Kwietnia 19, 2024, 18:45:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Abadox  (Przeczytany 1638 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Qurek
Gość
« : Grudnia 26, 2006, 07:40:01 »

Peace & Love
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 21:54:36 wysłane przez Qurek » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 30, 2007, 15:48:03 »

Uwielbiam kosmiczne strzelanki, a Abadox jest jednym z najlepszych tytułów w tej kategorii. Wspaniały klimat oraz wyglšd œwiata, przedstawione w niezłej oprawie a/v. Dosyć wysoki poziom trudnoœci zmusza do długiego treningu, a co za tym idzie, godzinnego œlęczenia nad tš grš.
Abadox to œwietna mieszanka vertical oraz horizontal shooterów. Może slalomy między kulami nie robiš tu aż takiego wrażenia, jak w StarForce, ale mimo to i tak grywalnoœć sięga sufitu. Dla miłoœników shoot'em up'ów - obowišzek.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #2 : Sierpnia 30, 2007, 15:54:46 »

swietna, bardzo mocna produkcja zainspirowana niewatpliwie tworczoscia H.R. Gigera co sugeruje nam sama okladka wersji japonskiej przypominajaca jedna z grafik tego wspanialego artysty.

na poczatku nie byla prosta jednak pierwsze 3 etapy opanowalem dosc szybko do perfekcji. przechodze je bez straty zycia. bossowie nie wytrzymuja juz dluzej niz ulamek sekundy :D jednak czwarty level jest juz dla mnie nie do ruszenia, nie wiem moze poprostu brak mi zapalu, fakt faktem ze najpierw trzeba do niego dojsc a potem juz bardzo latwo zginac. bez broni po stracie zycia ciezko juz tam sobie poradzic.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 30, 2007, 16:36:45 »

Ukończyłem tš grę z gg. Poziom tródnoœci na wysokim poziomie. Muzyka podobnie brzmi w Final mission, który również jest od Natsume, ale jakoœ bardziej przypadł mi do gustu niż Abadox, choć Abadox też warty polecenia.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #4 : Stycznia 19, 2009, 02:27:35 »

Fenomenalna gra!

Ostatnio zdarzyło mi się przysiąść do niej tak nieco na poważniej. Im "głębiej" tym gra jest bardziej odrażająca i paskudna ALE to właśnie nadaje jej tego wyjątkowego "smaczku".

Niemniej jednak niestety ale dalej jestem zdania, że jak raz się człowiek skuje i nie ważne czy na początku czy w dość zaawansowanym toku gry to równie dobrze może wcisnąć reset... albo ta gra ma tak przygniatać poziomem trudności albo producenci zdeczka popłynęli.

Tak czy siak bardzo dobra gra (szczególnie na kaca jak sie nie można wyrzygać hehe  heh  )
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 03:53:42 wysłane przez MWK » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #5 : Stycznia 19, 2009, 10:36:12 »

Jak już aboabo wspomnial, gra wydaje się być przesiąknięta twórczościa Giger'a, wygląda to całkiem nieźle jak na NES Smile

Odpaliłem z ciekawości. Pierwsze 2 levele zrobilem za pierwszym razem. Zginałem pod koniec (chyba) levelu 3ego i wyłączylem. Faktycznie, jak sie straci życie to cięzko jest pozniej odbudować strzelanie i inne patenty, a nawet bardzo :/ Swoją drogą to level 3 jest beznadziejny. Lubie overhead shmups, ale jak lece i strzelam do gory, a nie w dół, trochę nakombinowali tutaj wg mnie...
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 18 zapytaniami.