda to widać że on w niektóre gry specjalnie gra jak ostatnia "ciota". Robi to po to by pokazać ich niedoróbki i wady. Tak było choćby z recenzją Battletoads. Ginął tam co chwila, fakał, kur**ał nonstoper..podczas gdy inny gracz przy przyłożeniu się nie miałby takich problemów z przechodzeniem etapów jakie miał Nerd.

Hmm, nie przyjrzałem się, ale uwaga ciekawa.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #71 : Maja 26, 2010, 14:33:32 »

Nie wiem, czy od razu jak "ostatnia ciota" grał w BattleToads. Akurat raz grałem z kuzynem w toto na dwóch i faktycznie - to po prostu bubel. Inna sprawa, że Top Gun to na prawdę dobra gra i raczej dla czystego żartu wykonał filmik tej grze poświęcony. Szkoda, że teraz gdy ktoś zrobi pochlebną gadaną reckę tej gry na JuTóbę, to zgraja dzieciaków zaczyna go obrzucać mięchem. To samo w przypadku Dr Jekyll & Mr Hyde. Przeszedłem grę bez większych problemów na emu (no save-states & cheats). Trzeba po prostu umieć w nią grać.
Zapisane
Smakosz
Gość
« Odpowiedz #72 : Lipca 02, 2010, 23:22:36 »

Ma ogromną wyobraźnię filmową to widać. Z recenzji robi krótkie filmy fabularne. To co robi jest efektem ciężkiej pracy i pisania scenariuszy na te właśnie filmy. Jest naprawdę niezły. Szczególnie mnie położył na łopatki odcinek z wiaderkiem, które chce mu wessać (balls) tam widać jego kunszt filmowy szczególnie JEST to forma komedio horroru zrobionego na maksa na luzie. Dobry jest krótko-mówiąc i do tego trzeba nie tylko mieć w talent i wyobraźnię, ale i wiedzieć sporo na temat tworzenia filmów fabularnych. Według mnie on jest po szkole filmowej, albo ma ogromny talent do robienia filmów nad którym pracuje od lat.

Co do grania w  te jego gry on chce pokazać jakie wrażenie robią te gry na niczego nie spodziewających się graczach. To się akurat sprawdza. Niczego nie spodziewający się dwaj gracze tylko sobie będą wchodzić w drogę w poziomie numer 2 z tymi zamianami w kule. Przecież to przesada była.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 23:26:46 wysłane przez Smakosz » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #73 : Lutego 25, 2011, 22:30:34 »

Angry Video Game Nerd jest świetny. efekty specjalne i teksty po prostu masakrują. Żeby amatorsko produkować takie filmy trzeba mieć łeb ;)

Dokładnie. Co, to wytworzył przez lata swojej działalności, na mnie zrobiło wielkie wrażenie. Niesamowite mieć w swoim dorobku tak pokaźną i (bądź co bądź) niezwykłą filmografię. Te efekty specjalne (mimo, iż może dla niektórych niespecjalne) rasują mi mózgownicę. Obejrzyjcie sami jego stary już dokument:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MiQE_Lb801U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MiQE_Lb801U</a>


edit: BTW, ja tam ze zniecierpliwieniem czekam na premierę setnego odcinka AVGN. ;) Pewnie już na dniach będzie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 11:32:11 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #74 : Lutego 26, 2011, 16:02:26 »

Będzie w środę (w Polsce to już w czwartek). No chyba że Gametrailers znowu zacznie odwalać jakieś szopki.

Mam tylko nadzieję że będzie więcej agresji itp. w nadchodzącym review. W ostatnich odcinkach było to coraz mniej widoczne i robił się z tego po prostu normalny review - choć i tak się przyjemnie ogląda, to chyba nie takie były założenia.
Zapisane


Buu
Fan klapków firmy Kubota
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 82



« Odpowiedz #75 : Kwietnia 25, 2011, 17:17:06 »

Kolego Daf. Dzięki Ci za linka do filmiku. Dzięki niemu można poznać szerszą historię Video Game Nerda i dowiedzieć się w jaki sposób tworzył efekty specjalne do swoich filmów. Miejmy nadzieję że zamknie to usta wszystkim malkontentom marudzącym i narzekającym na twórczość AVGN. Widać że recenzowanie słabych gier to tylko wycinek jego działalności ale jakże dla nas maniaków Nesa interesujący. O jego popularności może świadczyć fakt że Nerd ma już wielu naśladowców i imitatorów. Można powiedzieć że James Rolfe zapoczątkował nowy nurt w internetowym recenzowaniu gier. Należy szanować jego wkład w tego typu działalność i basta!! A jeżeli ktoś uważa że twórczość Jamesa to g**no to niech sam spróbuje stworzyć coś podobnego. Ciekawe czy przyjdzie mu to tak łatwo.
Zapisane
meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« Odpowiedz #76 : Kwietnia 25, 2011, 23:32:38 »

Widać że recenzowanie słabych gier to tylko wycinek jego działalności
Bo to zwykły side-project. Koleś jest na co dzień, jakby to rzec, filmowcem. Po prostu tak się ludziom spodobało, że postanowił to dalej rozwijać.
Zapisane
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #77 : Kwietnia 27, 2011, 16:59:38 »

Tak Nerda lubię że nie mogę się jak obejrzę jego zapowiedziany The movie

Oto moje spekulacje, nie muszą się pojawić ale kto wie Tongue

-Nerd zaskoczony grą E.T nie zamierza jej recenzować
-Pojawia się E.T i mówi swoje sławne ET Phone Home
-Nerd odmawia i też pomóc E.T wrócić do domu
-Za to E.T hipnotyzuje go żeby za karę grał w tą słabą grę
-Nerd gra ale co jakiś czas jakoś wraca do siebie rzucając obelgi na tą grę, ale nadal jest pod wpływem ET
-Zauważa to Kyle Justin i wzywa Mike,a aby wybadał o co biega
-Kyle i Mike zastanawiają się czemu tak Nerd się zachowuje
-Po czym obwiniają za to Super Mecha Death Christa 2000
-Pojawia się Super Mech Death Christ 2000 i mówi że to nie on ale COŚ
-Trójka zauważa że ET kontroluje Nerda, i zamierzają go zabić
-Okazuje się nie takie proste, bo jak zabiją ET to i zabiją też nerda
-Super Mecha Death Christ 2000 odkrywa za kartonowymi pudłami nerda dziwny portal, i rozkazuje Mike,owi i Kyle,owi wejść tam
-Kyle i Mike odmawiają bo czemu on sam by nie wszedł, SMDC mówi że jest zbyt duży, i poza tym ma już dość walki
-Kyle i Justin przechodzą przez portal i znajdują się w świecie gier ale tych co recenzował nerd
-Aby uratować nerda muszą przejść te gry które nerd nie ukończył i zdobyć super broń co zabije ET ale nie Nerda
-Justin i Mike mają dość walki bo uważają że gry są nie przejścia i w między czasie wraca się do nerda katującego ET
-po czym słyszą głos nerda aby się nie podawać, niech spróbują raz jeszcze
-Mike i Kyle powracają do walk, i zdobyli tajną broń na ET
-pojawia się z powrotem portal do prawdziwego świata
-Już mają zabić ET, kiedy ET odkrywa ich niecny plan, nasyła nerda na nich
-trwa walka między Nerdem a Mikiem z Kylem,
-walka trwa długo, już Kyle i Mike mają zginąć, kiedy nerd już oswobodził od kontroli ET
-Nerd walczy sam ale ET wciąsz stawia opór
-Kyle i Mike mówi nerdowi o tajnej broni
-i tak trójka formuje broń jak super działo z Power Rangers, i rozwalają ET
-Okazuje się że jeszcze to nie koniec
-nerd wyjmuje karta z grą ET i po czym zakopuje i mówi że wraca z powrotem pod ziemię
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #78 : Maja 13, 2011, 13:05:43 »

http://www.youtube.com/watch?v=oXsPZQ3S0H0
Jak się okazuje AVGN jednak lubi Top Gun Tongue
Zapisane


dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #79 : Stycznia 12, 2012, 23:22:21 »

http://cinemassacre.com/2012/01/11/avgn-qa-magfest-2012/

Ale najbardziej lubi jednak Chrono Trigger. A przynajmniej ten właśnie tytuł wybrałby, gdyby mógł grać tylko w jedną grę do końca życia. O tym w powyższym wywiadzie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.